Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2008 o 12:22, Kafar napisał:

Porównywanie do obywateli jest złe bo ja byłem kiedyś obywatelem i jak wielu obywateli takich
problemów nie miałem ani takich bzdur nie pisałem. Nie pamiętam nawet żebym dostał jakieś ostrzeżenie..
choć nie mówie że tak nie jest ale nie pamiętam tego. Więc to na pewno nie zależy od stopnia.
Stopnie raczej tu są jak na każdym forum dla frajdy.


Dlatego napisałem ze do niektórych, ale wiem ze troche nie trafiłem, bo nie mialem porównania innego.
Też jako obywatel byłem czysty i wiem ze duzo jest osób którzy nie rozrabiali.
Stopnie są dla frajdy i prezentują zaawansowanie użytkownika, ale niektórzy oceniają tylko po nich a nie po dyskusjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 12:22, Kafar napisał:

Porównywanie do obywateli jest złe bo ja byłem kiedyś obywatelem i jak wielu obywateli takich


Chodzi mi o to że użytkownicy są oceniani wg. :
*Statusu na forum
*"lubię go czy nie"
*Podpadł mi kiedyś ?
A nie wg.
*Co jego post tu wnosi
*Czy nie leje tylko wazeliny
* Czy nie Wywyższa się .

>Ten wątek nie został zamknięty przez moderatora, ode mnie dostałby po tyłku.
Mógłbyś rozwinąć zdanie bo nie wiem o co ci chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2008 o 12:28, Geek with AS napisał:

Chodzi mi o to że użytkownicy są oceniani wg. :
*Statusu na forum


JA jak i wielu innych jak już mówiłem stałych bywalców i rozpoznawalnych tak nie oceniam. A to że jakieś dzieci na to patrzą i oceniają cóż.. nie moja wina że "myślenie" u nich leży :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 12:19, wip_01 napisał:

Nic nie wnosi, tylko trzeba wziąć pod uwagę ze są uzytkowny który im większy status mają to
sa mądrzejsi, (...)


Wow, no to mi dowaliłeś... Chcesz mi powiedzieć, że (bez obrazy) 12 latek będący delegatem jest mądrzejszy ode mnie? W jakim sensie? Jeżeli chodzi Ci o zasady panujące na forum, to lepiej to zaznacz w swojej wypowiedzi, bo z faktycznym stanem wiedzy tytuł nie ma nic wspólnego.

Dobrze, byłoby jakby wypowiedział się tu jakiś moderator, żeby uspokoić atmosferę. Autor tych kilkunastu postów (co może dziwić) nie dostał bana, tylko degrada, więc otrzymał swego rodzaju szansę. I słusznie. Kto wie co w jego głowie siedziało? Może było to wołanie do ogółu "Hallo! Tu jestem, niech ktoś zwróci na mnie uwagę!", może więc czuje się samotny? Niedoceniony...? Nie sztuką jest na dzień dobry zbesztać i wlepić bana. Niektórzy faktycznie przez te statusy dostają do głowy... A tak na marginesie, to prawdą jest, że zdarzają się przypadki dyskryminacji osób o niższym tytule :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 12:28, Geek with AS napisał:

>Ten wątek nie został zamknięty przez moderatora, ode mnie dostałby po tyłku.
Mógłbyś rozwinąć zdanie bo nie wiem o co ci chodzi ?

Ja mogę rozwinąć.
Chodzi o to że temat zamknięty został przez kogoś z CDP (moze RobeN jeszcze w nawyku ^^), bo oni też mają dostęp do takich funkcji, a jeżeli zrobiłby to Budo to kara byłaby duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 12:35, conradzik napisał:

Wow, no to mi dowaliłeś... Chcesz mi powiedzieć, że (bez obrazy) 12 latek będący delegatem
jest mądrzejszy ode mnie? W jakim sensie? Jeżeli chodzi Ci o zasady panujące na forum, to lepiej
to zaznacz w swojej wypowiedzi, bo z faktycznym stanem wiedzy tytuł nie ma nic wspólnego.


Źle zrozumiałeś i ja zrozumiale tego nie napisałem :P
Nie chodzi mi ze przewodniczący jest mądrzejszy od Obywatela. Moim przesłaniem było że uzytkownik (jeden) im ma większy stasus, tym jest mądrzejszy tzn. ze głupich błędów, psudomoderatorki nie będzie popełniał.
Tu nie chodzi o dyskryminacje i najazd na kogoś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 12:37, wip_01 napisał:

> >Ten wątek nie został zamknięty przez moderatora, ode mnie dostałby po tyłku.
> Mógłbyś rozwinąć zdanie bo nie wiem o co ci chodzi ?
Ja mogę rozwinąć.
Chodzi o to że temat zamknięty został przez kogoś z CDP (moze RobeN jeszcze w nawyku ^^), bo
oni też mają dostęp do takich funkcji, a jeżeli zrobiłby to Budo to kara byłaby duża.

