Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Chciałbym zorganizować(ewentualna pomoc innych forumowiczów w organizacjii takiego zjadu się przyda) spotkanie forumowiczów gram.pl ze Stolicy i okolic. Co myślicie o takim pomyśle? Możnaby więcej się o sobie dowiedzieć,pogadać i ogólnie spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie najbliższy zjazd jest już za nieco ponad miesiąc, tzn. 3-5 sierpnia. Więc z następnym można by trochę poczekać...
Poza tym jeśli chciałbyś zorganizować zjazd to czemu ograniczać się tylko do Warszawy i okolic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 14:03, pitors89 napisał:

A gdzie jest ten zjazd 3-5 sierpnia jeśli można wiedzieć? :D

Wilkasy koło Giżycka.
Oficjalne zapisy się już skończyły, ale zawsze możesz przyjechać z namiotem (jakieś pole tam musi być :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 14:20, windows00 napisał:

> A gdzie jest ten zjazd 3-5 sierpnia jeśli można wiedzieć? :D
Wilkasy koło Giżycka.
Oficjalne zapisy się już skończyły, ale zawsze możesz przyjechać z namiotem (jakieś pole tam
musi być :P).

Nie tylko może ale na pewno jest po 5zł za dobę ,ale co jak co w domku wygodniej bo przynajmniej jest bieżąca woda i światło a to ułatwia życie choć nadal nie mogę uwierzyć, że kible będą na dworze.
I coś czuje, że nie tylko ja nad tym ubolewam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kible na dworzu?!

To ja nie jadę.

Nie jestem takim panem z, uwaga, Harrego Pottera, który chodzi w koszuli nocnej i mówi, że lubi gdy mu przewiewa intymne miejsca.

Taki żart. Śmieszny, zabawny, że "ahahaha" i w ogóle, po prostu "lajcik", olaboga :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 14:16, MonkOfWar napisał:

Kible na dworzu?!

To ja nie jadę.


łeeeeeeee to ja będę robił do woreczka i zabieram do domu:) Nigdzie na dworze mojego g.. nie zostawię na pastwę losu!:) Lub nie jadę;P

Matko jak nie pasi to zabrać ze sobą kaftaniki lateksowe z otworkiem dla bezpieczeństwa:P ;P ;P

Ba nawet śmiem rzec.. Nie w takich warunkach się sr... :))))) A niektórzy o spaniu marudzili.. Księżniczki na ziarnku grochu normalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 15:36, Stwór napisał:

kaftaniki lateksowe z otworkiem dla bezpieczeństwa:P ;P


O_o

Eee? Sorry, ja nie kupuję w TAKICH sklepach ;D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 18:42, MonkOfWar napisał:

Eee? Sorry, ja nie kupuję w TAKICH sklepach ;D !


Eeeee... TO co to za zjazd?:) My tam będziemy rozmawiać czy co?:P ;P ;P ;P ;P ^_^ To takie ludzkie:P :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Jezu... znaleźli się szlachcice i szlachcianki... No bez przesady! Założe się, że będziecie tak zaaferowani zjazdem, że nawet nie będzie czasu wyskoczyć do klopa by się chwilkę zrelaksować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 19:54, lurynowicz napisał:

O Jezu... znaleźli się szlachcice i szlachcianki... No bez przesady! Założe się, że będziecie
tak zaaferowani zjazdem, że nawet nie będzie czasu wyskoczyć do klopa by się chwilkę zrelaksować.
;)


Może i z lateksowymi ubrankami przesadziłem, ale by nie robić kupy to już przesada!:) :P Przecież będę jak chodząca bomba;P To już lepiej te lateksowe ubranka;) Podajcie rozmiary, a wam kupię też:P
(matko co to będzie za zjazd..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 19:54, lurynowicz napisał:

O Jezu... znaleźli się szlachcice i szlachcianki... No bez przesady! Założe się, że będziecie
tak zaaferowani zjazdem, że nawet nie będzie czasu wyskoczyć do klopa by się chwilkę zrelaksować.
;)

NO 2 razy w 3 dni będzie trzeba :P Tym bardziej że ja nie jadę fajnym pociągiem tylko samochodem. Jeżeli załatwię sie po drodzę to będziemy lekko później. A co do kibla to na pewno znajdzie się jakiś normalny, nosz mamy przecież XXI wiek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hym... ale czy Wy myślicie, że ja toalety "na zewnątrz" to Wam dadzą łopatkę i do lasu? Albo jakieś drewniane cusie? Przecież ich obowiązują jakieś standardy higieny mimo wszystko. Łazienki na zewnątrz, ale normalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:31, Marrbacca napisał:

Hym... ale czy Wy myślicie, że ja toalety "na zewnątrz" to Wam dadzą łopatkę i do lasu?


Jeśli tak nie będzie to cała zabawa zepsuta;) A miało być tak fajnie.. Kopać dołki pod innymi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:31, Marrbacca napisał:

Hym... ale czy Wy myślicie, że ja toalety "na zewnątrz" to Wam dadzą łopatkę i do lasu? Albo
jakieś drewniane cusie? Przecież ich obowiązują jakieś standardy higieny mimo wszystko. Łazienki
na zewnątrz, ale normalne :P

Wampir lekko namieszał bo napisał o kiblach na dworze lecz jakoś mało konkretnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:31, Marrbacca napisał:

Hym... ale czy Wy myślicie, że ja toalety "na zewnątrz" to Wam dadzą łopatkę i do lasu? Albo
jakieś drewniane cusie? Przecież ich obowiązują jakieś standardy higieny mimo wszystko. Łazienki
na zewnątrz, ale normalne :P


łeee ja myślałem że budowanie latryny leży w zakresie oraz inicjatywie wynajmującego.. no cóż szkoda ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:31, Marrbacca napisał:

Hym... ale czy Wy myślicie, że ja toalety "na zewnątrz" to Wam dadzą łopatkę i do lasu? Albo
jakieś drewniane cusie? Przecież ich obowiązują jakieś standardy higieny mimo wszystko. Łazienki
na zewnątrz, ale normalne :P


Dwa kije będą.
Na jednym powiesi się kurtkę, a drugim trzeba będzie odpędzać się od wilków...
:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:38, Kafar napisał:

łeee ja myślałem że budowanie latryny leży w zakresie oraz inicjatywie wynajmującego.. no cóż
szkoda ..

A kopałeś kiedyś? Ja jeszcze za czasów jak byłem harcerzem (oj 5 klasa podstawówki) byłem na obozie. Mieliśmy mieć wspólna z innym zastępem i oczywiście wspólnie ją poskładać. A ponieważ tamten zastęp składał sie z gimnazjalistów zrobił większość (sam nie wiem czy myśmy coś zrobili poza napisami). Sam nie kopałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować