Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Nie chcesz mieć kaca ani problemów - nie pij. Tyle. A spółka gram.pl może mieć poważne problemy przez takie wątki, poczytaj sobie "Ustawę o wychowaniu w trzeźwości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 10:21, Fumiko napisał:

Nie chcesz mieć kaca ani problemów - nie pij. Tyle. A spółka gram.pl może mieć poważne
problemy przez takie wątki, poczytaj sobie "Ustawę o wychowaniu w trzeźwości".

My bad. Zapomniałem, że to jest forum spółki :/ No nic, już i tak mi pomogli wyjątkowo. Ale wyglądało to tak, jakby niektórzy moderatorzy mieli klapki na oczach i nie wiedzieli, co się dzieje w Sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 10:19, Szperacz Robson napisał:

Hm, zadziwił mnie przed momentem Rzezim. /.../


Szczerze to mnie nie zdziwił a wiesz dlaczego? Ponieważ serwis w dużej mierze odwiedzają osoby mające mniej niż 18 lat a jak wiemy alkohol w Polsce jest dozwolony od lat 18 więc taki temat najprawdopodobniej podchodził pod propagowanie alkoholu. Może i ludzie wypowiadali się na temat ale jak widać nie można takich tematów zakładać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 10:19, Szperacz Robson napisał:

Hm, zadziwił mnie przed momentem Rzezim.


On po prostu pokazuje, że jeszcze żyje-moderuje i tyle... mniejsza o styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 10:23, Szperacz Robson napisał:

My bad. Zapomniałem, że to jest forum spółki :/ No nic, już i tak mi pomogli wyjątkowo.
Ale wyglądało to tak, jakby niektórzy moderatorzy mieli klapki na oczach i nie wiedzieli,
co się dzieje w Sylwestra.


Cytując ustawę:

Art. 45(2). 1. Kto wbrew postanowieniom zawartym w art. 13[1] prowadzi reklamę lub promocję napojów alkoholowych lub informuje o sponsorowaniu imprezy masowej, z zastrzeżeniem art. 13[1] ust. 5 i 6,
podlega grzywnie od 10000 do 500000 złotych.


Myślisz, że ktoś przez ciekawość, wybacz ale takie są fakty, paru szczeniaków które nie dorosły do odpowiedzialnej zabawy, będzie ryzykował grzywnę w takiej kwocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ponieważ serwis w dużej mierze odwiedzają

Dnia 30.12.2008 o 10:23, wdowiakm napisał:

osoby mające mniej niż 18 lat


Ulice w dużej mierze też odiwedzają osoby mające mniej niż 18 lat, a zobacz ile bilboardów z browarami. To samo tv.

Fumiko---> myślisz, że Rzezim zamknął to ze względu na tę ustawę? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 10:31, Budo napisał:

Fumiko---> myślisz, że Rzezim zamknął to ze względu na tę ustawę? ;]


Raczej ze względu na bezpieczeństwo smarkaterii, co jest na dobrej drodze żeby 1 stycznia spędzić w szpitalu. Ale to insza inszość już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 10:23, Szperacz Robson napisał:

Ale wyglądało to tak, jakby niektórzy moderatorzy mieli klapki na oczach i nie wiedzieli,
co się dzieje w Sylwestra.


Wiemy co sie dzieje w Sywestra, ja na przyklad na 7:30 pojde do pracy. :) A, ze ty muszisz sie upic i zwrocic zawartosc zoladka to naprawde nas nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 10:31, Budo napisał:

Fumiko---> myślisz, że Rzezim zamknął to ze względu na tę ustawę? ;]


Ja bardziej obstawialbym beznadziejnie niski poziom dyskusji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2008 o 10:27, PolishWerewolf napisał:

Temat też o alkoholu i jakoś się trzyma...

ale tutaj słowo ''rzygi'' czy ''bełtanie'' nie pojawia się w każdym poście... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 10:27, PolishWerewolf napisał:

Temat też o alkoholu i jakoś się trzyma...


Ale tam jak się pojawi kretyńskie pytanie, to pytający zostaje szybko usadzony i wysłany do mamusi (patrz geniusz z pytaniem o denaturat, albo kolejne popisy Kalejdoskopa)...
Meh, za szybko się kliknęło.
W każdym razie z tego co widzę, pomijając jednorazowe wyskoki nielotów, wątek jest dla osób dorosłych i tyczy się raczej alkoholi z górnej półki (i o adekwatnych cenach). Cóż, mi osobiście byłoby zwyczajnie szkoda flaszkę Sherridans czy Baileys wypić tylko po to, żeby zaraz zwrócić ją na dywan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 10:28, Fumiko napisał:

Myślisz, że ktoś przez ciekawość, wybacz ale takie są fakty, paru szczeniaków które nie
dorosły do odpowiedzialnej zabawy, będzie ryzykował grzywnę w takiej kwocie?

Coś wiem o tym, z zasranego szczeniackiego doświadczenia, dlatego teraz nie zamierzam "urżnąć się w trupa", zresztą impreza ma być u mnie, dlatego ktoś będzie musiał sprzątać ^^.
Też mi się wydawało, że taki temat jest, dlatego postanowiłem założyć topic o tym, jak wytrzymać fizycznie picie alkoholu. Co prawda trochę mocniejszy charakter, bo była tam mowa o tym, jak się NIE doprowadzić do stanu krytycznego, ale mimo wszystko tematyka podobna. Nie, to w moim mniemaniu nie był dubel, bo w tym drugim jest mowa o rodzajach alkoholi, ale wszyscy i tak doskonale wiedzą o tym, że młodzież sięga po alkohol.

Wojman: Właśnie pisałem o tym, że NIE ZAMIERZAM się doprowadzić do takiego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 10:39, Szperacz Robson napisał:

zresztą impreza ma być u mnie, dlatego ktoś będzie musiał sprzątać ^^.


To nie dawaj niczego poza szampanem o północy i problem odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak jakby nie patrzeć, w tamtym też nie pojawiały się w każdym.

Fumiko - To i tak jednak odnosi się do tego samego paragrafu, który zacytowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 10:41, PolishWerewolf napisał:

Fumiko - To i tak jednak odnosi się do tego samego paragrafu, który zacytowałaś.


Być może i jeśli przez to wątek zamkną to przepraszam :)
Z tym, że smarkateria chcąc się upić nie będzie szukać przepisu na wykwintne drinki, ale raczej mitów w rodzaju "jak zjesz wcześniej to i to, to nie będziesz mieć problemów z żołądkiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 10:43, Wojman napisał:

Przypominam, ze temat jest o Moderatorach, a nie o problemach alkoholowych. Klotnie nie
sa potrzebne.

No, na moje właśnie został poruszony temat o sensie zamykania wyżej wymienionego tematu przez Moderatorów, a nie o samym problemie picia alkoholu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 10:43, Wojman napisał:

Przypominam, ze temat jest o Moderatorach, a nie o problemach alkoholowych. Klotnie nie
sa potrzebne.


Temat o problemach alkoholowych właśnie zamknięto Wojman...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzezim właśnie zrzucił Cię z podium najbardziej znienawidzonego moderatora :D No jak tak można, nie dać dzieciarni o chlaniu popisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się