Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2008 o 14:13, mtobi napisał:

Ewentualnie garnek i do tego tandem zapalniczka+dezodorant xD


Albo garnek i grzałka i będzie git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 13:49, szerszeń45 napisał:

> A ten ... ognisko jakieś będzie?

Justyna błagam, skup się! Przecież ja Ci już pisałem, że SadraX ma się o to zatroszczyć
(jakby co wiesz kogo możesz ochrzanić :)). Czyli prawdopodobnie w czwartek będzie ognisko.
Najwyżej zadzwonię do SadraXa i mu przypomnę.

PS. Zapomniałbym, pamiętasz o hymnie mam nadzieję?


O jakim hymnie?;] [nie jadę, spadać!:P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 14:29, Soleila napisał:

O jakim hymnie?;] [nie jadę, spadać!:P]


Gramowym, autorstwa Kukowskiego. Bez tego Cię do Warszawy nie puścimy, więc lepiej wykuj na blachę. :D Skoro Furra nie będzie to ja muszę pamiętać. ;>

---> SadraX

No to miło słyszeć, że ognisko może być kiedykolwiek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do żarcia, to Mtobi ma rację, knorr nudle są pyszne(wezmę pewnie pare pomidorówek), ale i tak się nie znacie :-) Corn Flakes rlz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Lurra: przyjeżdżaj, najwyżej podzielę się łóżkiem kurde. Rok temu też przecież na partyzanta jechałem i źle nie było.

Jeszcze apropo wyjazdu z Warszawy. Pociąg o 6:54 nie ma sensu, gdyż w Skarżysku jest dwie godziny czekania na przesiadkę, imho lepiej przyjechać te 2 godziny później, ale nie marnować tyle czasu bez sensu. A zdecydowanie najlepszą opcją jest autobus - owszem, możliwości integracji nieco mniejsze, ale dojazd dużo szybszy, nieco tańszy i bez żadnych problemów po drodze. Sugeruję odjazd z Zachodniego o 9:35 lub 10:15 (na miejscu odpowiednio o 12:42 lub 13:25).

BTW: jakie forum zjazdowe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 15:57, siepu napisał:

Do Lurra: przyjeżdżaj, najwyżej podzielę się łóżkiem kurde. Rok temu też przecież na
partyzanta jechałem i źle nie było.


Popieram:) Może spać w toalecie, na podłodze, balkonie (o ile takowe są) jest tyle możliwości:) Lurr przyjedź:)

Dnia 07.07.2008 o 15:57, siepu napisał:

BTW: jakie forum zjazdowe? :)


A se kur..ka wymyślili znów forum inne specjalnie do zjazdu (zalogowałem się bo mnie zmuszono po kilku dniach) i jeśli mam być szczery prócz spamu tam nie ma praktycznie wartościowych informacji;-)

[EDIT] Jeśli ktoś myśli że ja będę jadł te śmierdzące, ohydne gorące kubki itp to chyba na głowę upadli:) Ja takich świństw nie jadam;-) Ja tam tylko prawdziwe jedzenie, a nie w proszku:) A fuj!
ps. Wsiąść frytkownice?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 15:57, siepu napisał:

Do Lurra: przyjeżdżaj, najwyżej podzielę się łóżkiem kurde. Rok temu też przecież na
partyzanta jechałem i źle nie było.


Ale w Bałtowie może być ciężko ze znalezieniem jachtu... ;P

Dnia 07.07.2008 o 15:57, siepu napisał:

BTW: jakie forum zjazdowe? :)


http://zjazd2008.phorum.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał wcześniej siepu - gramowicze z Warszawy niech decydują się na pekaes. Autobusem dużo szybciej niż pociągiem (3 godziny, a pociąg... nawet 6g :/) i zdecydowanie taniej (bilet jakieś 30 zł).

