Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2009 o 18:08, Black-Hawk napisał:

Powtarzam mam takie wrażenie, mogę się mylić.


Niestety się mylisz. Od czasów najstarszych są tu takie rzeczy, głównie dlatego że zawsze jest jakiś nietuzinkowy modek. Nic tego nie zmieni, nawet gdyby Wojman odpadł to zapewne byłby następny "niewygodny" dla niektórych. Jest także plus takiej sytuacji, zawsze się coś dzieje. Mimo że miałem kilka zastrzeżeń do pracy Wojmana to mimo wszystko jestem za nim.Taki ktoś jest po porostu potrzebny, Ci czerwoni którzy mają miękkie podniebienie nie zawsze odpowiednio zareagują, wtedy wiadomo że robi się niepotrzebny bałagan. Taki jeden Killer jest po prostu potrzebny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 18:08, Black-Hawk napisał:

Mam takie wrażenie, że dopóki Ty nie zacząłeś się kłócić w tym temacie to był w nim spokój.
Powtarzam mam takie wrażenie, mogę się mylić.


A tak, dziękuję za uznanie. Rzeczywiście mam jakieś tam sukcesy długodystansowe na koncie. Tylko to nie jest wątek o mnie, a o moderatorach. Czyli np. o tym, że równie długodystansowo nie doczekaliśmy się jakiejkolwiek opinii na temat tolerowania nieudolności Wojmana, bo to nie jest jedynie mój śpiew i nie jest to śpiew łabędzi. Taka prawda. Wojman już dawno się skompromitował jako moderator. Niektórzy użytkownicy napiszą to raz uznając, że to wystarczy jako sygnał dla właściciela serwisu, tak jak w dowcipie: "a gdzie jest k... kompot?!", inni będą pisać częściej. A to, że w międzyczasie Wojman niektóre swoje - tu miejsce na terminologię hokejową dopuszczoną do użycia przez Wodzastego i Olamagato - skoryguje i czegoś się nauczy, i w ogóle ogłady nabędzie to chyba dobrze. Bo skoro już tu być musi...

PsyhoSpider, killer owszem, ale killer, który się nie kompromituje i nie jest nieudolny jak Wojman. "Roma locuta" na ogół działa na forach, ale Wojmanowi za często - tu miejsce na terminologię hokejową dopuszczoną do użycia przez Wodzastego i Olamagato - by ktoś go z takim wystąpieniem poważnie potraktował. Kto w ogóle poważnie traktuje przyznawane przez niego "degrady" i "bany"? W moim przypadku to, kiedy mi je przyznał, stało się przyczynkiem do spostrzeżenia, że chodzenie na mecze hokejowe może być w niektórych przypadkach aż tak szkodliwe. Nie wiedziałem o tym wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 17:09, kotolew napisał:

I muszę stwierdziec, że o "spamie" i degradach w regulaminie też nic nie ma. Zwłaszcza
jak jest to "spam" na gramsajcie nieudolnego Wojmana.

GS-y to najbardziej libelarna część serwisu, i autorzy mogą na nich spamować do woli (a co jest na rzeczowym GS-ie niewiem, bo nie zaglądam. jak ci się tam niepodoba to też nie zaglądaj).
ps taki aktywny moderator i nieudolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadgorliwość = udolność? "Ban", "degrad", "ban", degrad" - coś widzisz w tym udolnego S1G?

Czy za "spamowanie" - w tym miejscu to jest kluczowe, co to jest "spam" - na gramsajtach też rozdaje się degrady? Wojman znaczenia słowa "spam" nadużył, nadużył swojej władzy. I tylko dlatego, że pół roku temu ktoś, ja, zauważył jego braki w zakresie znajomości historii i należytego szacunku do jej epizodów i ofiar. Coś to zmieniło? Nic. Pół roku później mamy, że sierp i młot to logo. S1G, Wojman nawet nie potrafi się zamaskować ze swoimi "poglądami", bo gramatyka języka polskiego je obnaża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 21:31, kotolew napisał:

Nadgorliwość = udolność? "Ban", "degrad", "ban", degrad" - coś widzisz w tym udolnego
S1G?

Czy za "spamowanie" - w tym miejscu to jest kluczowe, co to jest "spam" - na gramsajtach
też rozdaje się degrady?


