Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2007 o 21:13, ko?nik napisał:

> No i jednak się nie myliłem. Dzięki za potwierdzenie , pamiętałem , że gdzieś właśnie
widziałem
> jak TYHE była obywatelem ;).

A guzik prawda :P

Hihi ale niezłe. Fajnie to wyszło jak każdy dał printscreena na którym są inne fakty :D
Trzebaby teraz następnego, gdzie Tyhe jest "niebieska" w tym samym wątku i w tym samym poście ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 21:11, deih napisał:

Dzięki za potwierdzenie (...)


Nie ma za co ;)
_________________

ko?nik ===> cwanie to zrobiłeś, ale my nie uwierzymy w taką mistyfikacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smieszna sprawa hunter22, bo u mnie NAPRAWDE jest ''moderator'' pod nickiem w tym poscie. Nawet Ci zrodlo strony pokaze z zaznaczonym moderatorem. Wiec ja juz nie rozumiem czemu u Was sie wyswietla ''obywatel'' ...

20070228131647

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 13:17, Piotrek K. napisał:

Smieszna sprawa hunter22, (...)


Faktycznie ;)

Dnia 28.02.2007 o 13:17, Piotrek K. napisał:

Wiec ja juz nie rozumiem czemu u Was sie
wyswietla ''obywatel'' ...


Heh, dałeś się złapać w sidła moich żartów... ;P

Deih pisał, że widział Tyhe jako "obywatela", więc dałem mu "potwierdzenie"... Jakby co to przepraszam za wprowadzenie w błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 28.02.2007 o 12:59, hunter22 napisał:

ko?nik ===> cwanie to zrobiłeś, ale my nie uwierzymy w taką mistyfikacje :P



Ja tam uwieże nawet w to że on kocha Wisłe Kraków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 13:25, hunter22 napisał:

Heh, dałeś się złapać w sidła moich żartów... ;P


Tak coś czułem, bo przecież "Obywatel" pisze się przez "rz" ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 10:51, GeoT napisał:

Hihi ale niezłe. Fajnie to wyszło jak każdy dał printscreena na którym są inne fakty :D
Trzebaby teraz następnego, gdzie Tyhe jest "niebieska" w tym samym wątku i w tym samym poście
;))


Oto "niebieska" Tyhe, oczywiście to autentyk ;)

Dnia 28.02.2007 o 10:51, GeoT napisał:

(...) bo przecież "Obywatel" pisze się przez "rz" ;))


Heh, faktycznie. Teraz wszyscy mnie rozgryźli. Miałem napisać "Obywatelrz" :P:P
Czemuś to zrobił? ;)

20070228144535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2007 o 13:25, hunter22 napisał:

Heh, dałeś się złapać w sidła moich żartów... ;P

Hehe ko?nik miał jednak rację co do Ciebie.

Dnia 28.02.2007 o 13:25, hunter22 napisał:

Deih pisał, że widział Tyhe jako "obywatela", więc dałem mu "potwierdzenie"... Jakby co to
przepraszam za wprowadzenie w błąd :)

No i naprawdę tak było . Możliwę , że ktoś w kwasach zrobił to samo co Ty teraz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i widzicie, że nie opłaca się oszukiwać. Deih myślał, że hunter tak na prawdę miał ;p
Sonic1575 --->> No to źle uwierzysz.
Deih --->> W Kwasach takie rzeczy robią baaardzo często :D
Rzezim --->> Jak to jaki związek? Rozmawiamy o moderatorce TYHE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 14:52, deih napisał:

Hehe ko?nik miał jednak rację co do Ciebie.


Może... :P:P

Dnia 28.02.2007 o 14:52, deih napisał:

No i naprawdę tak było . Możliwę , że ktoś w kwasach zrobił to samo co Ty teraz ;).


Chyba chodzi o Buda. Jakiś czas temu ktoś dał linka czy screena, gdzie Budo był obywatelem, z początków forum.
___________________________________________________

ko?nik

Dnia 28.02.2007 o 14:52, deih napisał:

Rzezim --->> Jak to jaki związek? Rozmawiamy o moderatorce TYHE.


Rzezim''owi chodziło raczej o screena zamieszczonego przez Luke Shadow''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Źle zrozumiałeś Rzezima
Chodziło mu o post Luke Shadow , który dał jakiś obrazek , coś tam o kolorach mówił. No i mod go zapytał co to ma wspólnego:) Uważnie czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2007 o 19:26, olki77 napisał:

Źle zrozumiałeś Rzezima
Chodziło mu o post Luke Shadow , który dał jakiś obrazek , coś tam o kolorach mówił. No i mod
go zapytał co to ma wspólnego:) Uważnie czytaj.


Nigdzie nie widzę żeby post Rzezima był odpowiedzią jedynie na mój post. A co do "jakiegoś obrazku", to na nim widać, że rangi czasami się "zamieniają miejscami". Wystarczyło się przyjrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 19:26, olki77 napisał:

Uważnie czytaj.

Czytam uważnie, tylko nie widziałem przy poście Rzezima napisu "to jest odpowiedź na posta dodanego przez Luke Shadow", a ty widziałeś? Raczej nie, bo go tam nie było. Więc mogłem się pomylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje nauczyć się regulaminu i jego interpretacji.

