Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2009 o 02:23, lama123 napisał:

To tak tylko dla informacji ;)

Wyniki mało zaskakujące, jeśli weźmie się pod uwagę rant trwający od kilku tygodni. I może nawet byłoby czym się przejmować, gdyby nie to że ci którzy są agitatorami w tym zamieszaniu zaczęli nie dyskusje a populistyczną awanturę. Nie może zatem dziwić, że na forum z tak dużą liczbą ludzi młodych takie buntownicze teorie zostały zaraz podchwycone i przynoszą właśnie takie efekty. W całej sprawie brakuje spokoju i przemyślenia wszystkiego w miarę ludzkich możliwości obiektywnie.

@ DJ Szlafrok

Dnia 18.01.2009 o 02:23, lama123 napisał:

Nie mam na myśli wątku offtopowego jako takiego, gdzie wyłącznie gadasz na dowolny temat - po prostu coś na > wzór shoutboksów, gdzie nawet zwykła emotka jest jak najbardziej akceptowalna.

A do czego miałoby to służyć? Spammowaniu emotek? Pozbawionej tematu i sensu paplaninie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 02:58, Graffis napisał:

> To tak tylko dla informacji ;)
Wyniki mało zaskakujące, jeśli weźmie się pod uwagę rant trwający od kilku tygodni. I
może nawet byłoby czym się przejmować, gdyby nie to że ci którzy są agitatorami w tym
zamieszaniu zaczęli nie dyskusje a populistyczną awanturę. Nie może zatem dziwić, że
na forum z tak dużą liczbą ludzi młodych takie buntownicze teorie zostały zaraz podchwycone
i przynoszą właśnie takie efekty. W całej sprawie brakuje spokoju i przemyślenia wszystkiego
w miarę ludzkich możliwości obiektywnie.



Mimo wszystko chciałbym zauważyć,że ta populistyczna awantura przyniosła pozytywne skutki. Najbardziej z atakowanych moderatorów,który dotychczas stawał okoniem, chyba wziął sobie do serca rady niektórych ( nie mówię o sobie ) i jego stanowisko uległo zmianie. A elektorat populistyczny znikł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 02:58, Graffis napisał:

A do czego miałoby to służyć? Spammowaniu emotek? Pozbawionej tematu i sensu paplaninie?


Tak. Czy wspomniałem o tym, że jest to wątek potrzebny lub pożądany? Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto na mnie zagłosował?!!! Dawać go tu ;))

DJ Szlafrok ->
Jest kilka tematów- tzw. "buforów" ba nawet cały dział gdzie można wyładować (w miarę bezboleśnie) swoje spamiarskie zapędy. I te które są w zupełności wystarczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 08:03, GeoT napisał:

Kto na mnie zagłosował?!!! Dawać go tu ;))

Zapewno jakiś nieśpiący od wielu godzin maniak któremu omsknęła się myszka ;>
Dostałem dodatkowe punkty?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 13:47, lama123 napisał:

> Kto na mnie zagłosował?!!! Dawać go tu ;))
Zapewno jakiś nieśpiący od wielu godzin maniak któremu omsknęła się myszka ;>
Dostałem dodatkowe punkty?? :D


Hmm... U moderatorów się zbiera punkty na BAN. Naprawdę chcesz dostać kilka dodatkowych? Masochista jakiś czy co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 14:05, Piterus_Von_Drackus napisał:

Hmm... U moderatorów się zbiera punkty na BAN. Naprawdę chcesz dostać kilka dodatkowych?
Masochista jakiś czy co? :P

Chodziło mi o te mistyczne punkty na + do statusu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 14:09, mouhhg napisał:

Ja bym modom czasami radził zajarzyć na irc...

:D

Modki z forum tam czasem zaglądają ale raczej tam nie interweniują, bo i po co skoro tam porządek utrzymują niejaki Furrbacca i Marrbacca, oklit i na własnych kanałach ich twórcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 14:09, mouhhg napisał:

Ja bym modom czasami radził zajarzyć na irc...


Mamy swojego strażnika teksasu- Oklita. :-) Nie martw się o nas, tam nic złego nas nie czeka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą veni na irca ale nic nie vidi złego. Oklit logi ma, to będzie vici (pociągał do odpowiedzialności) ;)
W każdym razie nic nie mamy gdzieś. Znaczy czasem mamy ... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 15:15, GeoT napisał:

W każdym razie nic nie mamy gdzieś. Znaczy czasem mamy ... ;P


Jak to nie? Ja mam gdzies ukryte moje oszczednosci i nie powiem ani slowem, ze w nodze mojego lozka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 08:03, GeoT napisał:

Kto na mnie zagłosował?!!! Dawać go tu ;))


To pewnie ja- z 10 kont zagłosowałem na każdą możliwą odpowiedź. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu. Ostatnio pokłuciłem sięz jednym forumowiczem w temacie ''''Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)''''. Mimo iż on mnie obrażał i szydził ze mnie, inni gramowicze stawali po mojej stronie tego sporu obydwoje dostaliśmy ostrzeżenie. Prawda, posypało się trochę spamu, ale co miałem patrzyć sobie spokojnie jak on mnie obraża i go nawet nie upomnieć?! Myślę, że moderator Wojman źle zinterpretował tą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 08:26, capral napisał:

Co do tematu. Ostatnio pokłuciłem sięz jednym forumowiczem w temacie ''''Jaką grę radzilibyście
kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)''''. Mimo iż on mnie obrażał
i szydził ze mnie, inni gramowicze stawali po mojej stronie tego sporu obydwoje dostaliśmy
ostrzeżenie. Prawda, posypało się trochę spamu, ale co miałem patrzyć sobie spokojnie
jak on mnie obraża i go nawet nie upomnieć?! Myślę, że moderator Wojman źle zinterpretował
tą sprawę.

nie no jak chłop daje degrady - źle, jak nie daje też źle.
na ostrzeżenie sobie zasłużyłeś przejrzałem całą wymianę albo raczej waszą przepychankę i to z twojej strony poleciały h.... więc po co jęczysz? Ciesz się że nie dostałeś czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 14:09, mouhhg napisał:

Ja bym modom czasami radził zajarzyć na irc...


A możesz wyjaśnić czemu mieliby na irc zaglądać ? Jest oklit oraz half-opy w postaci Furrbacca, Marrbacca, cinusa czy Volvoxa ( ostatnimi czasy ). Poza tym irc jest dosyć specyficzny i rządzi się innymi prawami niż forum, co już niejednokrotnie było pokazywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Twoją działką było nie dać się wciągnąć w kłótnię i wysłać formularz do modów, albo zignorować sprawę. Wtedy byś nie oberwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z otrzeżeniem da się przeżyć, więc nie narzekaj;)
I przy okazji zapamietaj sobie, że tak jak w realnym świecie od wymierzania sprawiedliwości są specjalne organy, tak od wymierzania sprawiedliwości na forum są moderatorzy. Nic by Ci się nie stało jakbyś sobie gościa odpuścił. Żadną ujmą na honorze by to nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się