Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Ring5 pisał, że po okresie przerwy Wojmana od moderacji nie było wcale źle. A jak jakiś moderator jest nieaktywny, to co to za różnica tak naprawdę? Trzeba wymienić go na kogoś aktywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2014 o 21:51, Darkstar181 napisał:

No najlepiej to wszystkich wywalić... niech będzie nastąpi chaos !


Przepraszam za pytanie, ale co chcesz udowodnic tym komentarzem? Co ma on wniesc do dyskusji? Bo z tego, co widze, nikt tu nie mowi o wywalaniu wszystkich, to raz, a dwa - kilka osob (w tym ja) pisalo o koniecznosci zwiekszenia liczby moderatorow. W tym kontekscie zupelnie nie rozumiem, o co Ci chodzi. Piszesz tylko po to, by pisac? By podgrzac atmosfere? Bo nijak sie to nie ma do wczesniejszych wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2014 o 22:59, Ring5 napisał:

Przepraszam za pytanie, ale co chcesz udowodnic tym komentarzem? Co ma on wniesc do dyskusji?
Bo z tego, co widze, nikt tu nie mowi o wywalaniu wszystkich, to raz, a dwa - kilka osob
(w tym ja) pisalo o koniecznosci zwiekszenia liczby moderatorow.

A ja nie widzę potrzeby zwiększania. Obecni bardzo dobrze wykonują swoją pracę. Od kilkunastu miesięcy wiesza się psy na wojmanie, ale nic dziwnego, ktoś musi robić za tego złego. To samo było z kNOTem. Dużo bardziej kontrowersyjny moderator, ale trzymał dyscyplinę. Na niego też się wkurzano. W końcu sam zabrał zabawki i wyszedł z piaskownicy (nie, nie został wyrzucony, wbrew legendom)
>W tym kontekscie zupelnie

Dnia 12.03.2014 o 22:59, Ring5 napisał:

nie rozumiem, o co Ci chodzi. Piszesz tylko po to, by pisac? By podgrzac atmosfere? Bo
nijak sie to nie ma do wczesniejszych wypowiedzi.

Nie mam obowiązku pisania elaboratów, zwłaszcza że na ten temat już się kiedyś wypowiadałem. Parę razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2014 o 23:16, Darkstar181 napisał:

A ja nie widzę potrzeby zwiększania.


Super, i wlasnie w ten sposob mozna to ujac. Rzeczowo, konkretnie i na temat.

Dnia 12.03.2014 o 23:16, Darkstar181 napisał:

Obecni bardzo dobrze wykonują swoją pracę.


W przypadku Isildura i Karharota - 100% zgody.

Dnia 12.03.2014 o 23:16, Darkstar181 napisał:

Od kilkunastu miesięcy wiesza się psy na wojmanie, ale nic dziwnego, ktoś musi robić za tego złego.


A moze zamiast doszukiwac sie teorii spiskowych, warto by bylo wziac pod uwage to, ze skoro mowia (i robi to coraz wiecej osob), to byc moze jednak cos jest na rzeczy? Dla Ciebie to gosc, ktory dobrze robi swoje, dla innych - niezupelnie. I chyba dowodow tego bylo juz wystarczajaco wiele.

Dnia 12.03.2014 o 23:16, Darkstar181 napisał:

To samo było z kNOTem. Dużo bardziej kontrowersyjny moderator, ale trzymał dyscyplinę.


Moze ustalmy jedno: jest roznica miedzy utrzymywaniem dyscypliny, a jawnym przeginaniem.

Dnia 12.03.2014 o 23:16, Darkstar181 napisał:

Nie mam obowiązku pisania elaboratów, zwłaszcza że na ten temat już się kiedyś wypowiadałem.
Parę razy.


Nie chodzi o pisanie elaboratow, tylko pisanie na temat i bez tego typu tekstow, bo one naprawde nie wnasza nic do dyskusji.

PS. Przepraszam, za ewentualne literowki, pozno juz, dopiero niedawno wrocilem z roboty, pisze z telefonu i zaczynaja mi sie powoli oczy same zamykac. Chyba czas isc spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2014 o 17:54, Plagasul napisał:

Taka dobrowolna rezygnacja lub odwołanie jest dobrym pomysłem, skoro jest tak wiele negatywnych
opinii na temat tego moderatora. Warto skontaktować się w tym celu z Krzysztofem Ogrodnikiem
lub Łukaszem Wiśniewskim i poprosić o rozpisanie nowych wyborów na moderację. Powinno
być ich kilku, powinni być zaangażowani i obeznani w tutejszej społeczności.


Dlaczego ci tak zależy na wyborach nowych moderatorów?
Aspirujesz? ;D
Z tego, co widzę i czytam, nie ty jeden. :P

Dnia 12.03.2014 o 17:54, Plagasul napisał:

Myślę, że dwaj wymienieni tu modzi jak Hellmut i Volvox też powinni zrezygnować/zostać
pozbawieni "urzędu", skoro też ludzie mówią, że są oni nieaktywni.


