Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2009 o 21:51, Blu napisał:

> *Blu
> A jaki ja cyrk odstawiam? Tylko się przywitałem, a resztę zbędnego spamu wy piszecie.

Błąd. Zanim zaczniesz innym wytykac błedy popatrz na swoje. Zacznij chociaż od błędów
ortograficznych.
Jak będziesz już bez winy wal ponownie.
Bez tego to sobie możesz...

O błędach wczoraj wam tłymaczyłem jak byłem przez tą chwilę za 3 podejściem. Teraz już nie chcę tłumaczyć. Poaz tym uważam że robiłem błędy gramatyczne a nie ortograficzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 21:54, xD_ominik napisał:

O błędach wczoraj wam tłymaczyłem jak byłem przez tą chwilę za 3 podejściem. Teraz już
nie chcę tłumaczyć. Poaz tym uważam że robiłem błędy gramatyczne a nie ortograficzne.

Nie tłumacz sie tylko je poprawiaj. A błędy robisz wszelkiej maści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie trochę nie na temat , ale co zarydzykuję :P
Pysiu Dominisiu powiedz mi proszę co cie trzyma na tym forum ?
Z tego co widzę to z Każdego twojego posta każdy się wyśmiewa/poniża ciebie /czepia się gów*a.

Pytam bo intrygujesz mnie swoją charyzmą , ile można wytrzymać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 22:03, HeyBabyGirl napisał:

Pytam bo intrygujesz mnie swoją charyzmą , ile można wytrzymać ?

Dużo, oj dużo ... zapytaj Wojmana ... on to ma cierpliwości od hu hu ... i na dodatek jest tu [ nadal ] moderatorem. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juhu! Już tylko pięciu modów się ostało! Zważywszy na fakt, że zieloni wyraźnie popierają dewizę "nie liczy się ilość lecz jakość" i im mniejsza ilość modów tym lepiej się dzieje, zmierzamy we wspólną, świetlaną przyszłość!

Yupikayey!

A mówiąc poważnie, ja tam bym chciał podziękować za czas, energię i nerwy jakie straciłeś w walce o lepsze dziś oraz jutro tego forum. Merci, spasiba, danke, gracias i w ogóle.

Azra --> a przepraszam, a odliczyłeś od jeden do stu przed zaklepaniem? Jak nie to poszedł do ściany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:43, S1G napisał:

Niniejszym rezygnuję z funkcji, powody komu trzeba już podane.


Żegnaj S1G-ile to razy pomagałeś mi jak miałem problemy z kompem,najpożyteczniejszy modek odszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:43, S1G napisał:

Niniejszym rezygnuję z funkcji, powody komu trzeba już podane.

O_O

Ekhm ... S1G ... musiałeś? ;-P Byłeś chyba najbardziej ludzkim moderatorem na gramie, w dodatku aktywnym. Tylko coś ostatnio cie mało było widać ... Ale z forum jako takiego chyba nie rezygnujesz? Zresztą i tak pół irca będzie cię pamiętać za zbanowanie Kalejdoskopa86. ;-D

20090828220242

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 22:03, Tyler_D napisał:

w dodatku aktywnym. Tylko coś ostatnio cie mało było widać ... Ale z forum jako takiego
chyba nie rezygnujesz?

Na forum zostaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:52, Dexter_McAaron napisał:

Juhu! Już tylko pięciu modów się ostało!


Pięciu? Chciałeś powiedzieć jeden, reszta moderuje już tylko gościnnie, choć w sumie lepsze to niż nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaa.... apokalipsa?
co to się podziało. w obecnej sytuacji powody odejścia sig''a mogą nieco podchodzić pod obecną sytuację na forum i już robi się coraz ciekawiej ;>
niemniej, szkoda. aktywny, dobry mod. pal licho, że pomocny user, ale naprawdę dobry mod z ostatniego ''naboru'' [wybacz paladynko, ale oprócz paru mądrych posunięć i ''akcji'' nie zarejestrowałem Twojej aktywności na forum jako mod].
teraz tylko czekać, aż pojawi się nowy mod. albo kilku? przydałoby się, szczególnie teraz.

i bez nawiązania do Wojmana. po co na siłę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, zmiany by się przydały. Tylko coby ktoś tego dopilnował i żeby te zmiany faktycznie były i dało się je odczuć. Choć są tematy, w których panuje spokój i harmonia, wystarczy poszukać :)
Przedewszystkim trzeba by było coś zrobić z mozliwością tworzenia wielu kont, bo co z tego że jeden moderator z drugim da bana, jak zaraz troll się zrespałnuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 00:11, Ichibanboshi-kun napisał:

Ech, zmiany by się przydały. Tylko coby ktoś tego dopilnował i żeby te zmiany faktycznie
były i dało się je odczuć. Choć są tematy, w których panuje spokój i harmonia, wystarczy
poszukać :)


i tych tematów się trzymam, więc zbytnich powodów do narzekania nie mam. acz przyznać muszę, że do paru wrócić... nie tyle, że nie mogę, co nie chcę, bo ''porządek'' panuje tam taki, że szkoda komentować.

Dnia 29.08.2009 o 00:11, Ichibanboshi-kun napisał:

Przedewszystkim trzeba by było coś zrobić z mozliwością tworzenia wielu kont, bo co z
tego że jeden moderator z drugim da bana, jak zaraz troll się zrespałnuje?


przede wszystkim trzeba zmienić podejście do forum. trolle zawsze się znajdą i tutaj też zawsze byli. problem jest taki, że coraz więcej użytkowników odbiera, np. mi chęć i przyjemność korzystania z forum. ot choćby temat kwasów. to już nie ten sam temat, co półtora roku temu. no może dwa lata. z tym się nic nie zrobi, target gramu się trochę zmienił, napłynęło sporo nowych osób, przyzwyczajenia a i z nimi całe forum się zmieniło. ja się staram dostosowywać, siedzę tylko w tych tematach, w których pozostał względny porządek [czyt. nie ma potrzeby, i dzięki Bogu, aby moderatorzy tam zaglądali], te, które w moich oczach straciły swą dawną własną formę omijam. dla świętego spokoju.
oczywiście szkoda, że zmiany widoczne na forum idą w tym kierunku, że i ja i wielu starych użytkowników forum musi albo zajmować stanowisko podobne do mojego, albo rozpoczyna walkę z władzami/moderatorami. nic jednak na to nie poradzimy. nie mówię, że lepszym rozwiązaniem jest siedzieć cicho i się dostosowywać pod każdym pozorem, jednak lepiej chyba czerpać przyjemność z tych zakamarków forum, z których jeszcze można. nie doszukiwać się złego na każdym kroku, nie walczyć. to tylko forum internetowe. tak samo jak nie warto walczyć w szkółce niedzielnej o przywrócenie dawnego prezesa, tak samo jak nie warto walczyć w niedzielnym meczu z kumplami o tę [tą?] ''rękę''. nie jest to coś, bez czego przeżyć nie możemy, nie jest to coś co daje nam chleb i jedyną rozrywkę jaka istnieje na świecie, nie trzyma nas też to bezpośrednio przy życiu. mówiąc to, mam na myśli forum. więc po co toczyć walki, tracić nerwy?

P.S. sry za przydługiego posta. znowu zebrało mi się na górnolotne myśli. niekoniecznie warto czytać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

S1G aktywny? Hmm, może kiedyś, ale ostatnio też trochę przysnął. Tak sobie myślę, że o każdym odchodzącym modzie (może oprócz Wojmana) pislibyście coż dobrego, że był aktywny, fajny i inne bzdety. Po śmierci człowieka zazwyczaj pamiętamy tylko jego dobre strony, czasami nawet upiększamy wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 00:36, MaccCry napisał:

S1G aktywny?


a wiesz, że sig odpowiadał za podforum techniczne? i można było go tam spotkać naprawdę często? sądzisz, że kto inny jeśli nie on zamykał niepotrzebne wątki, duble itp itd. śmiem sądzić i podtrzymywać zdanie, że sig był aktywny w stopniu, jaki można oczekiwać od moda przez całą swoją kadencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 00:32, pirz napisał:

P.S. sry za przydługiego posta. znowu zebrało mi się na górnolotne myśli. niekoniecznie
warto czytać ;]


Nie nie, wiesz, aż miło przeczytać treściwą wiadomość. Prawda jest taka że jest za dużo krzyku za mało dyskusji. Glendzenie i marudzenie na modów nic nie da, tylko pogarsza sytuację. Mi się nawet casem nie chce wypowiadać, bo widzę z góry, że zostanę pożarty jeśli powiem; Wojman odwala swoją robotę, mi to nie przeskadza. Dialog to podstawa. A nowych jakos trza przycisnąć, coby nie burzyli harmonii :)a trollów banować chyba do oporu, bo co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 00:48, Ichibanboshi-kun napisał:

trollów banować chyba do
oporu, bo co innego.

Albo ich nie karmic. Ile razy jakiś troll założy głupi temat, to zaraz milion ludzi musi tam się dopisac i odegrac rolę super mądrego weterana... Wystarczy im nie odpisywac. Ja im nie odpisuje i jakoś żyję. A co do pracy Wojmana, to mam podobną postawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się