Teoretycznie nie. Za wyrażanie własnej opinii również nie powinno się otrzymać degrada czy bana, ale z tym różnie bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 21:46, Budo napisał:

Wiecie, on jest gorszy niż morthi :D

A może to jest morthi ? Bo jego z tego co pamiętam zbanowali [ imo raczej niesłusznie ]. ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 21:43, Fumiko napisał:

Drodzy widzowie, był to dramy Kotolewa odcinek 1438, niestety nie ostatni...


Fumiko, już Ci mówiłem. Miłość jest cierpliwa. Nawet wobec nieudolnego Wojmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 21:49, kotolew napisał:

Fumiko, już Ci mówiłem. Miłość jest cierpliwa. Nawet wobec nieudolnego Wojmana.


Chyba Twoja miłość własna i przekonanie o absolutnej wyższości... Chociaż z drugiej strony wtedy byś się nie musiał dowartościowywać krucjatami na forach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fumiko, otóż się zasadniczo mylisz. Ja - a po osobach, które zwracają publicznie na to uwagę wiem, że nie tylko ja - uważam, ze Wojman jest nieudolny, a pewne jego braki raczej nie predestynują go, by prezentować jego "przemyślenia", bo obnażają jego "braki". Jednak uznaję, że gram.pl wie lepiej co robi, skoro nie zmieniło zdania. Być może jest w tym jakaś metoda. Ja nie mam pojęcia jaka. Chętnie ją poznam. Poznanie jej i zrozumienie rzeczywiście będzie dla mnie źródłem wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 21:49, Budo napisał:

/.../

No nie wiem... morthi miał chyba inny styl i czepiał się innych rzeczy i osób. Ale też
niezłe smuty walił ;]


Nie licząc stylu pisania które się znacząco różnią to morthi był przede wszystkim wybitnie irytujący, kotolew jest najzwyczajniej w świecie nudny :P
Ale ogólnie czytając ten temat ostatnio też mi się przypominał morthi ^^

Tyler_D
Niesłusznie? morthi i tak o jakieś dwa lata za długo trollował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 22:31, cinus2 napisał:

Tyler_D
Niesłusznie? morthi i tak o jakieś dwa lata za długo trollował :P

Nie znałem jego ''aktywności'' tak długo, ale jeśli mnie pamięć nie myli dostał bana za zwrócenie Laid Backowi bodajże, uwagi że ponoć gram zrobiło jakiś wałek w sprawie jakiegoś konkursu. ;-P Musiałbym trochę pogrzebać w statsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 22:31, cinus2 napisał:

kotolew jest najzwyczajniej w świecie nudny :P


Czy regulamin forum zabrania bycia nudnym? Ostatnio inni, nie ja, zwracali uwagę, że "idź sobie pograć" jest nudne i jakoś nikt bana za to nie dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 22:52, Budo napisał:

Regulamin jest na tyle płynny, że nawet nudzenie można podpiąć pod kaalne wykroczenia


Widzisz, Budo, i w ramach tych nudów znów wychodzi coś ciekawego. Moderatorzy (to moje przekonanie), a zwłaszcza nieudolny Wojman, twierdzą, że regulamin jest jasny i precyzyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hehe, regulamin nie jest jasny i precyzyjny. Tzn może inaczej- jest jasny, ale mod w jego myśl może prawie wszystko. Sporo rzeczy jest nieuregulowanych, a niektóre praktyki na forum są z nim sprzeczne, mimo to jest na nie przyzwolenie. Wg mnie regulamin powinien być jakoś uaktualniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 22:45, kotolew napisał:

Ostatnio inni, nie ja, zwracali uwagę, że
"idź sobie pograć" jest nudne


Chyba masz problemy z odróżnieniem co jest pozbawione szacunku a co jest nudne. Nudne są najazdy na wojmana bo to tylko szczekanie małego pieska,którym duży pies się nie przejmuje. A "idź sobie pograć" jest pozbawionym szacunku rozkazem. I Wojman o tym wie. Chociaż w sumie ? Z jego podejściem do poprawnej polszczyzny to może niekoniecznie. Abstrahując od tego. Tak czy siak zabrakło mu argumentów ( w sumie nigdy ich nie miał i to było na zasadzie ataku ) i postanowił tego nie komentować. Przykre,że ktoś kto jeszcze parę miesięcy uważał się za moderatorskiego boga, kiedy w końcu zmądrzał nie potrafi posypać głowy popiołem i napisać,że coś mogło być nieodpowiednim zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się