Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2007 o 10:59, ko?nik napisał:

Nie dość, że spamerski to jeszcze zdublowany...

To się w nim nie wypowiadaj. Jak ma opaść, to nie może być podbijany... Z czasem zostanie zamknięty prawdopodobnie.

Dnia 03.03.2007 o 10:59, ko?nik napisał:

Żeby uznali to jako spam? Nie to ja dziękuję.

A propozycja o nowy nabór to co? Też spam? Propozycja. Apele były już wielokrotne i NIE były spamem nigdy, jeśli zostały utworzone prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli widzicie, ze temat nadaje sie do zamkniecia to po prostu skontaktujcie sie z nami za pomoca formularza, ktory znajdziecie na tej stronie: http://www.gram.pl/moderator Najlepiej jak dacie tez link do takiego tematu.

Na uzytkownikow, ktorzy mimo iz temat zostal zamkniety, a otwieraja nowy i bardzo podobny mamy swoje sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla sportu lubię czasami poprzeglądać zamknięte tematy, czasem można się nieźle uśmiać ;-D
i zauważyłem, że masz najbardziej rozbudowane zamknięcia, ze wszystkich moderatorów :-)
rzadko się zdarza, żebyś podawał mniej niż trzy linki, do tego każdy z opisem, albo to powołanie albo szablon (na każdą okazję) z Worda ;-) w każdym razie I slave :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpie moderatorów a zwłaszcz 1 cinusa on mnie zdegradował dał by mi jeszcze jedną szanse to on napewno się nie zgodzi ja mam pecha i przez niego nie wiem czy nie będe musiał zakończyć forumowanie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Może zamiast mówiąc, że nas nie cierpisz zastanów sie co zrobiłeś źle? Nie łam regulaminu, a wszystko będzie ok ;]
ps. dostałeś degradację za odkopywanie starych tematów, tego sie nie robi, o ile nie masz nic nowego, konkretnego do przekazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do zBANowania zubena 7 i marlina 15 przez Wojmana w temacie Medieval 2: Total War:Temat Ogólny. Otóż czy są jakieś dowody na piractwo zubena 7?(Nikogo nie bronie) I właściwie za co BANa dostał marlin 15? Czyżby wiedział coś o problemie zubena 7? Jeżeli zuben 7 dostał BANa tylko za pytanie o spolszczenie to popatrzcie na posta Prateoriana z tego też tematu. (Ja tylko pytam, nikogo nie bronie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 10:53, lukmistrz napisał:

Moderatorzy są wredni... Dzięki nim nie mam i nie mogę mieć awatara :P

Delegat? Hmm... po prostu napisz w kilku miejscach ze swoim problemem, np.
1. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4874&u=3047 - awatary
2. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49&u=2300 - pomoc techniczna dot. strony
3. moderator@gram.pl - jeśli twierdzisz, że to wina moderatora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 16:39, patrYX93 napisał:

> Moderatorzy są wredni... Dzięki nim nie mam i nie mogę mieć awatara :P
Delegat? Hmm... po prostu napisz w kilku miejscach ze swoim problemem, np.
1. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4874&u=3047 - awatary
2. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49&u=2300 - pomoc techniczna dot. strony
3. moderator@gram.pl - jeśli twierdzisz, że to wina moderatora ;)


Człowieku :P Nie miej mnie za debila który nie próbował się nigdzie pytać, ok? :/ I tak nie zależy mi juz na tym awatarze, trudno, nie będe mieć. I w ogóle ta anonimowa głowa zaczyna mi się podobać... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 13:45, sodolis napisał:

albo to powołanie
albo szablon (na każdą okazję) z Worda ;-) w każdym razie I slave :-D


Ach no i rozgryzles mnie. :) Na pulpicie mam po prostu zwykly plik tekstowy, a w nim linki i szablony odpowiedzi na poszczegolny problem (typu zajrzenie do rozowego watku czy link do Instrukcji Obslugi Wyszukiwarki). Proste to i wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja lubie Wojmana i tego z avatarem wikinga oni są fajni wonman ma fajne tematy a ten z wikingiem dał mi drugą szansę a cinus zamkną mi temat i dlatego go nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 21:30, Venomess napisał:

A ja lubie Wojmana i tego z avatarem wikinga oni są fajni wonman ma fajne tematy a ten z wikingiem
dał mi drugą szansę a cinus zamkną mi temat i dlatego go nie lubie

Eeee... daj spokój, nie można nie lubić modka, tylko za to, że ci temat zamkną, możesz w takim wypadku winic tylko siebie, że taki temat założyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 21:30, Venomess napisał:

A ja lubie Wojmana i tego z avatarem wikinga oni są fajni wonman ma fajne tematy a ten z wikingiem
dał mi drugą szansę a cinus zamkną mi temat i dlatego go nie lubie


Jakże wspaniałe podsumowanie części naszej moderacji. ;P A na serio - skoro cinus` zamknął Twój topic, to musiał mieć ku temu powody. Nie możesz skreślać kogoś, kto dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków, czyż nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 21:27, Wojman napisał:

Ach no i rozgryzles mnie. :)

A kto miał Cię rozgryźć jak nie inny paprykarz ;-)

Venomess
>i tego z avatarem wikinga
pewnie masz na myśli walgierza :-) tylko, że to nie jest wiking ale krasnolud ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym czasie obserwacji poczynań moderatorów forum gram.pl, doszedłem do wniosku, że spełniają oni swoją rolę wyśmienicie. Nikt nie dostaje bana "za nic", tylko musiał coś przeskrobać. Żaden temat nie jest zamykany bezpodstawnie. Są obiektywni, pracowici i przede wszystkim - sprawiedliwi, co na innych forach (nie wymienię których ze względów bezpieczeństwa narodowego) nie jest standardem. I mam prośbę do forumowiczów - doceńcie ich pracę, bo to ciężki kawałek chleba jest i często muszą podejmować trudne decyzje, co wiąże się z dużą odpowiedzialnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 21:37, Cossack777 napisał:

> A ja lubie Wojmana i tego z avatarem wikinga oni są fajni wonman ma fajne tematy a ten
z wikingiem
> dał mi drugą szansę a cinus zamkną mi temat i dlatego go nie lubie

Jakże wspaniałe podsumowanie części naszej moderacji. ;P A na serio - skoro cinus` zamknął
Twój topic, to musiał mieć ku temu powody. Nie możesz skreślać kogoś, kto dobrze wywiązuje
się ze swoich obowiązków, czyż nie? :)

Nie skreślam ale go poprostu nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 21:40, sodolis napisał:

> Ach no i rozgryzles mnie. :)
A kto miał Cię rozgryźć jak nie inny paprykarz ;-)

Venomess
>i tego z avatarem wikinga
pewnie masz na myśli walgierza :-) tylko, że to nie jest wiking ale krasnolud ;-)

Aha to sorki ale właśnie o niego mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh... myślę o nich to samo, ale nie chciałem się z tym wybijac, bo jeszcze oskarżą mnie o lizusostwo ;)
Venomess

Dnia 03.03.2007 o 21:47, LordYoghurt napisał:

Nie skreślam ale go poprostu nie lubię

A za coś jeszcze (jego styl, odpowiedzi na posty, chęc do życia), czy tylko za zamknięcie tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się