Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odliczanie na stronie Lionheadu. Fable 4 w drodze?

20 postów w tym temacie

poprzednia cześć była bardzo dobra wg mnie. jeżeli wyjdzie na pc''ty to nie ma problemu by nie wydali kolejnej części :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam, niech dadzą nowe "stare" Fable. Trójka to jakaś porażka, tak prostego RPG nie grałem od bardzo dawna, w dodatku nudnego...

Nawet odświeżona jedynka by mnie bardziej zadowoliła, niż powtórka trzeciej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy trójce poległem w połowie, dalej nie miałem siły tego crapiszcza ciągnąć. Niech wydadzą coś w klimatach jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO trójka była wspaniałą grą, nie widziałem bardziej klimatycznej gry prócz niej przed Skyrim''em. Uważam także, że była bardzo interesująca, rzadko która gra potrafi mnie wciągnąć na bite kilka godzin grania bez przerwy "na siku" :D. Cieszę się, że będzie kolejna część! Na pewno kupię.

Dla tych, którzy nie zdali jej w całości ani z dobrym, ani ze złym zakończeniem... ŻAŁUJCIE!
Podejmowanie decyzji bardzo wpływa na zmieniający się świat, co daje ogromną satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 00:39, DeithWX napisał:

Drogi święty mikołaju proszę cie o Black & White 4, a nie kolejne Fable.

Czyżbym przespał "trójkę"? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym odliczaniem to tajemnicza sprawa.. O co chodzi twórcą z tym guzikiem ? xD Czyżby nawiązanie do jakieś gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 02:31, vegost napisał:

Z tym odliczaniem to tajemnicza sprawa.. O co chodzi twórcą z tym guzikiem ? xD Czyżby
nawiązanie do jakieś gry ?


Raczej do " Akademi Pana Kleksa " Tam guzik odgrywał jakieś znaczenie. Chyba o ptaszka chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to Piotruś Bajarz - wielki hajp, a potem się okaże, że tylko dali nowe grafiki na stronie i obowiązkowe przeprosiny Petera, że miało być lepiej i to jego wina ale się będzie starał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też liczę na Black & White :) nawet remake może być w HD na konsolę :P i najlepiej właśnie z wykorzystaniem kinecta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować