Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2007 o 10:04, Budo napisał:

/.../

Spóźniłeś sie panie, poleciało już x banów od nowych, ten był po prostu kolejnym :)


W takim układzie czekam na opisy w wątku "mój pierwszy raz":))

ps. Jak Panie to koniecznie z dużej :P
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=17681&u=4 hmmm czy mi się wydaje czy temu panu nikt nie dał dojść do głosu heroes III to gra dość stara (lat 10 mineło w zeszłym roku) więc myśle że mógł pomyśleć że jest za free :) sorry za offftop ale jestem ciekaw czy to możliwe że budo popełnił błąd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 22:49, skaybay napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=17681&u=4 hmmm czy mi się wydaje czy temu panu nikt
nie dał dojść do głosu heroes III to gra dość stara (lat 10 mineło w zeszłym roku) więc myśle
że mógł pomyśleć że jest za free :) sorry za offftop ale jestem ciekaw czy to możliwe że budo
popełnił błąd ;)

Jak to minęło? Toż Heroes III w 99 był wydany z tego co wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 22:49, skaybay napisał:

/.../> że mógł pomyśleć że jest za free :) sorry za offftop ale jestem ciekaw czy to możliwe że budo
popełnił błąd ;)

Mógł pomyśleć. Ale ja, czytając post, doszedłem do wniosku, że nie pomyślał. Bo gdyby pomyślał, zapytałby się, czy ktoś wie czy to już jest abandonware. O ile wiem, nie jest. Może Budo też tak pomyślał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do moderatorów: czy istnieje możliwość żebyście zaczęli przenosić posty do właściwych tematów a te puste po prostu likwidować zamiast zamykać? Bo po wpisaniu czegokolwiek w wyszukiwarce pojawia się lista kilkunastu/dziesięciu tematów, z czego 80% to zamknięte śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To niemożliwe. Po pierwsze i tak mamy dużo roboty, po drugie z zasady tematów tutaj nie usuwamy, po trzecie zamknięte tematy często zawierają linki do tych właściwych, otwartych, oraz przydatne informacje, np rozwiązania konkretnych problemów. Jak odpalisz szukajkę to łatwo zorientujesz sie który temat jest ogólny i właściwy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie bardziej mi chodziło o szybkośc tej akcji trwało to razem 2 minuty ja czasem tyle piszę jedno sensowne zdanie a co mówić posta więc chłopak nie miał właściwie szans wytłumaczyć zwłaszcza jeśli wolno pisze na klawiaturze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 23:10, Budo napisał:

To niemożliwe. Po pierwsze i tak mamy dużo roboty

Dzięki temu mielibyście więcej luzu, załóżmy taką hipotetyczną sytuację: Człowiek chce o czymś pogadać, wchodzi w wyszukiwarkę i wpisuje to co trzeba, wyświetla mu się 19 stron, każda z kilkoma tematami, przegląda 12-15, dalej mu się nie chce i zakłada nowy temat, choć taki sam był np na stronie 17 i mamy dubla (a zgadnijcie kto będzie musiał go obejrzeć i zamknąć), a tak przy okazji, następnemu zakładaczowi tematów wyświetli się jeden więcej i "przyjemność się powtarza, się powtarza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie bardzo. Po pierwsze wyświetla sie góra kilka stron, a na samej górze są tematy o największej ilości postów- czyli właśnie właściwe wątki ogólne. Nie trzeba nigdzie szukać, bo wątek główny jest na jednym z pierwszych miejsc, spróbuj z którąś gra, np morrowind, albo guild wars. A poza tym dużo łatwiej zamknąć temat i dać linka do właściwego, niż poprzenosić posty, częśc spamu usunąć, a potem wywalić caly temat. Poza tym te tematy służą jak mówiłem jako bazy danych. Jeśli masz jakiekolwiek sugestie, albo prośby do nas możesz napisać maila na nasz adres (w regulaminie), wtedy będziesz miał pewność, żę przeczytają to wszyskie mody i ktoś z cdp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2007 o 22:55, Marrbacca napisał:

> n (lat 10 mineło w zeszłym roku)

Dnia 13.01.2007 o 22:55, Marrbacca napisał:

> popełnił błąd ;)
Jak to minęło? Toż Heroes III w 99 był wydany z tego co wiem...