I jeszcze usuńmy Marcinka, bo jest zbyt aktywny. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2014 o 17:21, Kakarotto napisał:

Dlaczego ci tak zależy na wyborach nowych moderatorów?


Bo ci dotychczasowi posłuchali jego wyraźnej prośby i go zbanowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2014 o 11:59, Ring5 napisał:

/cięcie


Znając tutejszą sytuację i tak skończy się tylko na naszym gdybaniu i marzeniach ściętej głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2014 o 17:21, Kakarotto napisał:

Dlaczego ci tak zależy na wyborach nowych moderatorów?


Bo dobrze by było "przewietrzyć" kadrę. Pisano to już niejednokrotnie: z 5 modów, aktywnych jest tak naprawdę 3. Pozostali zaglądają tu sporadycznie. No, chyba że działają niczym Cichociemni, robiąc swoje bez ujawniania swojej obecności.

Dnia 13.03.2014 o 17:21, Kakarotto napisał:

Z tego, co widzę i czytam, nie ty jeden. :P


Podejrzewam, że kilka osób by się znalazło. Sam mam co najmniej 2 propozycje na moderatorów.

@ Maniekk

Dnia 13.03.2014 o 17:21, Kakarotto napisał:

Znając tutejszą sytuację i tak skończy się tylko na naszym gdybaniu i marzeniach ściętej głowy ;)


Podejrzewam, że tak właśnie będzie. Aczkolwiek cieszy mnie fakt, że choć takie propozycje pojawiają się co jakiś czas, ta miała chyba największy (jak do tej pory) odzew. Czyli jednak niektórym stałym bywalcom zależy na zmianie status quo, a to dobrze świadczy.

Szkoda tylko, że - jak zwykle - tematem nie zainteresował się żaden "zielony" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2014 o 07:54, Ring5 napisał:

Bo dobrze by było "przewietrzyć" kadrę. Pisano to już niejednokrotnie: z 5 modów, aktywnych
jest tak naprawdę 3. Pozostali zaglądają tu sporadycznie. No, chyba że działają niczym
Cichociemni, robiąc swoje bez ujawniania swojej obecności.


O braku lub słabej aktywności Modków, pisałem tu wiele, ale nic z tego pisania nie wyszło. Tak, więc możemy pisać o tym dalej. ;)

Dnia 14.03.2014 o 07:54, Ring5 napisał:

Podejrzewam, że kilka osób by się znalazło. Sam mam co najmniej 2 propozycje na moderatorów.


Masz? I tak nic z tego, nabór na Modków, i ile ruszy, w co zresztą wątpię, wystartuje po cichu i takich nowych niebieskich wyłonią, że czapki z głów, takie będzie zdziwienie.
W ostatniej dyskusji w tym wątku, też się kilku "kandydatów" wyłoniło, ale nie będę wskazywać palce, bo nie wypada. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2014 o 10:19, Revanchist napisał:

Zatem chciałeś tylko podpuścić użytkowników, żeby spiskowali przeciwko Wojmanowi, a potem
dostali kary?


Nie za bardzo rozumiem... Czym, kiedy, gdzie chciałem podpuścić kogoś przeciwko Wojmanowi i jeszcze narazić tego kogoś na urazy psychiczne w formie degradów? ;)

Niedawnymi słowa, że Wojman powinien złożyć rezygnację? Nie pierwszy raz pisałem w tym sensie i zapewne nie ostatni.
Nie ja rozpocząłem ciągnącą się tu "wymianę zdań", i tak, widząc co tu się pisało, aż dziw, że Modzi nie rozgonili, niewygodnej im dyskusji.
Nie mam nic wspólnego z zaginięciem samolotu malezyjskich linii lotniczych, piszę to, gdyż nie mam nic wspólnego z żadnymi spiskami. Oczywiście to żart, na rozładowanie ciężkiej atmosfery spiskowej. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2014 o 17:43, Wojman napisał:

> Dlaczego ci tak zależy na wyborach nowych moderatorów?

Bo ci dotychczasowi posłuchali jego wyraźnej prośby i go zbanowali.


Wiem z kim mam do czynienia, i chyba go speszyłeś, chyba mi już nie odpowie na pytanie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2014 o 12:00, Kakarotto napisał:

Nie mam nic wspólnego z zaginięciem samolotu malezyjskich linii lotniczych

Mamy uwierzyć, że jeździsz na tym rowerku dla przyjemności i nie szmuglujesz Azjatów na barana? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2014 o 12:01, Kakarotto napisał:

Wiem z kim mam do czynienia, i chyba go speszyłeś, chyba mi już nie odpowie na pytanie.
:(


Najpiew użytkownik "dla żartu" sam prosi o BANa, a później się dziwi, że jego kolejne konta też są banowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak prosił o bana, to pewnie na to jedno konto, a nie każde inne - oczywiście jeśli faktycznie są to oddzielne konta. Ring5 i maniekk pisali generalnie rzecz biorąc to samo, Plagasul pewnie po nich powtórzył - czy to znaczy, że to wszystko konta tego owego "użytkownika"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się