Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

chciałbym napisać do moderatorów ze swoją uwagą - jaki jest do nich adres emailowy ? bo nigdzie nie mogę go znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 13:21, tosz napisał:

chciałbym napisać do moderatorów ze swoją uwagą - jaki jest do nich adres emailowy ? bo nigdzie
nie mogę go znaleźć


moderator@gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 13:21, tosz napisał:

chciałbym napisać do moderatorów ze swoją uwagą - jaki jest do nich adres emailowy ? bo nigdzie
nie mogę go znaleźć


moderator[at]gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 13:21, tosz napisał:

bo nigdzie nie mogę go znaleźć

To juz nie moja naprawde wina, ze nie potrafisz dokladnie czytac tych postow co to Ci Moderatorzy nawet napisali, np. tutaj -->> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2731&pid=3257 TYHE podala Ci adres w dniu 31.10.2006 roku. Nadal nie potrafisz go znalezc?

PS. E-mail czytalem... reakcji nie bedzie, bo to TY najpierw zaatakowales Feno. Zreszta, nie widze tam nic szczegolnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 13:43, Piotrek K. napisał:

> bo nigdzie nie mogę go znaleźć
To juz nie moja naprawde wina, ze nie potrafisz dokladnie czytac tych postow co to Ci Moderatorzy
nawet napisali, np. tutaj -->> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2731&pid=3257 TYHE
podala Ci adres w dniu 31.10.2006 roku. Nadal nie potrafisz go znalezc?

PS. E-mail czytalem... reakcji nie bedzie, bo to TY najpierw zaatakowales Feno. Zreszta, nie
widze tam nic szczegolnego...

zaatakowałem ? tylko pytałem - on mnie obraził porównójąc mnie do mojego avatara , dla większości to jest obraza , wychodzi na to że to ty nie czytasz uważnie postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzialem to. Nie wiem, ja moze i jestem dziwny, ale gdyby mnie porownano do mojego awatara ( a w koncu mamy podobna tematyke) to nie wzialbym tego jako obraze, a mile slowa. W koncu Owce sa takie mile, puszyste i fajne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 14:24, Piotrek K. napisał:

Widzialem to. Nie wiem, ja moze i jestem dziwny, ale gdyby mnie porownano do mojego awatara
( a w koncu mamy podobna tematyke) to nie wzialbym tego jako obraze, a mile slowa. W koncu
Owce sa takie mile, puszyste i fajne ;).

jaki masz w tym cel aby nie przyznać mi racji ? ( co moderatorzy zawsze mają rację ? ) przecież wiadomo że jemu nie chodzi o owcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 14:24, Piotrek K. napisał:

Widzialem to. Nie wiem, ja moze i jestem dziwny, ale gdyby mnie porownano do mojego awatara
( a w koncu mamy podobna tematyke) to nie wzialbym tego jako obraze, a mile slowa. W koncu
Owce sa takie mile, puszyste i fajne ;).


Też mi się tak wydaje, bardzo lubię owieczki, chciałem jeszcze tylko dodać, że czasem awatary mówią trochę o naszym charakterze, np. ja mam na avku smoka z HoMM III, można wywnioskować, że lubię fantasy i serię HoMM, bo tak w rzeczywistości jest. Gdyby ktoś mnie porównał do takiej słodziutkiej owieczki jaką ma tosz tylko bym się ucieszył :)
Piotrek, tak na marginesie, jak TYHE nakłoniła Cię, byś zmienił avka i dlaczeg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 14:29, Full Wypas napisał:

Gdyby ktoś mnie porównał do takiej słodziutkiej owieczki jaką ma tosz tylko bym się ucieszył :)

Nie mowiac juz o tym, ze gdyby CDP wprowadzilo jednak te skorki na forum co to kilka osob przygotowalo to wlasnie ta sama owca ( z bratem blizniakiem ;)) bylaby jako tlo dla listy tematow.

Dnia 03.11.2006 o 14:29, Full Wypas napisał:

Piotrek, tak na marginesie, jak TYHE nakłoniła Cię, byś zmienił avka i dlaczeg?

Trudne to to nie bylo ;). Ale ale.. nie jest to sprawa na publiczne forum. Nie jest to rowniez sprawa na prywatna rozmowe via Tlen.pl czy GG. To jest prywatna sprawa pomiedzy TYHE, a mna ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 19:24, krzysiek253 napisał:

Mam pytanie do was nasi kochani modkowie!!!
Niedałoby się czegoś zrobić z tym wysypem gier forumowych??? Tego jest chyba już trochę za
dużo prawda?


Te co głupsze sa zamykane, ale niestety na gry jest przyzwolenie, i każdy może sobie je tworzyć, a modki mają niejako związane ręce. Można za to odhaczyć kategorię freestyle, przypinając wcześniej kilka przydatnych wątków, to ułatwia życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 19:24, krzysiek253 napisał:

Niedałoby się czegoś zrobić z tym wysypem gier forumowych??? Tego jest chyba już trochę za
dużo prawda?


A co ty masz do gier forumowych? Jak sie ludzie dopisuja to sa potrzebne. (Tymbardziej ze dopisuja sie tam nawet ludzie z wyzszymi poziomami).
Nie chcesz brac udzialu - nie zagladaj. Nie chcesz widziec ich na liscie - wylacz wyswietlanie tematow freestyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../Tego jest chyba już trochę za

Dnia 03.11.2006 o 19:24, krzysiek253 napisał:

dużo prawda?

Byle były we freestyle. Odhaczam freestyle i już nie widzę , a co z oczu to i z serca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 20:26, Xantus napisał:

A co ty masz do gier forumowych? Jak sie ludzie dopisuja to sa potrzebne.

- Rezczywiscie, super kryterium. Jakby potrzebny byl kazdy temat, gdzie ludzie sie dopisuja, moderatorzy nie mieliby co zamykac, bo niektorzy userzy dopisuja/dopisywali sie doslownie do kazdego tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 20:38, LifaR napisał:

- Rezczywiscie, super kryterium. Jakby potrzebny byl kazdy temat, gdzie ludzie sie dopisuja,
moderatorzy nie mieliby co zamykac, bo niektorzy userzy dopisuja/dopisywali sie doslownie do
kazdego tematu :)


To kto ma decydowac czy dany temat jest glupi czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze wlasnioe takie zadanie maja moderatorzy i pracownicy CDP, ktorzy sie tym zajmuja, a podpowiadac im [czytaj: wyrazac swoja opinia] moga inni uzytkownicy tego forum.
Kryterium za to w zadnym wypadku nie powinno byc to, czy uzytkownicy sie tam dopisuja, bo wtedy spamerow nie bylby sposob karac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 21:09, LifaR napisał:

Wydaje mi sie, ze wlasnioe takie zadanie maja moderatorzy i pracownicy CDP, ktorzy sie tym zajmuja,


Moze juz to robia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się