Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2008 o 17:44, Koxman napisał:

Może jaśniej wytłumacze o co mi chodzi. A więc chodzi o to, że gdyby wszyscy korzystali z wyszukiwarki
to byłby taki porządek, że moderzy niemieli by pracy

Ale czy Moderator jest tylko od zamykania tematów - dubli? A co z tematami, które traktują o totalnych głupotach (przejrzyj parę ostatnich stron z tematami na forum zobaczysz o co mi chodzi). A co ze spamowaniem? A co z pisaniem nie na temat? A co z obrażaniem Userów? A co z Gsami? A co z trollami forumowymi? Tak. Od tego są Mo(r)dki :) Więc nie ma co im dokładać. Jest lepszy porządek i bardziej przejrzyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 17:52, mała16 napisał:

> Może jaśniej wytłumacze o co mi chodzi. A więc chodzi o to, że gdyby wszyscy korzystali
z wyszukiwarki
> to byłby taki porządek, że moderzy niemieli by pracy
Ale czy Moderator jest tylko od zamykania tematów - dubli? A co z tematami, które traktują
o totalnych głupotach (przejrzyj parę ostatnich stron z tematami na forum zobaczysz o co mi
chodzi). A co ze spamowaniem? A co z pisaniem nie na temat? A co z obrażaniem Userów? A co
z Gsami? A co z trollami forumowymi? Tak. Od tego są Mo(r)dki :) Więc nie ma co im dokładać.
Jest lepszy porządek i bardziej przejrzyście.


Tematy to był przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 17:44, Koxman napisał:

Może jaśniej wytłumacze o co mi chodzi. A więc chodzi o to, że gdyby wszyscy korzystali z wyszukiwarki
to byłby taki porządek, że moderzy niemieli by pracy

To nie jest praca, to co wykonują moderatorzy. Praca, to czynność, od określonej godziny do określonej, polegająca na wykonywaniu obowiązków. A moderatorzy nie zamykają wszystkich tematów, jest wiele dubli które nie są zamknięte i nie widzę powodu by to ukrywać. Moderator jak jest na gram.pl to ma za zadanie po prostu pilnować. To co ty napisałeś, to tak jakbyś kładł szczególny nacisk na to że moderator z racji swojej funkcji musi ciągle "pracować". Ja wolę osobiście spotkać moderatora w wątku o guildwars czy o sztukach walki dajmy na to niż w zamkniętym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 17:44, Koxman napisał:

A więc chodzi o to, że gdyby wszyscy korzystali z wyszukiwarki
to byłby taki porządek, że moderzy niemieli by pracy (niewiem może ktoś ma drugą)



Pachnie mi tu domniemaniem, że praca Moderatora, to praca taka o jakiej traktuje kodeks pracy. A przede wszystkim praca za wynagrodzeniem. Jeżeli tak zakładasz, to spieszę Cię z tego błędu wyprowadzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hehe, uściślę to co napisał Dux wyżej. To nie nasza praca, a raczej wolontariat... moderujemy w wolnym czasie, żeby serwis wyglądał porządnie. Nie dostajemy za to wynagrodzenia, ani nic takiego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 18:21, Budo napisał:

Hehe, uściślę to co napisał Dux wyżej. To nie nasza praca, a raczej wolontariat... moderujemy
w wolnym czasie, żeby serwis wyglądał porządnie. Nie dostajemy za to wynagrodzenia, ani nic
takiego ;]


Tym bardziej podziwiam to co robicie. Poświęcenie takiej ilości czasu na coś co nie daje pieniędzy jest dla mnie niewyobrażalne zważywszy na fakt, że jestem materialistą :P
Ale rozumiem, niektórych powołaniem jest spędzić pół życia pod budką z piwem, inni będą pisać opowiadnania, których nikt nie wyda. A jeszcze inni będą dbali o porządek na forum... by żyło się lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 18:39, MajorZero napisał:

Czemu żaden z modów nie chce porozmawiać o TOP50?


Bo nie ma na to wpływu?

Dnia 03.01.2008 o 18:39, MajorZero napisał:

Może jaśniej wytłumacze o co mi chodzi. A więc chodzi o to, że gdyby wszyscy korzystali z wyszukiwarki
to byłby taki porządek, że moderzy niemieli by pracy (niewiem może ktoś ma drugą)
i nie czepiam sie że moderator to nie user, a wy ciągle o tym.


Kiedyś nadejdzie taki dzień, kiedy wszyscy będą korzystali z wyszukiwarki, będzie porządek i w ogóle cud miód i orzeszki. A trolle wyginął. Tak, też wierzę we wróżki.
;-)

Princu mój Drogi, a cóż Ci się stało!? oO O ja pierniczę, czy kiedykolwiek ktoś dostał degrada o 3 stopnie w dół? (kolejny kroczek - ban?)
Troszkę zdziwiony jestem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 18:39, MajorZero napisał:

Czemu żaden z modów nie chce porozmawiać o TOP50?


Co dopiero co otworzyłeś temat, a nikt nie będzie siedział non stop na forum, żeby sobie z tobą podyskutować... >.<

@Prince Janek, w twoim przypadku zaraz to i bana tobie dadzą, co nie jest taką złą opcją :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 18:43, Mistic napisał:

> Czemu żaden z modów nie chce porozmawiać o TOP50?

Co dopiero co otworzyłeś temat, a nikt nie będzie siedział non stop na forum, żeby sobie z
tobą podyskutować... >.<

@Prince Janek, w twoim przypadku zaraz to i bana tobie dadzą, co nie jest taką złą opcją :-)


Budo był o 18:21. d[*_*]b

Jeśli nie mają wpływu to powinni napisać do kogo mam się z tym zwrócić, albo napisać petycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 18:49, Yaquza napisał:

Ja tam lubie moderatorów.Mili są i w ogóle.Nic nie mam do nich fajni sa i dobrze ich oceniam
:)


Yhrrm. Jak banują za "wal się na ryj"... Za to powinien być degrad, a nie ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No moders, no cry...
No moders no cry...

Cause I remember, when we used to spam
In a government yard in firewall
Observing the hypokrytes
Milion of bad people we meet
Good friends we have, oh my slim!
along the site
In this great future
You can''t forget your past
So dry your tears, I seh

No moders no cry...
No moders no cry...

To tak a propos świąt... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się