Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2010 o 23:43, kindziukxxx napisał:

Pamiętaj, że na tym forum Masz tak na prawdę wielu zwolenników, tylko niestety większość
boi się do tego przyznać bo boją się odrzucenia przez społeczeństwo :)


Coz przeciwnicy maja to do siebie, ze jak im sie cos nie podoba to glosno krzycza. Byl okres, ze forum zajmowalem sie praktycznie tylko ja, bo czesc ekipy odeszla, a czesc miala wazniejsze rzeczy i po prostu bylo mnie widac wszedzie. Teraz sklad jest kompletny i szybko reaguje na to co sie dzieje. Inna sprawa jest taka, ze wielu sie nauczylo, ze trolli i chamstwa na tym forum nie tolerujemy i bardzo szybko oraz stanowczo na takie przypadki reagujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 23:41, Isildur napisał:

Przyznam się szczerze, że tyle czasu co jestem na tym forum nie widziałem tego tematu
z tą akcją :D


Ciekawe czy o tobie doczekamy się tego typu tematów i czy będziesz mieć kiedyś tego typu fanów :P

Wymyśliłbym kilka przykładowych nazw wątków i treści w nich zawartych, ale jeszcze ktoś gotów by ich użyć w prowokacji i mnie by posądzano :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 09:28, Kakarotto napisał:

Ciekawe czy o tobie doczekamy się tego typu tematów i czy będziesz mieć kiedyś tego typu
fanów :P


Wiesz mnie już nic nie zdziwi i wszystkiego mogę się spodziewać xD

Dnia 07.10.2010 o 09:28, Kakarotto napisał:

Wymyśliłbym kilka przykładowych nazw wątków i treści w nich zawartych, ale jeszcze ktoś
gotów by ich użyć w prowokacji i mnie by posądzano :P


I tak już będziesz pierwszym podejrzanym bo żeś wpadł na tak genialny pomysł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 09:40, Isildur napisał:

Wiesz mnie już nic nie zdziwi i wszystkiego mogę się spodziewać xD


Moderator zawsze musi być gotowy do walki i przygotowany dobrze psychiczno fizycznie, bo starcia nie są lekkie i nieraz zaskakują :P

Dnia 07.10.2010 o 09:40, Isildur napisał:

I tak już będziesz pierwszym podejrzanym bo żeś wpadł na tak genialny pomysł :P


Jakby przyszło co do czego, to będę może i pierwszym podejrzanym, ale i pierwszym uznanym za niewinnego... ip mam stałe i widać jak na dłoni wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2010 o 23:50, Wojman napisał:

Coz przeciwnicy maja to do siebie, ze jak im sie cos nie podoba to glosno krzycza. Byl
okres, ze forum zajmowalem sie praktycznie tylko ja, bo czesc ekipy odeszla, a czesc
miala wazniejsze rzeczy i po prostu bylo mnie widac wszedzie. Teraz sklad jest kompletny
i szybko reaguje na to co sie dzieje. Inna sprawa jest taka, ze wielu sie nauczylo, ze
trolli i chamstwa na tym forum nie tolerujemy i bardzo szybko oraz stanowczo na takie
przypadki reagujemy.


był taki okres i co dziwne nie wiem jakim sposobem ale jakoś udawało Ci się utrzymywać samemu porządek na forum, może nie było tak idealnie jak przy pełnej ekipie, ale podołałeś sam 30k społeczności (z czego wiadomo nie wszyscy się udzielają), ale chyba wtedy też ludzie używali formularzy do kontaktu, bo jeśli wtedy tego jeszcze nie było to jeszcze większy szacunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 10:45, Kakarotto napisał:

> /.../ ip mam stałe i widać jak na dłoni wszystko :P

Do czasu. Może zmienisz sobie operatora, albo warunki umowy i IP się zmieni. Ja mam stałe IP, ale aż 5, tylko nie wiem, po co mi pozostałe. A kiedyś też miałem stałe, ale jedno...
P.S.
Popatrz, zapomniałem, że to o moderatorach...
No więc mogę sobie zmieniać IP i moderator może nie zauważy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniższy post może wydać się zabawą w cpt. Obviousa, tłumaczeniem podstaw podstaw, ale mimo wszystko uznałem, że powinienem go napisać.

Mianowicie zupełnie nie rozumiem, dlaczego ów post znalazł się w tym temacie - nie jest stopniowym oddalaniem się od tematu dyskusji (jak zazwyczaj przypadku offtopów), tylko próbą porozmawiania na temat słabiutko powiązany z wątkiem (jedynie osobą Moderatora, do której to kierujesz). Niecierpliwe oczekiwanie odpowiedzi poprzez offtopikowanie w innym (7 minut, podczas gdy na odpowiedź czeka się czasami miesiącami) jest zwyczajnie nieuprzejme - rozmówca odpowie, kiedy znajdzie na to czas i chęci, nie przyspieszysz tego w ten sposób.

