Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2006 o 21:14, Xantus napisał:

Moze juz to robia?

- Nie moze, tylko na pewno, wlasnie dlatego uzylem sformulowania "takie zadanie maja", a nie "beda miec". Jestes juz Brygadzista, a zadaesz takie pytania, jakbys udawal ze nie wiesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale użytkownik "Sephirath" dał w różowym wątku odpowiedź na posta danego przez lampaka (Delegat). Proszę o zwrócenie na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 15:50, vauxhall napisał:

Przepraszam bardzo, ale użytkownik "Sephirath" dał w różowym wątku odpowiedź na posta danego
przez lampaka (Delegat). Proszę o zwrócenie na to uwagi.


Ten topic nie służy do kablowania, a klub konfidenta został zamknięty. Jeśli chcesz coś zgłosić napisz maila na adres moderator@gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 16:10, vauxhall napisał:

Ja tylko zwróciłem uwagę, rzeby było fair.

Od zwracania uwagi i decydowania czy jest fair, bądź nie są moderatorzy i pracownicy CDP. Poza tym, to nieładnie kablować na innych :D (konfident). A różowy temat jest na tyle dobrze "monitorowany", że jeżeli jest jakieś uchybienie godne uwagi, to stosowne osoby się tym zajmą. A jak już chcesz zgłaszać takie zajście, to Budo podał jak to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK. Zapamiętam. Tylko zwróciłem uwagę, że inni dotawali za dokładnie takie posty ostrzeżenia, więc chciałem aby wszyscy byli równo traktowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 16:52, vauxhall napisał:

OK. Zapamiętam. Tylko zwróciłem uwagę, że inni dotawali za dokładnie takie posty ostrzeżenia,
więc chciałem aby wszyscy byli równo traktowanie.

Tylko zrozum, że moderatorzy to zwyczajni ludzie. Pracują, uczą się, mają partnerów itd. Nie mogą być ciągle na forum i karać, bo akurat ktoś się odezwał jak nie trzeba. Tak ci zależy, żeby forumowicze byli karani ? Nikt nie zauważyłe, to szczęście danej osoby. A o sprawiedliwości decydują osoby przy władzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 20:38, AgayKhan napisał:

Byle były we freestyle. Odhaczam freestyle i już nie widzę , a co z oczu to i z serca :-)


Ale niektórzy - jak np. ja - grają w nietypową forumową grę, taką jak "Typowanie wyników meczów ligii polskiej", która jest grą baaardzo starą, bo była obecna nawet na starym forum (a tam gry były zabronione), ale ten topic był, bo to trochę "inna" gra.
I niestety dziś musi być we freestyle i nie mogę odhaczyć reszty spamu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 17:03, Vaxinar napisał:

I niestety dziś musi być we freestyle i nie mogę odhaczyć reszty spamu. :(


A nie możesz jej zwyczajnie przypiąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 17:06, Vilmar napisał:

A nie możesz jej zwyczajnie przypiąć?


O_O
Mam przypiętę, ale sądziłem, że nawet przypięty nie będzie widoczny.
Dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 17:11, LuQeMaStEr napisał:

Sorry bardzo ale ten degrad był z nic. Jeżeli już to za szczerą prawdę. Bez sensu.

Tyle razy mówiono żeby się do takich tematów nie dopisywać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 17:11, LuQeMaStEr napisał:

Sorry bardzo ale ten degrad był z nic. Jeżeli już to za szczerą prawdę. Bez sensu.


Spójrz - gdyby NIKT się nie dopisywał do tematów tego gościa, to jego tematy by spadły, troll by zauważył że jego działania nie wzbudzają żadnej ożywionej reakcji, znudziłoby mu się zakładanie nowych kont i by sobie poszedł. A tak?

"Szczera prawda" nie dociera do ludzi głupich. Po prostu, tak są skonstruowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 17:08, vauxhall napisał:

I była rzeź. Ale ja po prostu musiałem. On mnie wkurzył. I sie wystraszył bo uciekł ;-D!


Wkurzył też tysiąc innych użytkowników. Nie wiem jakim prawem stwierdziłeś, że jesteś adwokatem tak dużej grupy ludzi, ale pomyśl - fajnie by było gdyby ten tysiąc użytkowników dał upust swoim emocjom w każdym z tych tematów? Moim zdaniem i większości przewidujących ludzi - nie. Reszta została zdegradowana. Ty również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Degrady były jak najbardziej słuszne. Poczytajcie sobie o dzieciach neostrady.

Nie kłóć się z idiotą, bo ktoś z boku może nie zauważyć róznicy ;)

Wystarczyło wysłać maila na moderator@gram.pl i ignorować pacana, a nie go nakręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to powinien byc przypięty dla każdego użytkownika temat z instrukcją jak postępować w takich przypadkach. To chyba nie jest trudne do zrozumienia aby się nie dopisywać w durnotach, a jak jest dubel to tylko podać linka jeśli ktoś inny tego nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mówi się trudno, i płynie się dalej!" Trudno, ale to po prostu jest troszkę dla mnie denerwujące, że on może nas obrażać, a moderatorzy mają dać dwia linijki tekstu, mówiące o tym, że wróżą mu tu krótki pobyt. Ale taka ich praca i ja nie będe jej kwestionował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się