Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dzwonił do mnie SadraX. Mam przekazać, że żyje i ma się dobrze. Nie ma internetu ale próbuje skorzystać z jakieś kafejki. Często nie ma zasięgu w telefonie. Coś tam przebąkiwał "Furr" i "dalsza organizacja" ale kto by go tam słuchał, Aha pozdrawia was jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 14:29, sz94 napisał:

Dzwonił do mnie SadraX. Mam przekazać, że żyje i ma się dobrze. Nie ma internetu ale
próbuje skorzystać z jakieś kafejki. Często nie ma zasięgu w telefonie. Coś tam przebąkiwał
"Furr" i "dalsza organizacja" ale kto by go tam słuchał, Aha pozdrawia was jeszcze ;)


Argh...

Niech mu będzie, zadzwonię do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 16:56, Furrbacca napisał:

"Furr" i "dalsza organizacja" ale kto by go tam słuchał, Aha pozdrawia was jeszcze

Dnia 10.05.2008 o 16:56, Furrbacca napisał:

Niech mu będzie, zadzwonię do niego...


Ja tam bym optowal za ponownym najazdem na Wilkasy ;P Niby dalej ale zawszy to Mazury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 19:08, Kamiloos napisał:

Ja tam bym optowal za ponownym najazdem na Wilkasy ;P Niby dalej ale zawszy to Mazury
:D

Nie! Tylko rok minął od naszej wizyty w tamtejszej restauracji, to za krótko, żeby zapomnieli! Gdzieś indziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 19:19, Marrbacca napisał:

Nie! Tylko rok minął od naszej wizyty w tamtejszej restauracji, to za krótko, żeby zapomnieli!
Gdzieś indziej :D


ekhm... restauracji? jeżdżę tam od 6 lat i nie uświadczyłem restauracji w ośrodku AZS Wilkasy :P
chyba, że mówisz o tej stołówce-dżungli... albo o bardzo wykwintej stołówce [ale jednak daleko jej do restauracji] w hotelu... tak czy siak, tam?! restauracja?! :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz, myślałem, że otworzyli coś specjalnie na Wasz pobyt, a jak ja przyjechałem to zabrali w te pędy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, spokojnie, miejsce już jest ustalone, ajt?
Jakbym miał coś robić, to tylko kończyć to, co zaczął SadraX, nic więcej.
To by było nie ten tego, jakbym teraz zmienił miejsce zjazdu o 400km, tak mi się wydaje nieco ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie zamieniłeś się przypadkiem później w takiego futrzastego stwora? nie wyjesz nocami do księżyca ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 11:02, pizmak666 napisał:

a nie zamieniłeś się przypadkiem później w takiego futrzastego stwora? nie wyjesz nocami
do księżyca ;>


Budze sie z krwia na ustach i częściami czyiś ciał pod poduszką.Myślisz ze ma to jakieś znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie, skądże znowu. to są normalne objawy po tym, jak Cię Stwór ugryzie. czytałem tak w jakiejś encyklopedii medycznej dwunastowiecznej, nieznanego pióra, jakoś z Bułgarii czy coś... ponoć oni mają takich tam pełno i żyją, nie przejmuj się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 11:19, pizmak666 napisał:

nie, skądże znowu. to są normalne objawy po tym, jak Cię Stwór ugryzie. czytałem tak
w jakiejś encyklopedii medycznej dwunastowiecznej, nieznanego pióra, jakoś z Bułgarii
czy coś... ponoć oni mają takich tam pełno i żyją, nie przejmuj się xP


Uff a już myślałem ze sie coś nienormalnego ze mna dzieje.I kurcze utyłem ostatnio jakoś no nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 23:48, pizmak666 napisał:

nie bój się Stwora, spokojny ponoć jest ;P


Pozory, pozory:) Poza tym macie jakieś stare nieaktualne info o Stworach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 21:08, Stwór napisał:

Poza tym macie jakieś stare nieaktualne info o Stworach:)


mówiłem, dwunastowieczna encyklopedia medyczna, po bułgarsku... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować