Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2008 o 15:08, balduran2 napisał:

To aż tak źle jest u Ciebie w miejscowości z internetem? Nie możesz do jakiegoś kolegi
iść?

Gorzej niż źle

Dnia 03.06.2008 o 15:08, balduran2 napisał:

I jeszcze: dalej popieram to co wczoraj pisałem - że płacenie z góry za wejście do parku
i przejazd z Ostrowca nie ma sensu.

Nie płacicie całości z góry, płacicie zaliczkę 50 zł na konto, resztę na bieżąco będę regulował podczas zjazdu.

Dnia 03.06.2008 o 15:08, balduran2 napisał:

Jeszcze mi się przypomniało, że nie napisałeś ile same noclegi kosztują.

25 zł/noc

Dnia 03.06.2008 o 15:08, balduran2 napisał:

Przy okazji: doszło moje potwierdzenie?

Doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 15:15, SadraX napisał:

Gorzej niż źle

Współczuje...serio...

Dnia 03.06.2008 o 15:15, SadraX napisał:

Nie płacicie całości z góry, płacicie zaliczkę 50 zł na konto, resztę na bieżąco będę regulował podczas zjazdu.

Nie ma sprawy - nawet lepiej dla mnie.

Dnia 03.06.2008 o 15:15, SadraX napisał:

25 zł/noc

Jeszcze znośnie. Czyli wychodzi 100 zł za same noclegi - ok.

Dnia 03.06.2008 o 15:15, SadraX napisał:

Doszło.

To dobrze.

[Edit] Jeszcze przy okazji: numer telefonu który podałem jest już nie aktualny - w obecnej chwili w ogóle nie posiadam telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"zgadajcie się jakoś na wspólną godzinę odjazdu z Ostrowca"

czekajcie, bo czegoś nie rozumiem (jako, że ostatnio nie śledziłem wątku...) - ze jedziemy z Ostrowca do Bałtowa, czy jest też taka możliwość, że ktoś przyjedzie bezpośrednio do Bałtowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 15:22, syriusz.b napisał:

czekajcie, bo czegoś nie rozumiem (jako, że ostatnio nie śledziłem wątku...) - ze jedziemy z Ostrowca do Bałtowa, > czy jest też taka możliwość, że ktoś przyjedzie bezpośrednio do Bałtowa?

A z Rzeszowa masz taki transport (samochodem?) bezpośrednio do Bałtowa? Ja też chętnie bym tak pojechał, bo tak czy siak muszę jechać przez Rzeszów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 15:22, syriusz.b napisał:

"zgadajcie się jakoś na wspólną godzinę odjazdu z Ostrowca"

czekajcie, bo czegoś nie rozumiem (jako, że ostatnio nie śledziłem wątku...) - ze jedziemy
z Ostrowca do Bałtowa, czy jest też taka możliwość, że ktoś przyjedzie bezpośrednio do
Bałtowa?

Jak masz transport bezpośrednio do Bałtowa to chyba nic nie stoi na przeszkodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 14:58, SadraX napisał:

Znajdź taniej w sezonie turystycznym w Bałtowie


Nie o to chodzi. Ale za 25zl/noc to mozna miec domek nad morzem, ktore to wydaje mi sie atrakcyjniejsze niz Baltow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 15:27, balduran2 napisał:

A z Rzeszowa masz taki transport (samochodem?) bezpośrednio do Bałtowa? Ja też chętnie
bym tak pojechał, bo tak czy siak muszę jechać przez Rzeszów...


no właśnie ja na razie nic nie proponuje innym, że mogę zabrać, bo u mnie to pewnikiem do ostatniej chwili nie będzie wiadome, bo teraz mam taką sytuację w domu, że "mój kierowca" nie za bardzo może prowadzić i po prostu nie wiem, czy do zjazdu będzie już w formie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 15:49, syriusz.b napisał:

no właśnie ja na razie nic nie proponuje innym, że mogę zabrać,

Aha - rozumiem.
Aczkolwiek pamiętaj, że ja będę jechał przez Rzeszów, więc jakby co to możemy się umówić i razem pojechać PKSem.

Kamiloos

Dnia 03.06.2008 o 15:49, syriusz.b napisał:

Ale za 25zl/noc to mozna miec domek nad morzem, ktore to wydaje mi sie atrakcyjniejsze niz Baltow.

Otóż to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 15:49, Kamiloos napisał:

> Znajdź taniej w sezonie turystycznym w Bałtowie

Nie o to chodzi. Ale za 25zl/noc to mozna miec domek nad morzem, ktore to wydaje mi sie
atrakcyjniejsze niz Baltow.

No trudno, nic na to już nie poradzę... Ogół zgodził się na Bałtów, a jak dobrze pamiętam ktoś proponował też właśnie morskie okolice...

Macie do namysłu jeszcze troszkę czasu. Ba! Więcej niż zakładałem. Termin zgłoszeń w tym momencie przesuwa się z 10 czerwca na 15 czerwca i ani dnia dłużej.

Miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 15:49, syriusz.b napisał:

no właśnie ja na razie nic nie proponuje innym, że mogę zabrać, bo u mnie to pewnikiem
do ostatniej chwili nie będzie wiadome, bo teraz mam taką sytuację w domu, że "mój kierowca"
nie za bardzo może prowadzić i po prostu nie wiem, czy do zjazdu będzie już w formie
:)


O, będziesz miał kierowcę? Nie chcę się narzucać, ale w razie czego, jakbyście jechali przez Tarnobrzeg, to ja chętnie mogę się przysiąść ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, może jeśli za drogo, to jest jakaś możliwość wyporzyczenia miejsca do rozłożenia namiotów ? Jak ktoś byłby zmęczony i potrzebował nocki na łóżku, to moglibyśmy się jakoś wymieniać. Co wy na to ?

Poznaniacy(bo pewnie podjadę tam i zabiorę się z wami):

Ilu was jedzie, kto dokładnie jedzie ? Bo wiecie, chciałbym jakoś z wami się tam spotkać i żebyśmy wszyscy razem pojechali. Najlepiej PKP. Widziałem że ktoś wcześniej coś o busie pisał. Jak coś wymyślicie, proszę, dajcie znać. Tyczy się to wszystkich tych, z którymi się choć widziałem na którymś z poprzednich zjazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 19:04, windows00 napisał:

Wygląda więc na to, że my z Wami się już od Olsztyna Zachodniego będziemy integrować
:P


Łojezu, czy ja tam z Wami wytrzymam? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 19:47, mefiperes napisał:

Łojezu, czy ja tam z Wami wytrzymam? :P

Pf.

Magwisienka
No to zabierzesz się z nami :P:P
Trzeba będzie zorganizować jakiś wagon oddzielny dla nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 19:04, windows00 napisał:

Wygląda więc na to, że my z Wami się już od Olsztyna Zachodniego będziemy integrować
:P

niezbyt nam pasi przez Olsztyn. Jeśli już to od Wawy będziem się integrować, bo nam lepiej przez Biały jechać. Mniej przesiadek, mniej kłopotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten mikrobus to nic pewnego, po prostu zarzuciłem jakąś alternatywę.
Jednak zważając na możliwość 100zł za 4 noce w internacie + 122 złotych biletu normalnego w jedną stronę PKP (minus ew. zniżka szkolna/studencka itp.) + koszty zjazdowe (ok. 50zł??) to jednak nieco wynosi + ew. pierdy dodatkowe typu piffko, żarełko itp. Będę dzwonił do Sadraxa wypytać ilu jest z nas z Wielkopolski, no i spróbuję wyciągnąć od niego ew. kontakty do nich (czyt. do tych do których nie mam) i zapytam się jak chcą na zlot dojechać. Może zadzwonię jutro nawet, choć wpierw i tak muszę odwiedzić Poznań City w zupełnie innej sprawie.
A najlepsze jest to, że mimo to, że potwierdziłem udział w zlocie teraz nie wiem czy sam pojadę. :D Takie jajca.

PS. Może powoli ustalajmy kto z kim się kwateruje w 4-osobowych pokojach? ;> Może coś na wzór zjazdowego forum ze zeszłego roku, hm?
PS2. Sol jeśli to czytasz, już lepiej się hymnu gramowego ucz na blachę...

---> Kukowsky
Częstochowa odpada jeśli Wielkopolanie pojadą za pośrednictwem Polacy Kochają Profesjonalizm (aka PKP). Jeśli autem, to różnie być może. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 20:00, szerszeń45 napisał:

Ten mikrobus to nic pewnego, po prostu zarzuciłem jakąś alternatywę.
Jednak zważając na możliwość 100zł za 4 noce w internacie + 122 złotych biletu normalnego
w jedną stronę PKP (minus ew. zniżka szkolna/studencka itp.) + koszty zjazdowe (ok. 50zł??)
to jednak nieco wynosi + ew. pierdy dodatkowe typu piffko, żarełko itp. Będę dzwonił
do Sadraxa wypytać ilu jest z nas z Wielkopolski, no i spróbuję wyciągnąć od niego ew.
kontakty do nich (czyt. do tych do których nie mam) i zapytam się jak chcą na zlot dojechać.
Może zadzwonię jutro nawet, choć wpierw i tak muszę odwiedzić Poznań City w zupełnie
innej sprawie.
A najlepsze jest to, że mimo to, że potwierdziłem udział w zlocie teraz nie wiem czy
sam pojadę. :D Takie jajca.


Dobry pomysł. Prosiłbym, jeśli byś mógł, abyś rzeczywiście ludzi popytał. Już nie mogę się doczekać ;-) A tu zaledwie miesiąc do zjazdu został ;-)

Dnia 03.06.2008 o 20:00, szerszeń45 napisał:

PS2. Sol jeśli to czytasz, już lepiej się hymnu gramowego ucz na blachę...


Link do hymnu ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować