Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Obce siły przejęły ten wątek zamieniając go w siedlisko spam i jego pochodnych... czy to nie czas go już zamknąć? Zuuueee spamery drżyjcie, wysyłam formularz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 21:56, Piterus_Von_Drackus napisał:

> > > /.../ > Trzym się Bracie. Ja w ramachprotestu złożę Enigmę ;)

>
No to i jestem znowu na tym forum.
Moderatorzy mogli beze mnie trochę odetchnąć (chociaż nie bardzo, przeczytałem posty z tego okresu, jak mnie nie było) ale niewieli im to pomogło. No cóż, świat się zmienia, wszystko idzie do przodu, tylko czy aby na pewno w dobrym kierunku? Odniosłem wrażenie, ze niekoniecznie idzie w dobrym, a już na pewno nie prosto, tylko zygzakiem.
Nowej loży nie będę zakładał ani też w żadnej nowej nie będę uczestniczył.Krucjaty też nie ogłoszę.
Ale wiesz co? Zrewanżowałem się srodze. Na niemal cały tydzień zbanowałem wszystkich! Zrobiłem ban całego forum, z moderatorami na pierwszym miejscu! No i dobrze, teraz wszyscy wiedzą jak to jest być zbanowanym! Mnie też było wygodnie, nie musiałem wchodzić na forum, czytać, pisać... Ogólnie same pozytywy ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ Ale wiesz co? Zrewanżowałem się srodze. Na niemal cały tydzień zbanowałem wszystkich!

Dnia 20.04.2009 o 09:12, KrzysztofMarek napisał:

Zrobiłem ban całego forum, z moderatorami na pierwszym miejscu! No i dobrze, teraz wszyscy
wiedzą jak to jest być zbanowanym! Mnie też było wygodnie, nie musiałem wchodzić na forum,
czytać, pisać... Ogólnie same pozytywy ;-D


No troszkę przesadziłeś, bo przez to banowanie niektórzy moderatorzy stracili swoje statusy ;)
Żeby od razu uciąć wszelkie plotki w zarodku: zrezygnowałem z funkcji moderatora sam, gdyż nie dawałem rady pogodzić obowiązków na forum z tymi w tzw. "realu". Stąd moja decyzja o rezygnacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 12:59, GeoT napisał:

Stąd moja decyzja o rezygnacji :)


Ehh co się dzieje. Loża zamknięta, Geo nawet tytułu sobie nie ustawi a już nie modek. Do czego to nas zaprowadzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 13:07, PsyhoSpider napisał:

Do czego to nas zaprowadzi ?


Nowy nabór na modów... czyli kolejna lawina bezsensownych postów i pisaniu o modach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 13:07, PsyhoSpider napisał:

Ehh co się dzieje. Loża zamknięta, Geo nawet tytułu sobie nie ustawi a już nie modek.


Już ustawił. Musi się jeszcze trochę przyzwyczaić i przestawić :)

Dnia 20.04.2009 o 13:07, PsyhoSpider napisał:

Do czego to nas zaprowadzi ?


Ano przed nami może być już tylko lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 13:10, Kakarotto napisał:

Nowy nabór na modów...


Wątpię aby do tego doszło. Jeśli już to ktoś zostanie nominowany na to stanowisko, podczas tamtego naboru więcej było bałaganu niż pożytku z nominacji. Najlepiej trafione są te ciche nominacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 13:11, GeoT napisał:

>/.../ > Ano przed nami może być już tylko lepiej ;)

Nie bądź niepoprawnym optymistą! Lepiej - już było...
No i gdybym wiedział, że tak skutecznie akurat Ciebie zbanuję, to wcale bym nie zaczynał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 13:13, PsyhoSpider napisał:

Wątpię aby do tego doszło. Jeśli już to ktoś zostanie nominowany na to stanowisko, podczas
tamtego naboru więcej było bałaganu niż pożytku z nominacji. Najlepiej trafione są te
ciche nominacje.


Po cichu najlepiej nominować i potem odwoływać... jak zawsze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 13:16, KrzysztofMarek napisał:

Nie bądź niepoprawnym optymistą! Lepiej - już było...


Oczywiście, najlepiej być realistą i stać w opozycji na wszelakich optymistów jak i pesymistów. Ani się człowiek za bardzo nie na cierpi a zawsze powód do uciechy znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 13:41, PsyhoSpider napisał:

Ani się człowiek za bardzo nie na cierpi a zawsze powód do uciechy znajdzie.


No pewnie, że do uciechy! Zwłaszcza, że jutro będzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 14:35, kotolew napisał:

No pewnie, że do uciechy! Zwłaszcza, że jutro będzie gorzej.


To może Wojman napisze za chwilę, że zrezygnował... uciecha, że aż by bebechy wyskoczyły by była, nie? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 14:40, Kakarotto napisał:

To może Wojman napisze za chwilę, że zrezygnował... uciecha, że aż by bebechy wyskoczyły
by była, nie? xD


Pewnie z tej okazji jakieś święto byłoby na forum. :D Ale raczej nie ma szans, Wojman to twardziel większy niż sam Bond, "jakaś-tam" krytyka nie robi na nim żadnego wrażenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 14:54, rob006 napisał:

Pewnie z tej okazji jakieś święto byłoby na forum. :D


Może z tej okazji jakieś konkursy by dali xD

Dnia 20.04.2009 o 14:54, rob006 napisał:

Ale raczej nie ma szans, Wojman
to twardziel większy niż sam Bond, "jakaś-tam" krytyka nie robi na nim żadnego wrażenia


Nie ma ludzi nietykalnych, zapamiętaj te słowa... by ci szczena nie opadła jak będzie się Wojman żegnać z władzą ;)

buheuheuhehe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 14:54, rob006 napisał:

Pewnie z tej okazji jakieś święto byłoby na forum. :D Ale raczej nie ma szans, Wojman
to twardziel większy niż sam Bond, "jakaś-tam" krytyka nie robi na nim żadnego wrażenia
;)


Myślę, że robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 15:02, Kakarotto napisał:

> Myślę, że robi.

Też mi się tak wydaje... dlatego siedzi cicho a inni modzi i klakierzy go bronią ;)


Odnośnie innych moderatorów, to trochę straciłem swoje dobre zdanie na temat Olamagato, bo się za bardzo chłopak zapędził z tą obroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 15:00, Kakarotto napisał:

Może z tej okazji jakieś konkursy by dali xD

A jako nagroda ostatni ban od Wojmana, nagrody pocieszenia - 20 degradów i 100 ostów ;]

Dnia 20.04.2009 o 15:00, Kakarotto napisał:

Nie ma ludzi nietykalnych, zapamiętaj te słowa... by ci szczena nie opadła jak będzie
się Wojman żegnać z władzą ;)

Jestem realistą, Wojman to taki Chuck Norris ;)

@kotolew
Myślę że twoich wywodów już dawno nie czyta, a jakby krytyka robiła na nim wrażenie, to by na nią reagował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 15:04, kotolew napisał:

Odnośnie innych moderatorów, to trochę straciłem swoje dobre zdanie na temat Olamagato,
bo się za bardzo chłopak zapędził z tą obroną.


Zapędził się, ale raczej tylko inni to widzą, sam pewnie wie o tym i i podobnie jak Wojman milczy zamiast coś napisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się