Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2006 o 18:42, Piotrek K. napisał:

Witajcie

W wyniku pewnych wydarzen - dodajmy z mojej winy - zostala mi odebrana funkcja Moderatora.
Prosze, nie pytajcie sie mnie dlaczego tak sie stalo, bo NAPRAWDE NIE MOGE POWIEDZIEC.
Zdaje sobie sprawe, ze ta sytuacja spowoduje dosyc duze poruszenie. Zwazcie jednak na to, ze
nie odpowiem na zadne pytanie, wiec nawet nie pytajcie... Zapewne wielu z Was sie z tego powodu
ucieszy, ja napisze tylko tyle, ze mi akurat wcale do smiechu nie jest :(. Decyzja prawie na
pewno jest nieodwolalna. Czerwonego statusu juz miec nie bede...

Od jakiegos czasu moja aktywnosc na forum opierala sie na moderowaniu. Teraz... zapewne spadnie
prawie do zera. Nie pozostaje mi nic innego jak... zostawic Was samych...

''Co sie stalo, to sie nie odstanie'' ;-(...
Dziekuje za uwage...

szkoda - wydawałeś mi się równym gościem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 18:42, Piotrek K. napisał:

/.../. Nie pozostaje mi nic innego jak... zostawic Was samych...
''Co sie stalo, to sie nie odstanie'' ;-(...
Dziekuje za uwage...

Co się stało, to się nie odstanie, ale... pozostań na forum.
Szkoda by było, gdybyś odszedł. Nie dawaj nikomu tej satysfakcji, nawet, jeśli, tak jak napisałeś, stało się to z Twojej winy. Masz jeszcze wiele do napisania... i powodzenia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak potratkowali go zwierzchnicy, jeśli czułbym się niechciany to też może bym zniknął.. lub stworzył sobie nową tożsamość. Jednakże myślę że CDP zrobiło to w sposób przystępny, profesjonalny i nie urażający ambicji tak więc Piotrku Ka, zostań bo nie po to byłeś na forum, jesteś tu powszechnie lubiany i szanowany, chyba że było inaczej to się nie wtrącam i czyń co zechcesz.. wiadomo pewnych informacji się nie ujawnia ale chodziło mi tylko o opcje działania jakie możesz Ty podjąć, możesz wymyślić też inne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 21:10, Modest-Vermin napisał:

To zależy jak potratkowali go zwierzchnicy, jeśli czułbym się niechciany to też może bym zniknął..
lub stworzył sobie nową tożsamość.

Troszkę to bezsensu.
Jeżeli czułby się niechciany, to tylko przez władzę, nie zwykłych użytkowników. W takiej sytuacji zmiana tożsamości nic nie daje, bo CDP będzie wiedzieć, że to On.
A dla userów nie ma co zmieniać tożsamości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 18:42, Piotrek K. napisał:

Witajcie

W wyniku pewnych wydarzen - dodajmy z mojej winy - zostala mi odebrana funkcja Moderatora.
Prosze, nie pytajcie sie mnie dlaczego tak sie stalo, bo NAPRAWDE NIE MOGE POWIEDZIEC.
Zdaje sobie sprawe, ze ta sytuacja spowoduje dosyc duze poruszenie. Zwazcie jednak na to, ze
nie odpowiem na zadne pytanie, wiec nawet nie pytajcie... Zapewne wielu z Was sie z tego powodu
ucieszy, ja napisze tylko tyle, ze mi akurat wcale do smiechu nie jest :(. Decyzja prawie na
pewno jest nieodwolalna. Czerwonego statusu juz miec nie bede...

Od jakiegos czasu moja aktywnosc na forum opierala sie na moderowaniu. Teraz... zapewne spadnie
prawie do zera. Nie pozostaje mi nic innego jak... zostawic Was samych...

''Co sie stalo, to sie nie odstanie'' ;-(...
Dziekuje za uwage...



Jesteś całkiem spoko choć swego czasu dałeś mi chyba degrada ;) Szkoda że nie jesteś moderatorem ale przynajmiej nie jesteś Obywatelem tylko od razu Przewodniczącym :D Odwiedzaj nas na forum jak znajdziesz czas :P

Pozdrawiam i powodzenia w śród "szaraczków" lol ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 21:14, Vaxinar napisał:

Jeżeli czułby się niechciany, to tylko przez władzę, nie zwykłych użytkowników. W takiej
sytuacji zmiana tożsamości nic nie daje, bo CDP będzie wiedzieć, że to On.
A dla userów nie ma co zmieniać tożsamości.