1999-09-30 dokładna data premiery skleroza nie boli ;) Coś mi się pokićkało ale z czym? A jak jesteśmy przy temacie to czy Heroes I już jest abandonware ? Bo nie uśmiecha mi się wydać dwie dyszki na Heroes 1 i 2 (trójke mam) z przed X lat co nie zmienia faktu że są to gry wybitne i o wiele bardziej wartościowe niż np Heroes V lub IV sztuką jest zrobić świetną grę bez fajerwerków graficznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 23:40, skaybay napisał:

jesteśmy przy temacie to czy Heroes I już jest abandonware ? Bo nie uśmiecha mi się wydać dwie
dyszki na Heroes 1 i 2 (trójke mam) z przed X lat co nie zmienia faktu że są to gry wybitne
i o wiele bardziej wartościowe niż np Heroes V lub IV sztuką jest zrobić świetną grę bez fajerwerków
graficznych :)


Biorąc pod uwagę, że niedawno ukazało się w Antologii, to raczej abandonware to nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Coś mi się pokićkało ale z czym?
Może z Final Fantasy VII klimat zupełnie inny ale wiek mniej więcej by się zgadzał ;-)

sorki za OT ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątek chyba nieodpowiedni, ale jeszcze odpowiem. Abandonware to z tego co wiem jest wtedy, kiedy nie możesz już nigdzie legalnie zakupić danego software''u. Chyba nawet wtedy kiedy premiera była wcześniej niż 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 00:10, Marrbacca napisał:

Wątek chyba nieodpowiedni, ale jeszcze odpowiem. Abandonware to z tego co wiem jest wtedy,
kiedy nie możesz już nigdzie legalnie zakupić danego software''u. Chyba nawet wtedy kiedy premiera
była wcześniej niż 10 lat.

ja może nieco uściśle. AbandonWare (jak nazwa wskazuje Abandon - porzucony) to Software, którym się już nikt nie interesuje. Wydawca już go nie promuje, ani nie ciągnie z niego żadnych zysków. Tak że do AbandonWaru można chyba zaliczyć takie tytuły jak Metal Fatigue, czy Ground Control (mogę się mylić) gdyż jego twórca go zwyczajnie olał i w żaden sposób go ani nie wspiera, ani nie czerpie z niego korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 00:28, Hubi Koshi napisał:

Tak że do AbandonWaru można chyba zaliczyć takie tytuły jak Metal Fatigue, czy Ground Control
(mogę się mylić) gdyż jego twórca go zwyczajnie olał i w żaden sposób go ani nie wspiera, ani
nie czerpie z niego korzyści.


Z Ground Control sytuacja jest taka, ze po prostu producent postanowil oddac te gre w rece graczy. Mozna wiec ja sobie sciagnac ze strony producenta, grac ile sie podoba, ale nie wolno czerpac z tej produkcji jakichkolwiek zyskow. Niektore firmy czasem z roznych okazji oddaja w rece graczy starsze tytuly, tak aby mogli sobie oni przed premiera nowej gry zapoznac sie z dorobkiem firmy. Taka sytuacja jest jednak bardzo rzadka. Ja pamietam tylko dwa takie przypadki: pierwszy to Ground Control drugi to S.W.I.N.E.. Co sie tyczy tej drugiej gry to producent firma Stormregion oddala te gre graczom z okazji Swiat Bozego Narodzenia w 2005 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu? Arclight jest na tyle mądry, by nie pisać np. "jestem podniecony,btw kto poda stronę ze ściaganiem koreańskich podrób tajwańskich klonów wietnamskich piratów, lalalala" :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się