Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

A gdybym ja dostał zwrot całej kasy którą wydałem , to bym zafundował wyjazd Każdemu gramowiczowi. Naprawdę bym pojechał ale na serio przesadziłem. Nie będę się chwalił na co wydałem bo to zbędny OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2009 o 17:11, SSj2 napisał:

...jesteś burżujem? :>


... Bleh. Pewnie, jestem burżujem i mam 4 wille, a do każdej certyfikat z Holiłudu :P Takie riposty są nieelo, niemniej jak uważasz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie 145, a 45 PLN, bo o ile dobrze pamiętam, to tylko tyle przelewało się Furrowi. 100 PLN się na miejscu chyba będzie dopłacać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 21:00, ww3pl napisał:

Byłbym zainteresowany jednym miejscem ;-)
Ile byłbym winien? :) 145 zł rozumiem? :>

Pf.
Tak na forum, przy wszystkich :P
Ale żeby nie było niedomówień - ja jestem zainteresowany drugim wolnym miejscem :)
A co do opłaty, to na razie wpłacany był tylko zadatek, więc nie całość opłaty, a ten zadatek miałbyś zwrócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oki, drobna aktualizacja listy:
Furrbacca
Marrbacca
SSj2-
Lasca
Piotrbov
Kamiloos
deih
dna16
Sam Fisher
LifaR
Madoc
Paladynka
Magwisienka
Wip_01
AQ22
siepu
Wojman
Taaz
SadraX
windows00
WorldWar3PL
Borsuk
Mr.M
Vilmar

I w kolejce (czytaj: będą spali pod drzwiami):
Stwór, Kafar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja zrobię zamieszanie:

Ja bym się jeszcze wstrzymał ze 2-3 dni z rezygnowaniem ze zjazdu...
Jako że nastąpiła dzisiaj kompletna dezinformacja odnośnie planowanego przez mnie wyjazdu za granicę na całe wakacje, który w końcu nie wiem czy wypali. Jeśli nie wypali, to bardzo chętnie pojawię się na zjeździe. Gdybym jednak wyjeżdżał za granicę, 2 miejsca byłyby wolne dla osób, które się zgłosiły. Ewentualnie jedno gdybym miał się pojawić sam na zjeździe.

Serdecznie przepraszam za zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 23:27, balduran2 napisał:

To teraz ja zrobię zamieszanie:

Ja bym się jeszcze wstrzymał ze 2-3 dni z rezygnowaniem ze zjazdu...
Jako że nastąpiła dzisiaj kompletna dezinformacja odnośnie planowanego przez mnie wyjazdu
za granicę na całe wakacje, który w końcu nie wiem czy wypali. Jeśli nie wypali, to bardzo
chętnie pojawię się na zjeździe. Gdybym jednak wyjeżdżał za granicę, 2 miejsca byłyby
wolne dla osób, które się zgłosiły. Ewentualnie jedno gdybym miał się pojawić sam na
zjeździe.

Serdecznie przepraszam za zamieszanie.


We want you! ;) No, ale za granice też fajnie. Ja powiem, że zależy od tego, czy Kafar with Stwor pojadą, bo to najprawdopodobniej z nimi się zabiore. Dobrze by było, gdybyś był Piotr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 10:02, Laid_back napisał:

Oby się trochę pogoda uspokoiła, jak na razie to jest w kratkę i raczej chłodniej niż cieplej...

Proszę mi tu nie siać zgubnych dezinformacji!
Nie jedzie na zjazd i jeszcze narzeka! :P
Pogoda na mazurach jaka jest, taka jest - daleka od doskonałości, ale daleka też od narzekań turystów jeżdżących za granicę.
Obecnie też zresztą temperatura waha się pomiędzy 15, a 20 stopniami. Dla mnie wystarczy. Lekki wiaterek - lepiej będzie się żeglowało. A jak będzie padało, to tym razem mamy dużą salę konferencyjną, z której prawdopodobnie część osób nie będzie wychodziła, nawet jeśli nie będzie deszczu.
I jeszcze gwoli informacji - na miejscu jest strzeżone, wydzielone kąpielisko, więc nie trzeba się będzie obawiać utonięcia raczej ;). Mówiąc inaczej - nie wiem na ile nam pozwoli czas, ale warto na wszelki wypadek zapakować coś, w czym będzie można wejść do wody.
Najgorzej w tym momencie wygląda niestety sytuacja z boiskiem do siatkówki. Jak tylko skończę sesję (czyt. za tydzień) będę próbował załatwić halę sportową w Ełku. Ale to wiąże się z kilkoma ograniczeniami - czas i miejsce. Z Malinówki do Ełku jedzie się bądź co bądź jakieś pół godziny autobusem miejskim, więc to nie będzie wyjazd typu ''hej, mamy ochotę na siatkę, idziemy teraz!'', a raczej trzeba będzie to połączyć z innymi elementami, typu obiad, czy też inne cokolwiek. Nie mam też niestety w tym momencie możliwości sprawdzenia o której odjeżdżają autobusy do i z Malinówki - a to też będzie dużym utrudnieniem w tych kwestiach. Nawet jeśli hala jednak nie wypali, to myślę, że i tak nie będziemy mieli czasu żeby się nudzić :).

Ten post ma na celu wykazanie pracownikom gramu, jak duży błąd zrobili decydując tak, a nie inaczej :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A te komary panie dziejku, to już w ogóle...! :>

Nie będę siał defetyzmu, bo bawić się dobrze można bez względu na pogodę - do wyjazdu oczywiście gorąco wszystkich zachęcam, jedzie ekipa fajnych ludzi więc na bank będzie przednio :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
U... u.... Nie ma siatki, panie, co to za zjazd bez siatkowki... Organizator dal plame, jeszcze jakby sie okazalo, ze noclegu nie ma, ze pieniadze ktore zaplacilismy przepadly, to bym zrozumial. Ale brak boiska do siatkowki ?! U....

;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 18:32, LifaR napisał:

Ale brak boiska do siatkowki ?! U....


Boisko ponoć jest, ale ja raczej bałbym się na nim grać.
Ale skoro nie zależy Ci na pieniądzach, to spoko, jeszcze mogą zniknąć... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 18:38, Furr napisał:

Ale skoro nie zależy Ci na pieniądzach, to spoko, jeszcze mogą zniknąć... :P

Sądze ze innym zależy, np. mnie. Wiec nie waż się znikać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 18:38, Furr napisał:

Boisko ponoć jest, ale ja raczej bałbym się na nim grać.

-> Ach ta dzisiejsza mlodziez... Nic im nie odpowiada ;)

Dnia 18.06.2009 o 18:38, Furr napisał:

Ale skoro nie zależy Ci na pieniądzach, to spoko, jeszcze mogą zniknąć... :P

-> Nie te pieniadze to inne ;) I tak wszystkie beda kiedys moje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować