Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prawie sześciominutowy gameplay z Far Cry 3 trafił do sieci

45 postów w tym temacie

Ale macie jazdy :D Ja jestem konsolowcem, kupię, będę orać do momentu w którym oczy nie zaczną mi wypływać uszami. I będę miał z tego taaaaaką frajdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 14:04, Geeko napisał:

Far Cry 2 to był typowy
FPS jakich wiele. Idziesz, strzelasz, czasem kucasz, czasem jeździsz jeepem. Jedyne co
naprawdę było tru nowe (chyba) to lotnia. FC 2 poszło dodatkowo w otwarty świat
i psującą się broń ale skopali wszystko bo nie potrafili tego świata porządnie wykorzystać
(i respawnujący się wrogowie).


Nie zgodzę się, oprócz psującej się broni były jeszcze psujace się pojazdy, które można było naprawiać oraz ciekawy sposób leczenia ( wyciąganie kul z ran, zastrzyki ) - jak dla mnie, były to fajne elementy + afrykańska przyroda i klimat.
A respawnujacych się przeciwników uważam za + gry, gdyż inaczej podróże z jednego końca mapy w drugi, były by ... nudne?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buggeer "Ciekawe czy i tutaj pojawi się ten genialny zabieg z FC2 z odradzaniem się przeciwników kiedy oddalisz się od nich na 2 metry..."

W wywiadzie powiedzieli ze tego juz nie bedzie. Zmiany w srodowisku gry pozostawia swoje pietno do konca gry. Zdemolowane budynki i pozabijani przeciwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buggeer "Ciekawe czy i tutaj pojawi się ten genialny zabieg z FC2 z odradzaniem się przeciwników kiedy oddalisz się od nich na 2 metry..."

W wywiadzie powiedzieli ze tego juz nie bedzie. Zmiany w srodowisku gry pozostawia swoje pietno do konca gry. Zdemolowane budynki i pozabijani przeciwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 14:26, lis_23 napisał:

Nie zgodzę się, oprócz psującej się broni były jeszcze psujace się pojazdy, które można
było naprawiać

Nie ma co, strzelisz kilkadziesiąt razy do samochodu, następnie wyciągasz klucz i zawsze w ten sam sposób kilka razy kręcisz tym kluczem przy silniku, po czym samochód działa jak nówka.

Dnia 19.02.2012 o 14:26, lis_23 napisał:

oraz ciekawy sposób leczenia ( wyciąganie kul z ran, zastrzyki ) - jak dla mnie, były to fajne elementy

Zalatywało w nich skryptami na kilometr, Poza tym co to za sposób leczenia OMG!

Dnia 19.02.2012 o 14:26, lis_23 napisał:

A respawnujacych się przeciwników uważam za + gry, gdyż inaczej podróże z jednego końca
mapy w drugi, były by ... nudne?.

Przechodzenie w kółko przez tych samych przeciwników z całą pewnością było by po pewnym czasie nudne, a najgorzej jak się nasi przeciwnicy respawnują w czasie naszej walki, to dopiero jest irytujące...


@Geeko

Dnia 19.02.2012 o 14:26, lis_23 napisał:

Far Cry 2 to był typowy FPS jakich wiele. Idziesz, strzelasz, czasem kucasz, czasem jeździsz jeepem. Jedyne > co naprawdę było tru nowe (chyba) to lotnia.

W jedynce też była lotnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 15:01, doflamingo napisał:

>

Małe sprostowanie. Nie mam zielonego pojęcia skąd mi się tam wzięła "2" xD. Post od początku do słów "FC 2 poszedł..." tyczył się pierwszej części Far Cry :D.

@lis_23
Ok, bardzo możliwe, ja nie grałem za wiele w FC2 więc o wielu opcjach mogłem tam zapomnieć, ale nie to było głównym motywem mojego posta :). A respawnujący się wrogowie nie byli by potrzebni gdyby nie tworzono tak długich tras między zleceniodawcą a zadaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 12:50, Mikanek360 napisał:

Tekstury z n64, gameplay to kolejny run & gun z nieudaną kopią przemieszczania się po
szynach z Bioshocka.
Ogólnie rzecz biorąc to nie rozumiem zachwytu wokół tej gry, ot kolejna gra dla przeciętnego
amerykańskiego konsolowca.


Powiedział przeciętny Polski pecetowiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tutejszych "krzykaczy". Gra zapowiada się świetnie, filmowo i dynamicznie. Na pewno będzie się w to mile grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tutejszych "krzykaczy". Gra zapowiada się świetnie, filmowo i dynamicznie. Na pewno będzie się w to mile grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak, mieli tam postawic warsztat, wypelnic go gratami (klucze, spawarki itd.) i pozwolic graczowi wlasnorecznie naprawiac auto? Albo zeby mial sie samodzielnie zoperowac pod ostrzalem? ;) To chyba normalne, ze sluza do tego skrypty. Dzieki temu nie przedluzano i tak monotonnej na dluzsza mete rozgrywki. A lotnia to patologia- motolotnia byla by lepsza;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 16:01, Thompson napisał:

Nie rozumiem tutejszych "krzykaczy". Gra zapowiada się świetnie, filmowo i dynamicznie.
Na pewno będzie się w to mile grało.


Przynajmniej nie będzie nudnie i monotonnie jak w FC2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 16:10, kodi24 napisał:

Czyli jak, mieli tam postawic warsztat, wypelnic go gratami (klucze, spawarki itd.) i
pozwolic graczowi wlasnorecznie naprawiac auto?

Nie miałbym nic przeciwko, żeby gdzieś w grze był warsztat do którego można by wjechać i średnio wjeżdżało się do niego ze dwa razy w ciągu całej gry ponieważ byłby gdzieś po drodze do misji :P

Dnia 19.02.2012 o 16:10, kodi24 napisał:

Albo zeby mial sie samodzielnie zoperowac pod ostrzalem? ;)

To by było jeszcze gorsze

Dnia 19.02.2012 o 16:10, kodi24 napisał:

To chyba normalne, ze sluza do tego skrypty. Dzieki temu nie przedluzano
i tak monotonnej na dluzsza mete rozgrywki.

Tak na bardziej poważnie, mogli to rozwiązać trochę lepiej, zrobić możliwość napraw niektórych rzeczy, powiedzmy zmiany koła które nam przebiją (o ile będziemy je mieć w bagażniku) oraz dodać więcej samochodów w miejscach, gdzie do nas strzelają (tam gdzie najczęściej tracimy samochód). Owszem gra by była wtedy troszkę bardziej monotonna, ale za to "realniejsza" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 13:08, doflamingo napisał:

> Grafika, jak widać, niezbyt skończona. Tekstury, cienie... Ale jeśli to poprawią
to będzie super.
To jest filmik z konsoli, więc tutaj raczej nic nie poprawią.


Dokładnie, a jak mnie oczy nie myliły to (A) z xboxa 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego piszecie że grafika słaba... Dla mnie wygląda akurat. Nie oszukujmy się zresztą że jakoś hyper dyper będzie wyglądać skoro jest pod konsole robione a PC pewnie portem będzie.
Widać że będzie filmowo i dynamicznie ala CoD. Widoczne rączki itp xD
Musze przyznać że lubię ten bajer w FPSach gdzie widzisz swoje ręce w tych oskryptowanych scenkach. Widać bohater przeszedł błyskawiczną metamorfoze xD
Przyjechał jako turysta a po chwili rozp****ala wszystko jak jakiś Rambo.
Nic nowego i wybitnego tam się pewnie nie znajdzie ale zagram..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przemogłem się wreszcie i obejrzałem gameplay, a tu miła niespodzianka - gra fajnie wygląda! Swoją drogą nie tylko sam statek to aluzja do U3, także i główny bohater ma głos niemal jak Nolan North. Ogółem marzył mi się ostatnio FPS z takim sposobem prezentacji akcji i może w FC3 zagram kiedyś tam, chociaż mam nadzieję, że "full body awareness" nie doprowadzi nikogo do oczopląsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować