Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2007 o 17:18, boogie85 napisał:

Nie no tak źle to chyba nie jest, ja jestem na forum codziennie, podobnie Ty, Cinus`, Walgierz,
Tyhe, resztę owszem radziej widuje, ale może akurat nie mają czasu, nie wiem. Wiadomo czas
egzaminów i/lub wyjazdów więc nie każdy na forum może zaglądać...


Tez na forum staram sie byc codziennie, choc przez pare minut. A czemu tak krotko to juz niejednokrotnie tlumaczylem w tym watku. :) Niemniej jednak jak jestem to prawie zawsze znajdzie sie jakis temat do zamkniecia, albo watek w ktorym az sie roi od spamu, wiec na brak zajec nie narzekam(y). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 16:22, Wojman napisał:

Tez na forum staram sie byc codziennie, choc przez pare minut. A czemu tak krotko to juz niejednokrotnie
tlumaczylem w tym watku. :)

Tak, pamiętamy - brak dostępu do kompa (swoją drogą jak ty to wytrzymujesz :) ?)

Dnia 13.02.2007 o 16:22, Wojman napisał:

Niemniej jednak jak jestem to prawie zawsze znajdzie sie jakis temat do zamkniecia, albo watek w ktorym az sie roi > od spamu, wiec na brak zajec nie narzekam(y). :)

Widzisz jak unserzy was lubią? Nie mało się wysilają by wam nudno nie było ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 17:22, kamiln napisał:

Tak, pamiętamy - brak dostępu do kompa (swoją drogą jak ty to wytrzymujesz :) ?)


Bardzo zle. :) Posprzatalem dokladnie swoj pokoj, starlem brod z polek, poodkurzalem, czyli robie wszystko to, czego normalnie bym nie tknal. :) Ale jak tylko bede mial nowy sprzet... Medieval II: Total War czeka na polce w moim pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, w tym miejscu, niejaki vauxhall ( jakoś tak się to pisze :> ) obraził innego usera, Dzamiana. Pierwszy raz zgłaszam coś takiego, ponieważ Dzamian jest nowym użytkownikiem, dopiero uczy się korzystać z forum, a vauxhall udaje chojraka. W dodatku go obraził, pomijam już, że Dzamian to mój brat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 08:33, Probos napisał:

Proszę bardzo, w tym miejscu, niejaki vauxhall ( jakoś tak się to pisze :> ) obraził innego
usera, Dzamiana. Pierwszy raz zgłaszam coś takiego, ponieważ Dzamian jest nowym użytkownikiem,
dopiero uczy się korzystać z forum, a vauxhall udaje chojraka. W dodatku go obraził, pomijam
już, że Dzamian to mój brat :D


Ale jak widzę Ty nie pozostałeś mu dłużny i też nieźle po nim pojeździłeś, a to mam wrażenie też nie było w dobrym smaku.
Pamiętaj, że mądry tym różni się od głupiego, że nigdy nie próbuje upodobnić się do niego (taki wierszyk wymyśliłem na okoliczność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie mogłeś użyć formluarze do którego linka jest na górze? Poza tym o co się już czepiasz? Że twój brat razem z vauxhallem wdali się w sprzeczke i obaj po części są winni? I btw. z trollem nigdy nie wygrasz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem mu, ponieważ nikt nie ma prawa poniżać mojej rodziny, a na pewno nie jakiś cwaniak, co ledwo co zdobył tytuł Brygadzisty i się panoszy. Lecz proszę nie porównywać tego, co ja mu napisałem, bo praktycznie nic obraźliwego tam nie było, z tym co pisał do mojego brata, który niecały tydzień bawi na tym forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysyłam zgłoszenia zachowań niezgodnych z regulaminem za pomocą podpiętego formularza (linka), do tej pory nazbierało się już trochę maili zwrotnych i tu moje pytanie, czy wszystkie są wysyłane automatycznie czy zdarza się wam (modom) odpisywać z tego adresu? Nie wiem czy je otwierać czy od razu kasować ( nie chciałbym przypadkiem czegoś przegapić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 17:20, sodolis napisał:

Nie wiem czy je otwierać czy od razu kasować ( nie chciałbym przypadkiem czegoś przegapić)

Lepiej czytaj przed kasowaniem.
Staramy się ograniczać spamowanie do minimum, ale może się zdarzyć, że ktoś do Ciebie z tego adresu napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 17:22, walgierz napisał:

Staramy się ograniczać spamowanie do minimum, ale może się zdarzyć, że ktoś do Ciebie z tego adresu napisze :)

Cieszy mnie to :)
Przy okazji powtórzę, że pomysł z formularzem w 100% trafiony, wiadomo, że sprawnie działająca komunikacja to połowa sukcesu ;) reakcja zarówno usera jak i moderatora jest o wiele szybsza w porównaniu ze starym systemem.

PS. Moja o dziesięć lat młodsza siostra przymierza się do wejścia na forum (mam mieszane uczucia apropo tego ;) )
w każdym razie będziemy korzystać z tego samego komputera (IP). Uprzedzam żebyście nie pomyśleli, że mam rozdwojenie jaźni i na jednym koncie mam 26 a na drugim 16 lat;).
Postaram się jakoś ją przyuczyć ale niczego nie obiecuję więc z góry przepraszam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 18:02, sodolis napisał:

PS. Moja o dziesięć lat młodsza siostra przymierza się do wejścia na forum (mam mieszane uczucia
apropo tego ;) )
w każdym razie będziemy korzystać z tego samego komputera (IP). Uprzedzam żebyście nie pomyśleli,
że mam rozdwojenie jaźni i na jednym koncie mam 26 a na drugim 16 lat;).
Postaram się jakoś ją przyuczyć ale niczego nie obiecuję więc z góry przepraszam ;P


No to musisz ją trochę "podszkolić" żeby nie popełniała typowych dla nowych użytkowników błędów (wiadomo o co chodzi). No to niech wchodzi. Przecież forum jest dla każdego. Chociaż gdyby moja siostra chciała wejść na forum to nie za bardzo bym jej pozwolił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem moderatorzy powinni być bardziej skrupulatni i nie dopuszczać do zaśmiecania forum durnymi tematami i postami. Często jest tak, że ktos nabazgroli cos niepotrzebnego, zbednego ot tak żeby sobie pospamować i powtem nie można odnaleść ważnych rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 13:15, dziad5 napisał:

Moim zdaniem moderatorzy powinni być bardziej skrupulatni i nie dopuszczać do zaśmiecania forum
durnymi tematami i postami. Często jest tak, że ktos nabazgroli cos niepotrzebnego, zbednego
ot tak żeby sobie pospamować i powtem nie można odnaleść ważnych rzeczy!


No i póki co moderacja dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków. :) A co do spamujących userów - oni ciągle wierzą w to, że pisane hurtowo posty, dadzą im szybszy awans. Tiaaa... Zresztą moderatorzy na gramie są bardzo wyrozumiali i to się chwali (choć za słodkim też być nie można).
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesem ciekaw czy ktos kontroluje moderatorow...czy ktos np. moze pozbawic ich tej funkcji...jaki maja zakres kompetencji??i jak mozna zostac moderatorem czy moglby mi ktos udzielic tej inforacji??za odp wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 13:20, Mroczny78 napisał:

jesem ciekaw czy ktos kontroluje moderatorow...czy ktos np. moze pozbawic ich tej funkcji...jaki
maja zakres kompetencji??i jak mozna zostac moderatorem czy moglby mi ktos udzielic tej inforacji??za
odp wielkie dzieki


No pewnie - pieczę nad moderacją sprawuje CDP. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Podlegamy pod cdp, to ich forum i stosujemy sie do ich instrukcji :)
Modem można zostać podczas naboru, ale zmartwię Cię, bo był jeden zimą i chyba sie nie zanosi żeby szybko był kolejny...
Kompetencje? Masz w regulaminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 13:25, dziad5 napisał:

Mi wyrozumiałość modow przeszkadza, bo inaczej jak siłą i przymusem nie da sie niekltorych
nauczyć :D


A wolałbyś, żeby userzy byli od razu skreślani? Przecież każdy ma prawo do błędu, a zadaniem moderatora nie jest natychmiastowe karanie, a wskazanie "właściwej drogi", hehe. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a zadaniem moderatora nie jest natychmiastowe karanie, a wskazanie "właściwej drogi", hehe. :>

Niekoniecznie, Panie Kolego, niekoniecznie.
Niektórzy z Moderatorów nie postępują w ten sposób. Jest to chyba uzależnione od ich widzimisię. Wszyscy mówią, że najpierw ostrzeżenia, a tak nie jest. Jedni dostają po trzy ostrzeżenia za takie samo "wykroczenie" za jakie inni dostali od razu degrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się