Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2008 o 18:43, Fumiko napisał:

Nie, wiąże się ze stanem osiągnięcia zaje...istości absolutnej której przejawem jest między
innymi pisanie na niebiesko :D

Pisanie, jak pisanie, ale my też będziemy tej zaje...istości bliżej gdyż my będziemy posty RobeNa czytać na niebiesko! To się nazywa obustronna korzyść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 17:27, Harvenar napisał:

A RobeN był naprawdę sympatycznym gościem... i degrad od niego bardzo by mnie ucieszył :D


Hmm, to by chyba wyjaśniało, czemu przestał by modem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę te posty RobeNa: Hehe, patrzcie dzieciarnia, modkując na forum i walcząc z trollingiem na forum, dorobiłem się fajnej, dobrej fuchy i pisaniu na niebiesko. Niebieskie literki FTW!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 19:59, Harvenar napisał:

Już widzę te posty RobeNa: /.../

Mądry człowiek to taki, który bierze pieniądze za to, co i tak chciałby robić...
RobeN zawsze lubił wszystko to, co sie z komputerem wiąże i lubił gry. Lubił też pomagać w tych sprawach mniej doświadczonym. Teraz będzie brał za to pieniadze... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 18:25, kowboj3 napisał:

Cóż, zdradzę Ci, że miałem degrad od RobeNa. Dawno temu, jakieś 2 lata ;p;p Widzisz, mnie zdegradował,
a Ciebie nie ;p


A ja Ciebie zmartwie - RobeN nigdy nie dal Ci degrada. Dal ci go ktos inny, ale tej tajemnicy nie zdrazdze. To byl taki OT z mojej strony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 20:04, KrzysztofMarek napisał:

RobeN zawsze lubił wszystko to, co sie z komputerem wiąże i lubił gry. Lubił też pomagać w
tych sprawach mniej doświadczonym.

Dlaczego mówicie o RobeNie jakby... odszedł. No wiecie... Przecież on nadal jest z nami tylko przeszedł na drugą stronę mocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 22:00, Igor FCBayern napisał:

Dlaczego mówicie o RobeNie jakby... odszedł. No wiecie... Przecież on nadal jest z nami tylko przeszedł na drugą stronę mocy ;)


No ja też jak na stypie się poczułem, a to przecież fajnie, że chłopak znalazł pracę i będzie robił coś, w czym naprawdę jest dobry i co go interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 22:03, walgierz napisał:

No ja też jak na stypie się poczułem, a to przecież fajnie, że chłopak znalazł pracę i będzie
robił coś, w czym naprawdę jest dobry i co go interesuje :)


Człowiek nic nie świadomy wchodzi do tematu, a tu co? RobeNa nie ma wśród modków. I jeszcze atmosfera jak na pogrzebie. Nie martwcie się, wierni, albowiem pozostali członkowie Bractwa czuwają :).

PS. Naprawdę niczego dziś nie brałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 22:03, walgierz napisał:

/.../ chłopak znalazł pracę i będzie robił coś, w czym /.../ jest dobry /.../ :)

Ha! Mam to nagrane! Czyli przyznajesz, że RobeN nie był dobry w moderowaniu! No i jest afera!

:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 22:14, ko?nik napisał:

Ha! Mam to nagrane! Czyli przyznajesz, że RobeN nie był dobry w moderowaniu! No i jest afera!


Czepiaszz się skrótów myślowych?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 22:20, Dux napisał:

Czepiaszz się skrótów myślowych?:P

Ani trochę.
Podpisano: Zatroskany o losy forum dziennikasz... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 22:24, ko?nik napisał:

Podpisano: Zatroskany o losy forum dziennikasz... ;P

Jakbys jeszcze rownie bardzo byl zatroskany o los... ortografii wsrod dziennikaRZy na forum to byloby super. A tak? Znow wyszlo jak wyszlo ;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 22:29, Piotrek K. napisał:

Jakbys jeszcze rownie bardzo byl zatroskany o los... ortografii wsrod dziennikaRZy na
forum to byloby super. A tak? Znow wyszlo jak wyszlo ;-)...

Nie wszytko co piszę na forum jest całkowicie poważne. Więc ja celowo napisałem dzinnikaSZ, a potem wstawiłem emotikonkę ";P" Poza tym używam Firefoxa i jeżeli popełnił bym jakiś błąd to raczej bym go zobaczył podkreślonego na czerwono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 22:00, Igor FCBayern napisał:

>/.../ tylko
przeszedł na drugą stronę mocy ;)

Nie przeszedł. On tylko teraz będzie brał pieniadze za to, co i tak chciałby robić...
Wiecie, teraz będziemy mieli znajomości. W samym CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 22:37, KrzysztofMarek napisał:

Nie przeszedł. On tylko teraz będzie brał pieniadze za to, co i tak chciałby robić...
Wiecie, teraz będziemy mieli znajomości. W samym CDP...

Aaa, rozumiem... Taki szpieg? Rozwalamy ich od środka... Pomysłowe, fakt... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 22:39, Igor FCBayern napisał:

>/.../ Taki szpieg? Rozwalamy ich od środka... Pomysłowe, fakt... :P

Dokładnie. Nasz człowiek w Hawanie, to jest w CDP... tylko ciii, bo Go zdekonspirujemy ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 22:44, KrzysztofMarek napisał:

Dokładnie. Nasz człowiek w Hawanie, to jest w CDP... tylko ciii, bo Go zdekonspirujemy ;-D


A ja radziłbym być ostrożnym. Teraz to czeka go swoiste przysposobienie do nowej pracy, z odpowiednim umotywowaniem (mówię o przekonaniach, a nie o pieniądzach:). Kto wie, vzy po czymś takim stary dobry RobeN będzie jeszcze tym samym naszym RobeN-em. Być może już teraz powinniśmy podjąć jakieś kroki zapobiegawcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 22:44, KrzysztofMarek napisał:

Dokładnie. Nasz człowiek w Hawanie, to jest w CDP...

Dlaczego ja jak zwykle dowiaduję sie o wszystkim ostatni?!

Dnia 06.01.2008 o 22:44, KrzysztofMarek napisał:

tylko ciii, bo Go zdekonspirujemy ;-D

Ups... Rozejść się, no już... Co to za zbiegowisko? Ludzi nie widzieliście? Wracajcie do swoich tematów i kończcie pisać posty! No, biegusiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 22:44, KrzysztofMarek napisał:

Dokładnie. Nasz człowiek w Hawanie, to jest w CDP... tylko ciii, bo Go zdekonspirujemy ;-D


Hej zaraz jaki wasz czlowiek w CDP? To jest nasz czlowiek w CDP mowie tu jako moderator. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się