Ponownie wyjasnie ci, ze to temat o moderatorach wiec nie robie OT ani nie lamie zasad. I tak...

W regulaminie nie ma zadnej wzmianki o tym, ze linki sa zakazane. Widnieje jedynie punkt o treści:

Nie umieszczaj reklam, ofert i innych wypowiedzi typu kupię / sprzedam / zamienię / pragnę zaprosię na... / pragnę poinformować o...

Pomimo to kilku moderatorow(a moze jeden, nie wiem) z uporem maniaka forsuje wlasny regulamin, ktory zabrania wszelkich linkow. Na jakiej podstawie? Jak sie nad tym zastanawiam to furtka dla niekompetencji jednego czy drugiego osobnika moze byc fragment pragnę zaprosię na... W koncu jesli ktos podaje jakikolwiek link to "zaprasza" w dane miejsce. Tylko teraz od IQ danego moderatora zalezy czy bedzie zachowwyal sie jak male dziecko z "wladza" i uwalal wszelkie linki kierujac sie ta wyssana z palca interpretacja czy tez nie. Idac dalej tym tokiem rozumowania linki bedace odnosnikami do innych tematow na tym forum ROWNIEZ LAMIA REGULAMIN!!! Przeciez mozna reklamowac swoj temat, prawda? O tym, ze czasem pojawiaja sie posty zapraszajace na czyjs gramsajt nie wspomne.

Dlatego prosba do starszych stazem moderatorow oraz ekipy CDP. Starajcie sie dobierac ludzi myslacych z jakimkolwiek doswiadczeniem w tej dziedzinie. Bardzo fajnie byloby aby przechodzili jakies "szkolenie" chocby w formie pogadanki 5min. jak interpretowac regulamin, ktorego maja strzec.

Dla mnie wielkim nie porozumieniem jest usuwanie linka do forum domowego gdzie jest lista gier aby porozmawiac o kolekcji i wymuszanie na uzytkowniku wklejanie calej listy bezposrednio na forum(noo to zrobilem posta na 3 strony ;d). Aha Rzezim jeszcze jedno. Odeslales mnie z upomnieniem do tematu "KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA". Na dobra sprawe zlamales regulamin(podajac link i zapraszajac do jakiegos miejsca) a ponadto zrobiles OT poniewaz dla mnie jest roznica pomiedzy zdjęciami kolekcji a spisem/lista. MYSL, to nie boli.

Samo zamkniecie tematu mnie nie rusza ale upomnienie na pdostawie "widzi mi sie" owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 11:17, Lailonn napisał:

Proponuje nauczyć się regulaminu i jego interpretacji.


Delegat, a regulaminu nie zna? Powinienes dobrze wiedziec, ze takich spraw na forum sie nie zalatwia, nie komentuje sie tez decyzji moderatorow czy pracownikow CDP.

Dnia 01.03.2007 o 11:17, Lailonn napisał:

Dlatego prosba do starszych stazem moderatorow oraz ekipy CDP. Starajcie sie dobierac ludzi
myslacych z jakimkolwiek doswiadczeniem w tej dziedzinie.


Chcesz powiedziec, ze nowi moderatorzy nie sa ludzmi myslacymi? Uwazaj na slowa - kazde moze stac sie Twoim ostatnim. Naprawde nim zaczniesz oskarzac ludzi o to, ze nie mysla zastanow sie dwa razy.

Dnia 01.03.2007 o 11:17, Lailonn napisał:

Dla mnie wielkim nie porozumieniem jest usuwanie linka do forum domowego gdzie jest lista gier
aby porozmawiac o kolekcji i wymuszanie na uzytkowniku wklejanie calej listy bezposrednio na
forum(noo to zrobilem posta na 3 strony ;d).


Regulamin wyraznie zabrania reklamowania innych stron czy forow internetowych...

Dnia 01.03.2007 o 11:17, Lailonn napisał:

Na dobra sprawe zlamales regulamin(podajac link i zapraszajac
do jakiegos miejsca) a ponadto zrobiles OT poniewaz dla mnie jest roznica pomiedzy zdjęciami
kolekcji a spisem/lista. MYSL, to nie boli.


To juz naprawde przesada oskarzac moderatora o spam. Zazwyczaj podajemy linki do odpowiednich tematow/watkow wlasnie po to, zeby uzytkownik wiedzial gdzie sie zwrocic z danym problemem. Wierz mi na slowo, ze wiemy co mamy robic czy jak interpretowac regulamin.

Dnia 01.03.2007 o 11:17, Lailonn napisał:

Samo zamkniecie tematu mnie nie rusza ale upomnienie na pdostawie "widzi mi sie" owszem.


Nie na podstawie "widzi mi sie" tylko na podstawie regulaminu. Ale wlasnie udowodniles, ze Rzezim mial calkowita racje przyznajac ci upomnienie. A ode mnie masz degradacje -1 za: spam, chamstwo i rzucanie oskarzeniami, ktore nie maja pokrycia w rzeczywistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się