Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Nie że mod. to pracownik CDP to było by bzdurą, chociaż kto wie..Nie znałem ich przed podjęciem statusu moderatora , ba w ogóle ich nie znam . Więc nie wiem .

Swoją drogą pożyjemy zobaczymy, za kilka lat JA pójdę z odpowiednim wykształceniem , ciekawe czy mnie przyjmą wiedząc że nie lizałem pupy cdp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 13:05, Geek with AS napisał:

Swoją drogą pożyjemy zobaczymy, za kilka lat JA pójdę z odpowiednim wykształceniem , ciekawe
czy mnie przyjmą wiedząc że nie lizałem pupy cdp.


No tak, napisz sobie jeszcze w liście motywacyjnym, że uważasz CDP za crap, ale chcesz sprawdzić, czy mimo to Cię przyjmą.

Do jakiejkolwiek firmy byś tak się nie zgłosił - nikt Cię nie przyjmie.
Pogódź się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 13:05, Geek with AS napisał:

Nie że mod. to pracownik CDP to było by bzdurą, chociaż kto wie..Nie znałem ich przed podjęciem
statusu moderatora , ba w ogóle ich nie znam . Więc nie wiem .

Swoją drogą pożyjemy zobaczymy, za kilka lat JA pójdę z odpowiednim wykształceniem , ciekawe
czy mnie przyjmą wiedząc że nie lizałem pupy cdp.

Pomijając Twą skłonność do teorii spiskowych, to obawiam się, że z takim (używając eufemizmu) mało kulturalnym obrażaniem nieznanych Ci osób, nie będziesz mile widziany ani w CDP ani gdziekolwiek indziej...
A nawiązując do tematu wątku i Twojej wypowiedzi:
Są wyjątkowo wyrozumiali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja napisałem do moderatoró jakiś czas temu pewną wiadomość i do tej pory nie mam odp *( pod tym przypiętym poście - www.gram.pl/moderator ) i nom troche mnie zawiedli z tego powodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 13:44, Furrbacca napisał:

> Swoją drogą pożyjemy zobaczymy, za kilka lat JA pójdę z odpowiednim wykształceniem , ciekawe

> czy mnie przyjmą wiedząc że nie lizałem pupy cdp.

No tak, napisz sobie jeszcze w liście motywacyjnym, że uważasz CDP za crap, ale chcesz sprawdzić,
czy mimo to Cię przyjmą.

Do jakiejkolwiek firmy byś tak się nie zgłosił - nikt Cię nie przyjmie.
Pogódź się z tym.

Nie będę pisał przecież...
***
>ja napisałem do moderatoró jakiś czas temu pewną wiadomość i do tej pory nie mam odp *( pod tym przypiętym >poście - www.gram.pl/moderator ) i nom troche mnie zawiedli z tego powodu :(
Widzę że nie tylko ja borykam bądź borykałem się z problemem lania na wszystko przez modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 14:19, Woko11 napisał:

Wie ktoś może co się stało z GSem PRINCE JANKA?

PRINCE JANEK dostał bana za obrażanie junior gonga na swoim GSie ;p
BTW Pozostałe jego konta też pobanowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 11:02, Bumber napisał:

O tym właśnie mówię. :P Na nic zdały się wasze tłumaczenia. ;) Teraz będą mieli do was pretensje, że jakaś gra nie działa tak, jak powinna ^^


Nic nowego ;]
BTW: Idę dopisać się w dziale "Propozycje zmian na forum". Poproszę o nowy button z funkcją [ironia] [/ironia] xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 13:05, Geek with AS napisał:

Swoją drogą pożyjemy zobaczymy, za kilka lat JA pójdę z odpowiednim wykształceniem , ciekawe
czy mnie przyjmą wiedząc że nie lizałem pupy cdp.


