Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2011 o 14:16, Neleron napisał:

Ten temat nie powinien się nazywać wg. mnie ,, Moderatorzy(...)"
tylko ,,Wojman - Kiedy i gdzie popełnił błąd lub przekroczył swoją władze moderatorską", (...)


Kiedy ten wątek był zakładany, to Wojmana nie było na forum w ogóle, albo jeszcze niewielu o nim słyszało. A już z całą pewnością nie był moderatorem. Za to na tapecie jako sprawca wszelakich nieszczęść forumowiczów non stop wisiał kNOT. Siłą rzeczy zakładający wątek Vilmar nie mógł go nazwać jak zasugerowałeś (pomijam już fakt, ze nazwa topicu jest tożsama lub identyczna z podobnym na starym forum CD Projekt, więc Ameryki nie odkrył). Ciekawe więc jak miałbym się domyśleć, gdybym był masochistą i chciał poczytać o narzekaniach na kNOTa, że znajdę je w topicu o Wojmanie, hę? :P

Poza tym chciałbym zauważyć, że gdyby to tylko Wojman miał swój wątek, to pozostała część gremium moderatorskiego mogłaby się czuć pokrzywdzona.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EDIT: jesli nie chce Ci sie czytac tego co sam napisalem, mozesz uznac ze podpisuje sie pod postem uzytkownika Adjatha.

Odbijam pileczke jeszcze raz w taki sam sposob jak poprzednio. Widzac, ze popelniles blad i ze rozpetal sie maly flame stwierdziles, ze zamiast powiedziec, ze zle przeczytales, to napiszesz jacy to MY jestesmy glupi bo nie zrozumielismy Twojego "zartu". Pokaz mi posta gdzie ktos DEFINITYWNIE stwierdzil ze zartujesz.
Zamieszczam linki do wszystkich (mam nadzieje) wypowiedzi, dotyczacych Twpjego "zartu":

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=23129
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=23130
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=23131
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=23134

Mam nadzieje, ze wylapalem wszystkie. Ktory z nich stwierdza, ze zartujesz? Sorry, ja widze albo cos wrecz przeciwnego, albo ze ktos jest niepewny. Na 100% mozna powiedziec, ze na sarkazmie nie zna sie ten, kto mial nawet pod samym postem (dlugasnym i smiesznym [imo]) mial zaznaczone, ze to sarkazm. Sorry, ale jesli wolisz nadal upatrywac sie w tym tylko zabezpieczenia, to juz Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak mozliwosci edycji.
Zalozmy, ze Ci uwierzylem, ze zartowales. Dla mnie Twoj zart nie byl smieszny wcale a wcale. Ale nie moge zachowac sie jak Ty, czyli tupnac nozka, strzelic focha i grozac banem, zadajac przeprosin na forum publicznym. To teraz moja kolej, tylko, ze na prosbe:

PROSZĘ o przeprosiny z Twojej strony, za jakze niesmaczny zart.

Mam nadzieje, ze tym razem nie bedziesz sie czul na lepszego ode mnie i nie zignorujesz mojego posta i wykrzesz z siebie to jakze straszne i palace slowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak was panowie ale mnie "Dosłownie Zatkało"

Uważam, że to dobry początek do Tego by z Kolegi Wojmana był naprawdę "W Dechę" Moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 14:16, Neleron napisał:

Chyba temat liczący ponad tysiąc stron , dziesiątki tysięcy postów zasługuję, na głębszą
analizę - prawda? /.../

Tak jest, zasługuje. Ale nie na jednostronną, tylko wszechstronną analizę. Ja czytam ten wątek w miarę regularnie i moje odczucia są nieco inne. Ale nie będę ich tutaj rozwijał, moją intencją było jedynie zwrócenie uwagi na to, że rzadko coś jest tylko czarno-białe, znacznie częściej jest szare. Tego, że punkt widzenia zależy od punktu siedenia, też nie będę przypominał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Wrednym Wojmanem można się dogadać, w tej sprawie (żartów od których się zaczęła cała afera) wystarczyło tylko wysłać maila do Moderatorów z prośbą o wyjaśnienie sytuacji plus najlepiej choć krótkie uzasadnienie dlaczego w danej sprawie użytkownik sądzi, że jest tak a nie inaczej, a Zły Moderator się myli zamiast prowadzić na forum nikomu nie potrzebne wojny i walki.

A nim będą pytania, rob006 został odbanowany z poprzednim statusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 16:52, Malcollm napisał:

Uważam, że to dobry początek do Tego by z Kolegi Wojmana był naprawdę "W Dechę" Moderator

Pff... A ban dla rob006 to co? Dostał go praktycznie za nic.