Ale jak widać oni preferują "wspomagających" CDProjekt.Tak czy siak budo ma dziś od mnie uśmiechniętą mordkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 12:47, Geek with AS napisał:

Ale jak widać oni preferują "wspomagających" CDProjekt.

Ke? O co Ci znowu biega?
Napisz tu post wielkości A4, napisz co Cie gryzie, o co Ci biega. Kopie wyślij do CDP, może przeczytają.
"wspomagających" a żeś pojechał im teraz, aż leża i kwiczą. Czy dociera do Ciebie że moderatorzy mają własne życie i oni nie pracują w siedzibie CDP. Tylko jak mają czas wolny to wchodzą i moderatorują. Oni mają powyzej 18 lat, studiują, chodzą do pracy. Czego ty oczekujesz? Że 24h/dobę będą tu siedzieć i klikać Odśwież? Mylisz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć dlaczego mój temat został zamknięty http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=32043&tpage=1#u_29

A post delegata (status i już wszystko wiadomo...)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=32250&tpage=1
nie ?
Prawie dokładnie taki sam w przekazie ...


>powyzej 18 lat, studiują, chodzą do pracy. Czego ty oczekujesz? Że 24h/dobę będą tu siedzieć i klikać Odśwież? >Mylisz się.
Tylko jakoś mają czas na zamknięcie topicu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 12:54, Geek with AS napisał:

A może mi ktoś powiedzieć dlaczego mój temat został zamknięty


Najlepiej wyślij maila bezpośrednio do Rzezima, najszybciej dostaniesz odpowiedź- rzezim[at]moderator.gram.pl
Taka mała rada na przyszłość- nie wbijaj tutaj z każdym jednym postem, do którego akurat się chcesz przyczepić... ten temat nie jest od tego- polecam przypiętego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 22:14, ko?nik napisał:

> /.../ chłopak znalazł pracę i będzie robił coś, w czym /.../ jest dobry /.../ :)
Ha! Mam to nagrane! Czyli przyznajesz, że RobeN nie był dobry w moderowaniu! No i jest afera! :P:P:P


Nie wiem skąd ten wniosek. Moderowanie to nie praca. Nie wyszło Ci xD
Odniesienie było do poprzedniej pracy Robena, której z tego co wiem, to nie lubił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umawiamy sie w ten sposob: albo bedziesz w tym temacie pisal na temat, a w przypadku jakis zastrzezen przeczytasz regulamin i przypiety post, albo sie pozegnamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie natury technicznej (wybaczcie :P). Ile trwa przypięcie posta w temacie? Czy jeśli po dwóch dniach nie widać reakcji, to mam prawo sądzić, że mój mail nie dotarł/został olany i mam spróbować jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie cos bylo nie tak z tym postem. Wyslij formularz jeszcze raz to wieczorkiem sprawdze o co tam chodzi. Takie sprawy zalatwiamy praktycznie od reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 15:35, rob006 napisał:

Ja mam pytanie natury technicznej (wybaczcie :P). Ile trwa przypięcie posta w temacie? Czy
jeśli po dwóch dniach nie widać reakcji, to mam prawo sądzić, że mój mail nie dotarł/został
olany i mam spróbować jeszcze raz?

Część modków podaje swoje gg , tak jest najszybciej . Możesz się też zwrócić do graczy FM , większość ma gg praktycznie do większości modków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 20:58, spider88 napisał:

Część modków podaje swoje gg , tak jest najszybciej . Możesz się też zwrócić do graczy FM ,
większość ma gg praktycznie do większości modków ;)


Ale mam dylemat, czy napisać do modka, którego nie lubię, żeby dowalić mu więcej pracy, czy do tego, którego lubię, bo nie chce mi się rozmawiać z tym pierwszym :P. Wolę zdać się na ślepy los. ;]
Zresztą to nic pilnego było, ale jak coś nie ruszyło w ciągu dwóch dni, to raczej nie ruszyłoby już wcale. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 21:10, rob006 napisał:

Ale mam dylemat, czy napisać do modka, którego nie lubię, żeby dowalić mu więcej pracy, czy
do tego, którego lubię, bo nie chce mi się rozmawiać z tym pierwszym :P. Wolę zdać się na ślepy
los. ;]

Samo podpięcie posta to nie przerzucenie tony węgla, tym bardziej że po to także Oni są ;))
A jak chcesz się zdać na los . to rzuć kostką ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 21:10, rob006 napisał:

Ale mam dylemat, czy napisać do modka, którego nie lubię, żeby dowalić mu więcej pracy, czy do tego, którego lubię, bo nie chce mi się rozmawiać z tym pierwszym :P. Wolę zdać się na ślepy los. ;]


Formularz na skrzynkę wystarczy. A jak nie widzisz efektu, to dopiero łap modka priv. Nie każdą prośbę spełniamy, bo jeśli taki post zawierał będzie link, który uznamy za reklamę, to nikt go nie przypnie. Brak reakcji ne wynika z olewania Userów - czasem mail zaginie, czasem uznamy, że nie trzeba reagować, wreszcie może się zdarzyć zwykłe przeoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się