Jesli ty zostaniesz pracownikiem CDP to ja sie zrzekne funkcji moderatora. Ale na to na razie na szczescie sie nie zanosi, bo z kultura osobista, ktora jest w CDP ceniona, ty wiele wspolnego nie masz. RobeN odpowiedzial na ogloszenie o poszukiwaniu pracownikow przeszedl przez procedure i mu sie udalo. Sam kilka lat temu odpowiedzialem na zgloszenie, bylem nawet w siedziebie CDP na rozmowie, jednak roboty nie dostalem, bo byli lepsi kandydaci ode mnie. I jakos sie tym nie zalamalem po prostu bede w przyszlosci dalej probowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 08:49, Graffis napisał:

Przejrzyj tematy dotyczące problemów z wysyłką EK Wiedźmina, a zauważysz, że wśród pierwszych
osób które podnosiły larum o złe traktowanie przez CDP był m.in. Wojman. No ale to pewnie
tak dla niepoznaki byl podstawiony, co by ludzie nie gadali...


Wiesz to byla specjalna akcja. Specjalnie mnie podstawili, zebyscie wy mysleli, ze my moderatorzy i CDP to nie jest jednym cialem. A wy sie nie daliscie nabrac. :P A na powaznie: moderatorzy nie sa pracownikami firmy CDP (no dobrze, dobrze, RobeN został pracownikiem CDP, ale jedoczesnie zrzekl sie funkcji moderaotra) i nikt nigdy z tej firmy nie bronil nam jej krytykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
---> Gratki, troche moze juz spoznione i ode mnie :) Oby jak najpozniej Ci ta robota zbrzydla, bo ze tak bedzie jest chyba nieuniknione... niestety ;]
PS. Szubidub jukendens ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 17:56, Wojman napisał:

> Swoją drogą pożyjemy zobaczymy, za kilka lat JA pójdę z odpowiednim wykształceniem , ciekawe

> czy mnie przyjmą wiedząc że nie lizałem pupy cdp.

Jesli ty zostaniesz pracownikiem CDP to ja sie zrzekne funkcji moderatora. Ale na to na razie
na szczescie sie nie zanosi, bo z kultura osobista, ktora jest w CDP ceniona, ty wiele wspolnego
nie masz. RobeN odpowiedzial na ogloszenie o poszukiwaniu pracownikow przeszedl przez procedure
i mu sie udalo. Sam kilka lat temu odpowiedzialem na zgloszenie, bylem nawet w siedziebie CDP
na rozmowie, jednak roboty nie dostalem, bo byli lepsi kandydaci ode mnie. I jakos sie tym
nie zalamalem po prostu bede w przyszlosci dalej probowal.


Wiesz, gdybym był moderatorem to też tak jak wy , bym wyżywał się na innych wyzywał że nie mają kultury osobistej, robił z siebie ofiarę(tak z resztą jak wy) i cieszył się z tego że "ja tu jestem górą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 18:00, Wojman napisał:

Wiesz to byla specjalna akcja.

Ah, no to teraz wiemy kto z kliki i układu CDP-moderatorzy jest od mokrej roboty oddziałów specjalnych, taki black-op. No i teraz jak wiele się wyjaśniło względem twojego awatara. Tak jest, znaki są wszędzie, nietrudjno je dostrzec, a interpretacja może być tylko jedna!!!

[W tym miejscu zdesperowany i osaczony przez teorie spiskowe forum Graffis pobiegł, po swój tin-foil hat by bronić się przed propagandą i rozsiewanym wszędzie defetyzmem.]

^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 18:45, PolishWerewolf napisał:

Ja modem nie jestem, a też stwierdzam, że kultury osobistej nie posiadasz. Nie ja jeden zresztą.

Ja też nie jestem, ale ty tym bardziej, dołączasz się do dyskusji pisząc jedno zdanie, z resztą nic nie wnoszące do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 18:42, Geek with AS napisał:

Wiesz, gdybym był moderatorem to też tak jak wy , bym wyżywał się na innych wyzywał że nie
mają kultury osobistej, robił z siebie ofiarę(tak z resztą jak wy) i cieszył się z tego że
"ja tu jestem górą"


Jesli uwazasz, ze jakikolwiek moderator naduzywa swojej wladzy - napisz skarge i wyslij ja listem poleconym do CDP tak jak to w regulaminie jest wspomniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince Janek my sie chyba nie zrozumielismy. Nie po to dostales bana, zeby po chwili wracac w nowym wcieleniu. A IP nie klamie. BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się