EDIT: A jednak, widzę że już zdjęty. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra Towarzyszu powiem tak.
Niektórzy z nas nie mają po 13-14 lat, ja na przykład jestem starym chłopem, pewnie starszym od Ciebie, i naprawdę miło by było gdyby pewne sprawy nie były załatwiane na zasadzie grożenia palcem, czasami naprawdę wystarczy powiedzieć "Spokój Panowie" by całą sprawę załatwić raz a dobrze, a jeśli to nic nie da, cóż to ptem dzielić z lewa na prawo, moim zdaniem nie potrzebujemy Tutaj "Strażnika Teksasu" który sam będzie prawem i porządkiem, swój rozum mamy i chcielibyśmy wiedzieć, że Moderator to też człowiek z którym można do określonych Granic, spokojnie podyskutować.

Trzeba wiedzieć na co sobie można pozwolić a na co nie a przy Tobie z całym szacunkiem to trzeba nawet na przecinki uważać bo nigdy nic nie wiadomo.

Więcej Luzu i Opanowania a wszystko będzie samo się układać

Po sprawdzeniu Twojego Gramsajta stwierdzam jestem starszy i to o 7 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było już kilka afer z kolegą Wojmanem, ale pierwszy raz widzę, aby w jakikolwiek sposób przyznał rację użytkownikom (te przeprosiny i odbanowanie:D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co się stało, że Wojman się tak odmienił, ale zdecydowanie na dobre mu to wyszło. Z sytuacji wyszedł z twarzą, a kilka ostatnich jego postów w tym temacie świadczy, że wszystko idzie w dobrym kierunku. No i pewnie skończą się narzekania i głosy o wyrzuceniu z grona moderatorów.
HAPPY END

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Jeszcze raz ponawiam, zamierzasz się w jakikolwiek sposób ustosunkować do moich poprzednich postów? Prosta odpowiedź tak lub nie .
(Żebyś nie musiał szukać - wklejam linki :
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=23166
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=23236
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=23248
)


Ignorowanie kogokolwiek kto ma rzeczowe argumenty , zwłaszcza jako moderator jest bardzo niekulturalne, nie sądzisz?
( http://www.gram.pl/regulamin.asp punkt 2 { Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie }

*edit*
Cieszę się, że Wojman przeprosił i odbanował ww. użytkownika, jak udzieli mi jeszcze odpowiedzi na te pytanie będę bardzo zadowolony.
Przyokazji - jeżeli nie działa normalna rozmowa to dobry flame który ma pozytywne skutki jest jak najbardziej potrzebny ( takie jest moje zdanie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, najwyraźniej sztuczka z obróceniem wszystkiego w żart się udała. ;)

Tak czy inaczej, nawet takiego zakończenia sytuacji się nie spodziewałem. Na pewno wychodzi na plus, że dla odmiany sprawa nie została ucięta z miejsca, chociaż z drugiej strony szkoda, że dopiero po dość długiej (i miejscami chyba faktycznie dość ostrej) dyskusji. A sobie i Wam życzę, żeby kolejna sytuacja tego typu była rozwiązana zdecydowanie szybciej.

I tak przy okazji - naprawdę napisanie tego jednego słowa na "p" był aż tak trudne? :)

Podsumowując - dobry znak. Także ze względu na obecność Laida - nie wiem jak reszta, ale cieszę się, że jakikolwiek posty z Twojej strony się tu pojawiły (i pewnie miały jakiś wpływ na sposób, w który sytuacja się zakończyła ;) ), tak jak cieszę z zakończenia sprawy. Mam tylko jeszcze nadzieję, że rob wróci na forum. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 17:37, Adjatha napisał:

Mam tylko jeszcze nadzieję, że rob wróci na forum. ;)


Rob został odbanowany, więc wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 17:40, Isildur napisał:

Rob został odbanowany, więc wróci :)


Nie chodzi mi o samą kwestię odbanowania - co w wyniku tej sytuacji było imo oczywistym krokiem - a raczej jego nastawienie do forum po takiej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 17:45, Adjatha napisał:

Nie chodzi mi o samą kwestię odbanowania - co w wyniku tej sytuacji było imo oczywistym
krokiem - a raczej jego nastawienie do forum po takiej akcji.


A o to chodzi, wybacz dopiero ze szpitala wróciłem i nie czytałem wszystkiego dokładnie :)
Bardzo możliwe, że wróci to już zależy od niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 17:49, Isildur napisał:

> PSRK-1 też zostanie odbanowany?

Tak został odbanowany :)


Czyli 100% Dobre zakończenie:D Tego to się nie spodziewałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się