Wcale nie sugeruję, że Olamagato miałby Ci mieć za złe zaczepienie go w innym wątku. Jednak pressing w tej postaci może zostać kiedyś źle odebrany. Jakbyś Ty się czuł, gdybym zapytał Cię, co sądzisz o wyższości Tenebrio molitor nad Zophobas morio (zakładam, że Cię to mało obchodzi), a następnie linkował to pytanie w każdym wątku w którym zanotowałbym Twoją obecność? No raczej niefajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nęci Cię aby wystartować w tym przetargu na auto? :-)
Kupić, to byś raczej nie kupił, ale satysfakcja z wzięcia udziału w takiej imprezie, to rzecz nie do przecenienia, nieprawdaż? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 19:36, A-cis napisał:

Nie nęci Cię aby wystartować w tym przetargu na auto? :-)
Kupić, to byś raczej nie kupił, ale satysfakcja z wzięcia udziału w takiej imprezie,
to rzecz nie do przecenienia, nieprawdaż? :-)


W jakim przetargu na jakie auto? Ale jak bedzie przy okazji kolejny pretekst, zeby skosztowac wyrobu browarow to chetnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 08:00, Wojman napisał:

W jakim przetargu na jakie auto?

No nie!!! Rozczarowałeś mnie. Naprawdę nie wiedziałeś, że w Londynie na aukcji sprzedawane było wczoraj słynne auto Jamesa Bonda?! To, którym jeździł w filmach Sean Connery?
W telewizji na okrągło o tym mówili. Myślałem, że jako fan Bonda przynajmniej trzymasz rękę na pulsie :-)
Gadżet ładny, chociaż troszkę zbyt drogi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 09:26, A-cis napisał:

No nie!!! Rozczarowałeś mnie. Naprawdę nie wiedziałeś, że w Londynie na aukcji sprzedawane
było wczoraj słynne auto Jamesa Bonda?! To, którym jeździł w filmach Sean Connery?
W telewizji na okrągło o tym mówili. Myślałem, że jako fan Bonda przynajmniej trzymasz
rękę na pulsie :-)


Nie mam ostatnio czasu ogladac telewizji. Po za tym nie mialem jak ogladac telewizji, bo ostatnio ciagle mam delegacje. Czytalem dzis o tej aukcji, auto poszlo za 2,6 mln funtow. Jakbys sie zastanawial kiedys w jaki sposob mozna mnie przekonac do zmiany jakiejs niekorzystnej decyzji to podpowiem, ze nie obrazilbym sie gdyby na parkingu przed domem znalazlo sie takie wlasnie auto, a w skrzynce na listy koperta z dokumentami i kluczykami do tegoz pojazdu. :) A auto rzeczywiscie fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 09:49, Wojman napisał:

Jakbys sie zastanawial kiedys w jaki sposob mozna mnie przekonac do zmiany jakiejs
niekorzystnej decyzji to podpowiem, ze nie obrazilbym sie gdyby na parkingu przed domem
znalazlo sie takie wlasnie auto, a w skrzynce na listy koperta z dokumentami i kluczykami
do tegoz pojazdu. :)

I tak oto korupcja się szerzy wśród czerwonych :P
BTW nie boisz się, że w świetle ostatnich wydarzeń (niektóre media i politycy spadli z księżyca i odkryli, że w necie dużo gróźb pod adresem rządzących), jakiś nadgorliwy internauta mógłby tutaj CBA nasłać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 14:25, Hellmut napisał:

(...) nadgorliwy internauta mógłby tutaj CBA nasłać? :D


Nie "mógłby", tylko "nasłał". Wojman już nie odpowie na tego posta.


Spoiler

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 14:28, Vilmar napisał:

Nie "mógłby", tylko "nasłał". Wojman już nie odpowie na tego posta.

Dammit. Niektóre dobre pomysły to jednak powinienem zachować dla siebie ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 14:28, Vilmar napisał:

Nie "mógłby", tylko "nasłał". Wojman już nie odpowie na tego posta.


Ale przynajmniej wiem, kto doniosl... i mam namiary... :) A po za tym to Hellmut wzial lapowke, bo to wspolnie z Isildurem wyjedli tort urodzinowy (acha, a Kaharot jeszcze okruszki dojadl) i dla mnie nic nie zostawili. :( Zadam sprawiedliwosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 14:25, Hellmut napisał:

I tak oto korupcja się szerzy wśród czerwonych :P


Tak, szczegolnie tych najmlodszych stazem. :) Bo ci przyjeci przed 2007 rokiem to porzadne Modki sa, lapowek nie biora. Czasem tylko dostaja prezenty w postaci np. takiego auta Jamesa Bonda. :P Urodziny w koncu byly, to prezent sie nalezal. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 14:39, Wojman napisał:

/.../ (acha, a Kaharot jeszcze okruszki dojadl) i dla mnie nic nie zostawili. :(

Przyjrzyj się, zostawiliśmy świeczki ;]

Dnia 28.10.2010 o 14:39, Wojman napisał:

Czasem tylko dostaja prezenty w postaci np. takiego auta Jamesa Bonda. :P

Ty dostałeś swoje auto, a ja mojego Mercedesa S 600 nie ;( I się dziwią później, że Modki takie przekupne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 14:50, Hellmut napisał:

Przyjrzyj się, zostawiliśmy świeczki ;]


Taaa... Widzicie Uzytkownicy z kim musze wspolpracowac? Przed pierwszym listopada zostawiaja mi swieczki... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się