Dajmy na to, że założy nowe konto, będzie pisać kilka postów dziennie, nie będzie się wyróżniać, nie będzie się wdawał w polemikę dłuższą, minie kilka miesięcy i wszyscy zapomną o starym Piotrku K. Niczym przemiana Gustawa w Konrada z Dziadów cz. III :) Tyle że nasz Konrad nie będzie buntownikiem, bojownikiem tylko cichą szarą myszką.
Po kilku miechach nikt nie będzie sprawdzał każdego usera ze statystykami starego Piotrka. Więc można przemknąć się i zostać nie zauważonym. Chyba że teraz po tym teksie ktoś z CDP weźmie to pod uwagę i nici :)
Co do zmiany dla userów to można np. się skompromitować, lub podpaść kilku osobom. Za plecami jak w podziemiu wyśmiewano pewną miłośniczkę Tokio Hotel z tego forum, ja to już był dokonał symbolicznej przemiany, bo to co się dzieje na jej temat, to ludzkie pojęcie przechodziło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 21:22, Modest-Vermin napisał:

Dajmy na to, że założy nowe konto, będzie pisać kilka postów dziennie, nie będzie się wyróżniać,
nie będzie się wdawał w polemikę dłuższą, minie kilka miesięcy i wszyscy zapomną o starym Piotrku
K.


Chyba się nie rozumiemy. Wszystko ok, ale to nie ma sensu, ponieważ Piotrek jest tu lubiany przez użytkowników, więc nie ma powodów do ukrywania się i zmiany tożsamości. On to nie jest fanka Tokio Hotel, którą podałeś jako przykład. :)
A ukrywanie się przed władzą to jeszcze większy bezsens, bo Oni to wykryją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No cóż, pytać dlaczego zgodnie z życzeniem nie będę, w każdym razie szkoda, bo wg mnie (i nie tylko) byłes dobrym modem i odwaliłeś na forumkawał solidnej roboty :)
W każdym razie, nie znikaj z forum, bo bo bo nie znikaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użyk umiejętności czytania i spójrz troche wyżej, wszystko jest wyjaśnione. I doprawdy nie ma żadnego powodu do durnej radości, "usunięto" świetnego moderatora i z pewnością ludzi przestrzegających regulamin szlag trafił w momencie napisania posta przez Piotrka K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 21:31, Vaxinar napisał:

Chyba się nie rozumiemy. Wszystko ok, ale to nie ma sensu, ponieważ Piotrek jest tu lubiany
przez użytkowników, więc nie ma powodów do ukrywania się i zmiany tożsamości. On to nie jest
fanka Tokio Hotel, którą podałeś jako przykład. :)
A ukrywanie się przed władzą to jeszcze większy bezsens, bo Oni to wykryją.


No bo już nie staram się pisać konkretnie o nim, tylko ogólnie zarzuciłem że jest wiele możliwości na różne ewentualności :) Każdy musi się jakoś "dopasować", lub może stąd odejść. Ja to chyba bym nie odszedł, to jest jedyne forum na którym piszę jakoś aktywnie, oraz takie na którym dłużej się zatrzymałem więc nie wiem czy inne by mnie jakieś przygarnęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 21:38, PolishWerewolf napisał:

Niekoniecznie. Nie ma takiej potrzeby czasami. Po wywaleniu kNOTa długo nie było nikogo na
jego miejsce.


I zrobił się bajzel jaki wszyscy pamiętamy ;]
Imho ktoś powinien zająć zwolnione miejsce, może... KrzysztofMarek?
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe - jestem ZA!
to mądry i obyty facet - na pewno by sobie poradził

no, dalej, wkopmy go do tej roli, Forumowicze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, bajzel był. Jednak był też w miarę względny spokój (czyt. brak afer). Więc coś za coś było.

I narazie chyba nie mamy co obstawiać nikogo nowego, bo NIC nie jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2006 o 21:43, Vaxinar napisał:

Nie przyjąłby. :)

Zapewne nie, jednak kolejny mod by się przydał, chaos na forum szybko narastał ostatnio. Aż trudno mi się było połapać, w życiu nie widziałem tylu kłódek na jednej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 21:41, PolishWerewolf napisał:

Tak, bajzel był. Jednak był też w miarę względny spokój (czyt. brak afer). Więc coś za coś
było.


Chyba nie pamiętasz już jak bylo- afera była w każdym wątku, spam kwitł i ludzie sie tylko wkurzali a trolle mnozyły sie szybciej niż króliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 18:42, Piotrek K. napisał:

W wyniku pewnych wydarzen - dodajmy z mojej winy - zostala mi odebrana funkcja Moderatora.


Szkoda bo byłeś jednym z tych lepszych, przyjaźniejszych moderatorów... :(

Miejmy nadzieję, że nie opuścisz forum bo straci dobrego człowieka ;] Trzymaj się i wracaj do gramowego życia z tej drugiej strony ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się