Ja i Spaykus jedziemy autobusem rano w czwartek - z Zachodniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm... tak sobie właśnie myślę, czy nie pojechać do Warszawy pociągiem, a potem tym pekaesem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Nie taki zły pomysł, tylko jak sprawdzałem to w Bałtowie jest o 9 z minutami ( więc trochę za wcześnie ), lecz jeśli tak jak większość przystanek zrobi w Ostrówcu, to wygląda na prawdę obiecująco.

A czwartek rano, to jaka godzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 17:07, Piotrbov napisał:

Wiesz co? Nie taki zły pomysł, tylko jak sprawdzałem to w Bałtowie jest o 9 z minutami
( więc trochę za wcześnie ), lecz jeśli tak jak większość przystanek zrobi w Ostrówcu,
to wygląda na prawdę obiecująco.

A czwartek rano, to jaka godzina?


Pojechalibyśmy pewnie tym o 9:35 rano, bylibyśmy więc w Ostrowcu o 12:42 - trochę późno, ale jedyną alternatywą jest ten o 6:30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 17:15, Laid back napisał:

Pojechalibyśmy pewnie tym o 9:35 rano, bylibyśmy więc w Ostrowcu o 12:42 - trochę późno,
ale jedyną alternatywą jest ten o 6:30...



Słuchajcie, Poznań jest na Wawie zachodniej o 5:59, więc może by tak rozważyć ten pekaes o 6:30 i się załadować wspólnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do zupek - Amino roxxx... Pomidorowa, grzybowa - mniaaaam ^^
A co do czajnika - metalowy kubeczek, grzałka turystyczna kupiona na targowisku od gościa, co ledwo rozumiał w naszym języku i luuzz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 17:15, Laid back napisał:

Pojechalibyśmy pewnie tym o 9:35 rano, bylibyśmy więc w Ostrowcu o 12:42 - trochę późno,
ale jedyną alternatywą jest ten o 6:30...


w sumie nie późno, bo na forum zjazdowym niektórzy piszą i po 13...
Ja osobiście będę gdzieś koło 11 ^^ Lubię się wyróżniać (i czekać jak głupi na innych xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 17:15, Laid back napisał:

Pojechalibyśmy pewnie tym o 9:35 rano, bylibyśmy więc w Ostrowcu o 12:42 - trochę późno,
ale jedyną alternatywą jest ten o 6:30...


Nie będzie to za późno, większość informuje, że będzie gdzieś po 13. Zaloguj się na forum zjazdowe to sobie zobaczysz kto i o której przyjeżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 17:31, syriusz.b napisał:

w sumie nie późno, bo na forum zjazdowym niektórzy piszą i po 13...

Jeśli nie mają innego transportu, ale jadą z daleka...
W sumie mogli by wyjechać dzień szybciej, to by byli na czas ;P

Dnia 07.07.2008 o 17:31, syriusz.b napisał:

Ja osobiście będę gdzieś koło 11 ^^ Lubię się wyróżniać (i czekać jak głupi na innych xD)

No ja najprawdopodobniej też tak będę. Tylko, że z tym autobusem to muszę Ci wierzyć na słowo ;P
Bo te internetowe rozkłady, dalej nie działają (jak należy). A informacja PKS Rzeszów dalej nie odpowiada - sprawdzałem różne numeru już.

Dnia 07.07.2008 o 17:31, syriusz.b napisał:

aha... to teraz ja już nie wiem, czy zostawać do 15, czy 14...

Eee...ja tam chyba będę wyjeżdżał 14. Gdyż 15 - po 6 dniach, to już przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ! Mi też o Amino chodziło, tylko zapomniałem nazwy, a knorr nudle pewnie mi się skojarzył, no bo na półce stoi kopertka z demami :-P(była kiedyś w wielopakach nuddli)

@Szerszeń Chodzi o czwartek rano -> pociąg do wawy -> PKSem do Ostrowca -> No i potem znów PKS ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z Baalem jesteśmy dwiema osobami, ktore lubią te same zupki xD
Syriusz - amino
Piotrbov - Vifon
Magi - gorący kubek

Co do tepo kiedy bede, to myslę, że kolo 12:00, jade samochodem wiec wolny wybor xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować