Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2008 o 19:04, windows00 napisał:

Wygląda więc na to, że my z Wami się już od Olsztyna Zachodniego będziemy integrować
:P

Eee, to który już raz będziesz się integrować z osobami, które znasz osobiście od jakiegoś czasu? :P Bo ja nie wiem, czy da się integrować z już znanymi osobami. :P
A co do mojego sposobu dojazdu, to zapewne dostosuję się do większości (choć tyle pieniędzy za przejazd PKP mi się nie uśmiecha zbytnio). Oczywiście jestem z Wielkopolski, jakby ktoś tego jeszcze nie wiedział. :P Natomiast jeśli chodzi o cenę zjazdu, to mogłaby ona być niższa, ale nie wydaje mi się, żebym miał z tym jakiś duży problem (już od jakiegoś czasu nie mam na co pieniędzy wydawać, więc mi się zbierają :P). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz co z kasą robić, to mogę ci podać numer konta na który możesz przelewać dowolną ilość niepotrzebnej kasy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 21:30, matiz123 napisał:

Eee, to który już raz będziesz się integrować z osobami, które znasz osobiście od jakiegoś
czasu? :P Bo ja nie wiem, czy da się integrować z już znanymi osobami. :P

Integracja zawsze jest owocna. Nie ma tu znaczenia stopień znajomości wpółbiesiadników, bo relacje zawsze można pogłębić :P

Dnia 03.06.2008 o 21:30, matiz123 napisał:

A co do mojego sposobu dojazdu, to zapewne dostosuję się do większości (choć tyle pieniędzy
za przejazd PKP mi się nie uśmiecha zbytnio). Oczywiście jestem z Wielkopolski, jakby
ktoś tego jeszcze nie wiedział. :P Natomiast jeśli chodzi o cenę zjazdu, to mogłaby ona
być niższa, ale nie wydaje mi się, żebym miał z tym jakiś duży problem (już od jakiegoś
czasu nie mam na co pieniędzy wydawać, więc mi się zbierają :P). :)

O.
Kup mi konsolę i parę gierek :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 22:06, Ponury Żniwiarz napisał:

A mozna wziasc ze soba dziewczyne??

Jeśli załatwisz dobry transport z Częstochowy i w drugą stronę to pozwalam Ci. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff, aż tak kasiasty to ja nie jestem. :P Zresztą przydałby mi się jakiś upgrade kompa, więc chyba jednak mam na co zbierać. ;)

@Kuk
To jedziesz jednak na ten zjazd? Bo coś tam kiedyś marudziłeś, że jest to mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja (prawdopodobnie) pojadę samochodem (tzn. ojciec mnie podwiezie) z Piekar Śląskich. Powiedział mi, że podwiezie mnie do Ostrowca. Jak się nie uda to z Katowic pewnie pojadę.
BTW. Jak to jest z tą płatnością? Kiedy, gdzie, jak? Mógłby mi ktoś wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak starzy sie nie dogadaja to nie pojade, bo raz mówią tak raz nie i człowiek głupieje, jeśli podaje mam taką nadzieje to Zostaje mi PKP lub z kimś się do auta władować :D

Dnia 03.06.2008 o 20:00, szerszeń45 napisał:

Jeśli autem, to różnie być może. :)

Jak jedziesz autem to ja się pisze. bo mnie coś trafi jak mam wydać przeszło 70 zł na PKP w jedna strone i to z 2/3 przesiadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 23:09, matiz123 napisał:

To jedziesz jednak na ten zjazd? Bo coś tam kiedyś marudziłeś, że jest to mało prawdopodobne.

Jak mi załatwicie transport to pojadę. (to nie szantaż :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle ile nas ma wynieść dojazd z Poznania do tego całego Bałtowa? Po prostu podaj cenę, a ja to porównam z wydatkami mojego auta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podawałem. Normalny bilet będzie kosztował 122 złociszy. Należałoby odliczyć od tego zniżki szkolne/studenckie. Jeden z pociągów będzie sobie życzył dopłaty (dycha?) i nie bardzo kumam o co chodzi z rezerwacją miejsc w tejże banie. :/ Można też czytać wszystkie moje posty po drodze, ale to tylko mała sugestia. :)

20080605071321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 07:13, szerszeń45 napisał:

Podawałem. Normalny bilet będzie kosztował 122 złociszy. Należałoby odliczyć od tego
zniżki szkolne/studenckie. Jeden z pociągów będzie sobie życzył dopłaty (dycha?) i nie
bardzo kumam o co chodzi z rezerwacją miejsc w tejże banie. :/ Można też czytać wszystkie
moje posty po drodze, ale to tylko mała sugestia. :)


122 zl? Nie dziwne, skoro wybrales trase z InterCity ;] Dokaldnie ta sama trasa, wyjazd z Poznania o 2 w nocy, 11h w pociagach i oplata wynosi 53 zl ;)

A rezerwacja jest oczywista - pociagi InterCity oraz TLK wymagaja rezerwacji miejsc. Musisz jakis czas wczesniej pojsc na dworzec i wykupic rezerwacje. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 14:31, Kamiloos napisał:

122 zl? Nie dziwne, skoro wybrales trase z InterCity ;] Dokaldnie ta sama trasa, wyjazd
z Poznania o 2 w nocy, 11h w pociagach i oplata wynosi 53 zl ;)


Tym postem mi ulżyłeś ! A tak się bałem, że z kasą u mnie krucho będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale chodzi o to, że pewnym osobistościom zachciało się spotkać mniej więcej o tym samym czasie w Skarżysko Kamiennej. ;> Też jestem za pociągiem 11 godzinnym, ale o połowę tańszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 22:20, szerszeń45 napisał:

Wiem, ale chodzi o to, że pewnym osobistościom zachciało się spotkać mniej więcej o tym
samym czasie w Skarżysko Kamiennej. ;>

Rozkazu nikt Ci nie dał, więc nie marudź :P
To tylko delikatna sugestia była :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pf.
I tak byśmy zrobili po swojemu. :)
Ale jakby nie spojrzeć 50 złotych różnicy... wtedy samochód Stwora odpada. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 14:22, W.S.A.D napisał:

> A mozna wziasc ze soba dziewczyne??
Czyli ty też z częstochowy?


Na to wychodzi ale ja nie wiem czy jade bo teraz doczytalem ze zapisy byly do kwietnia wiec trudno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 14:24, Ponury Żniwiarz napisał:

> > A mozna wziasc ze soba dziewczyne??
> Czyli ty też z częstochowy?

Na to wychodzi ale ja nie wiem czy jade bo teraz doczytalem ze zapisy byly do kwietnia
wiec trudno:P

Oj szkoda... Zapomniałem, że do kwietnia... A tak to mogli byśmy jakiś dojazd zorganizować. Ja też jestem z Częstochowy(Raków):/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować