Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2009 o 18:34, Kakarotto napisał:

Jak już warunki stawiasz to z gry wypadasz, chyba że masz wtyki wyżej :P


Ale w przypadku gdyby wszyscy odmówili i gram.pl zostałoby przyparte do muru, wtedy warunki mogłyby zostać spełnione, zawsze to jakiś zysk. Zresztą jakbym nie stawiał warunków, miałbym większe szanse na zostanie modem, a lepiej dla wszystkich, aby te szanse były jak najmniejsze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że tak to się skończy. Mieli od nas spokój bo siedzieliśmy w lochach Loży, teraz okupujemy ten temat. Mówiłem że to się zemści :D

Co do modków, to ja kandydata odpowiedniego nie widzę jakoś. Hunti jest przedostatnim z możliwych kandydatów zaraz przed Kotolewem. Myślę że tych panów nawet nie ma co brać pod uwagę, natomiast ciekaw jestem kto wpadł na pomysł że będą nowi moderatorzy. Znając realia to zapewne był to Hunti ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 19:20, Tyler_D napisał:

Tyle tylko, że tu jakoś nikt przyjść nie chce ;-D.

Pewnie dlatego że to nie zależy od nas. To powinno być jak zerwanie plastra, szybko lecz nie zawsze bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedz kNOTa naklonila mnie do zapoznania sie z ostatnimi stronami tego watku. Widze, ze dwoch modow zrezygnowalo ze stolka.
GeoT. Niestety od poczatku mialem przeczucie, ze bedzie slabym modem i przez cala swoja kariere takim wlasnie byl. Podkreslam - modem, nie userem, w tym przypadku osadzam jedynie wywiazywanie sie obowiazkow bycia czerwonym. Malo aktywny, czasami sprawial pozory, jednak widac bylo golym okiem, ze czasu na porzadna moderke brakowalo, co stalo sie zreszta przyczyna jego odejscia (wbrew pozorom zdarza mi sie jeszcze po obserwowac forum, wiec nie rzucam slow na wiatr). Skoro mialby dalej pelnic role moderatora-ducha, dobrze sie stalo, ze z powrotem stal sie normalnym userem. Zadnej presji, zadnego uzerania sie z zarzutami pokroju kurczowego trzymania sie stolka. Slowem, cisza i spokoj oraz czas na tzw. real. ;]
Olamagato. Tu nie znam okolicznosci, jak wiekszosc zreszta. Do jego modkowania raczej nie mam zastrzezen, przymykam na nie oko ze wzgledu na staz. Jeszcze jak tu nie trafilem, on juz byl modem, ze starym forum tez mocno zwiazany, wiec nie ma sie co przyczepiac na sile. Mogl zostac, jako taki, hmm, patron reszty. ;P
I jeszcze jedno slowko o kotolewie - mocny koles. :D I wcale go nie potepiam, podziwiam za wytwalosc. :P

A samo forum, jak i cale gram.pl upadlo wraz z 1 lutym 2008r., ktos jeszcze sobie tego nie uswiadomil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 19:24, gothicsheep napisał:

A samo forum, jak i cale gram.pl upadlo wraz z 1 lutym 2008r., ktos jeszcze sobie tego
nie uswiadomil?

hmm... nie odszedłem z forum pierwszego lutego 2008. A tak na poważnie to miałem wtedy przerwę od gram.pl, możesz streścić (podać linka/i) ocb?
Co do moderatorów to moim zdaniem nabór nie jest wcale potrzebny. Obecni "czerwoni" powinni sobie dać radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2009 o 19:30, confident napisał:

Co do moderatorów to moim zdaniem nabór nie jest wcale potrzebny. Obecni "czerwoni" powinni
sobie dać radę :)

Nie sądzę. Tak na prawdę na bieżąco zasuwa tylko trójka, może czwórka. A to stanowczo za mało. Teraz, jak O. zrezygnował, będa mieli jeszcze większą harówę, więc dwóch, czy trzech nowych powinni wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko, bo nie ma co się rozwodzić.

W dniu dzisiejszym, a dokładniej przed chwilą, złożyłem rezygnację z funkcji moderatora serwisu Gram.pl.
Powody tej dokładnie przemyślanej decyzji niech pozostaną pomiędzy mną a Ekipą, bo nas głównie dotyczą. Powiem tylko, że ważny był fakt, że nie mam już czasu i chęci poświęcać moderowaniu tyle uwagi, co kiedyś. Już samo to wystarczy do złożenia rezygnacji :)

Dziękuję serdecznie wszystkim Użytkownikom za miłe słowa jakie od Was słyszałem, ale także za krytyke, dzięki której wiedziałem co robiłem źle. Mam nadzieję, że nie skrzywdziłem zbyt wiele osób swoimi decyzjami, choć błedów naturalnie nie uniknąłem ;)

Pozdrawiam,
temat moderowania zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 19:53, walgierz napisał:

Powiem tylko, że ważny był fakt, że nie mam już czasu i chęci poświęcać
moderowaniu tyle uwagi, co kiedyś.

Walgierz, to kiedy nastepny loszek? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje? Co Wyście tu nagadali, że 3 modków zrezygnowało? Jestem na forum od początku, moderatorzy przychodzili i odchodzili, ale nie przypominam sobie, żeby 3 zrezygnowało jednego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż nie ma co pisać tekstów takiego typu " Walgierz wróćć!!! plis" "Nieeee" itp.
Trzeba szanować każdego decyzję. Na pewno nikogo nie skrzywdziłeś. Trzeba rozumieć decyzję innych nawet gdy to według innych zła decyzja.

Również pozdrawiam ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 19:57, KubooPL napisał:

Czyli to z byciem konsulem to był żart? Dopiero teraz zwróciłem na to uwagę.

Tak, primaaprilisowy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie szok, wydaje mi się że atmosfera gęstnieje.Tego to się nie spodziewałem.
Nie został ani jeden doświadczony moderator. Co więcej poza Wojmanem nie został ani jeden aktywny moderator.Coś czuję że będzie się działo.

Walgierz - Byłeś najlepszym modem, najbardziej wyważonym i dostosowującym się do wykroczenia. Miłego spędzania wolnego czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie rozumie, że dobrych moderatorów trzeba szanować...
.....
.....
Najlepiej niech zostanie sam Wojman na placu boju i zrobi sobie w końcu z tym forum co chce.
Może nawet wyszkoli następców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj źle się dzieje z naszą stroną. Może i marudzę, ale nagłe odejście trzech modów chyba o czymś świadczy? Oczywiście to moja prywatna opinia.
Edit: Teraz to moge jedynie iść sobie pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 20:03, TYHE napisał:

Jak się nie rozumie, że dobrych moderatorów trzeba szanować...
.....

Nie przesadzaj, kto jak kto ale Walgierz od kiedy pamiętam był szanowany. Nigdy nie widziałem aby ktoś na niego psioczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się