Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2007 o 20:10, KrzysztofMarek napisał:

> /.../> że nie podają swojego gg. /.../
Moderator też człowiek, chce mieć trochę spokoju. Może też nie używać gg, tylko na przykład
Skype...

tylko że niektórzy używają gg i wpisują w to miejsce(gdzie powinien być numer) jakiś suchy tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 20:14, Pediator napisał:

> > /.../ > tylko że niektórzy używają gg i wpisują w to miejsce(gdzie powinien być numer) jakiś suchy
tekst

No i czego to dowodzi? Że nie życzą sobie rozpowszechniać swojego numeru GG. Ja nie jestem moderatorem i swojego adresu mailowego, ani Skype nie podałem. Jak ktoś musi, to jakoś się zawsze skontaktujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 19:50, patrYX93 napisał:

Dziwię się Deejay,
bo takie rzeczy załatwia się mejlem. Do tego jeszcze ostrzeżenie, za spam. Tu trochę tego spamu
jest jednak. Ogólnie zapanował mały Chaosik :P

Z tego co pamiętam, już kilka razy ktoś prosił tu o przypięcie tematu i nikt z moderatorów nie miał do niego pretensji.
Poza tym wczoraj wieczorem prosiłem na gg cinusa o przypięcie, ale widocznie od tamtej pory nie było go więc postanowiłem poprosić tu. Czy to grzech...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 19:59, Pediator napisał:

moderatorzy to też ludzie jednak niektórzy z nich myślą że są nie wieadomo kim. chodzi o to
że nie podają swojego gg. Szanuje WLAGIERZa za to że mimo iż jest modkiem sprawia wrażenie
normalnego usera .

wynika z tego że innych moderatorów nie szanujesz dlaczego ?
tak jak ty ich szanujesz tak oni szanują ciebie jak ich nie szanujesz to dostajesz ostrzerzenie lub degrada ja jeszcze nie dostałem żadnego degr.... i ost.... bo ich szanuje za to że trzymają dyscypline na tym forum ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 19:59, Pediator napisał:

(...) Szanuje WLAGIERZa za to że mimo iż jest modkiem sprawia wrażenie
normalnego usera .


Każdy moderator sprawia wrażenie normalnego usera... jak wiadomo pozory (nieraz) mylą :P


Hehe kiedyś było wałgierz... a teraz wlagierz... :P Ciekawe co będzie następne...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 20:23, xwx napisał:

jeszcze nie dostałem żadnego degr.... i ost.... bo ich szanuje za to że trzymają
dyscypline na tym forum ... :-)

Jesteś na forum dopiero 4 dni... jeszcze wszystko przed tobą... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 19:59, Pediator napisał:

moderatorzy to też ludzie jednak niektórzy z nich myślą że są nie wieadomo kim. chodzi o to
że nie podają swojego gg. Szanuje WLAGIERZa za to że mimo iż jest modkiem sprawia wrażenie
normalnego usera .


Tylko sprawiam takie wrażenie ;P
Co do numeru gg, to nie ma wymogu by moderator go podawał. Mnie akurat nie przeszkadza, że czasem ktoś zagada, a dzięki temu jest szybszy kontakt.
Bluzgi zdarzają się stosunkowo rzadko ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 00:01, walgierz napisał:

> moderatorzy to też ludzie jednak niektórzy z nich myślą że są nie wieadomo kim. chodzi
o to
> że nie podają swojego gg. Szanuje WLAGIERZa za to że mimo iż jest modkiem sprawia wrażenie

> normalnego usera .

Tylko sprawiam takie wrażenie ;P
Co do numeru gg, to nie ma wymogu by moderator go podawał. Mnie akurat nie przeszkadza, że
czasem ktoś zagada, a dzięki temu jest szybszy kontakt.
Bluzgi zdarzają się stosunkowo rzadko ^^

dzięki że się odezwałeś
to kolejny dowód na to że walgierz to ludzki moderator .

choć na początku gdy byłem obywatelem były sprzeczności za zakładanie niepotrzebnych tematów(ankieta ;) ) to tera jakoś problemów z modkami nie mam a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 00:26, Pediator napisał:

tera jakoś problemów z modkami nie mam a wy?

Ja miałem tylko raz. Mój niechlubny degrad... ;) kNOT mnie zdegradował... A że już go nie ma, to o żadnym nie mogę powiedzieć nic złego :) Szkoda tylko Piotrka K. ale to już inna bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 20:14, Pediator napisał:

> > /.../> że nie podają swojego gg. /.../
> Moderator też człowiek, chce mieć trochę spokoju. Może też nie używać gg, tylko na przykład

> Skype...
tylko że niektórzy używają gg i wpisują w to miejsce(gdzie powinien być numer) jakiś suchy
tekst

Hmm, a niby dlaczego mam podawać swój numer GG?? Jest skrzynka moderatorska, jak ktoś ma sprawę napisze. Jestem też na GramIrc, gdzie często jestem zaczepiany przez prywatne wiadomości, co szczerze mówiąc drażni. Jak ktoś się zgłosi raz na jakiś czas, nie ma problemu, ale jak się zdarza, że takich PW mam kilkanaście dziennie, to już bywa irytujące. Dlatego GG nie podam i basta, cenię sobie prywatność i korzystając z komunikatora chcę miec spokój. Gdy nie mam czasu zajmowac się forum , nie loguję się na irca i po problemie, na GG nie ma juz takiej możliwości.
Skoro uważasz to za oznakę zarozumiałości, to i niech tak będzie, ja się tym nie przejmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2007 o 01:04, boogie85 napisał:

możliwości.
Skoro uważasz to za oznakę zarozumiałości, to i niech tak będzie, ja się tym nie przejmuję.

masz prawo jesteś tylko człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz znać nr. walgierza, wpisz w wyszukiwarce GG: walgierz lub historia jest fajna.
Jeśli chcesz znać nr. boogiego, wpisz w wyszukiwarce GG : Reksio, Idefix lub po prostu boogie.
Jeśli chcesz znać nr. Vilmara, wpisz w wyszukiwarce GG : mam dla ciebie kase lub kupie Ci Ferrari.
Sol próbowałem znaleźć i znalazło 2, niewiem czy któraś prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 09:42, Sareavok1 napisał:

Ostatnio starzy wyjadacze uchylili się jakoś sami z tego forum.

Tak Ci sie tylko wydaje. :)

Dnia 22.03.2007 o 09:42, Sareavok1 napisał:

Ja się cieszę, że nie ma Tyhe<zaciera ręce>.

Wiele to nie pomoże skoro zaliczasz ostrzeżenia od wszystkich moderatorów. Z doswiadczenia wiem, że konczy się takie coś seryjnymi degradami lub banem. Nowsi moderatorzy też mają skończoną cierpliwość. :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 12:03, Belmundo napisał:

Mnie zamkneli wszystkie tematy oprócz jednego


I nie ma sie czym chwalić- zdublowane, albo totalnie niepotrzebne tematy sa zamykane, na przyszłość pamiętaj o korzystaniu z szukajki, żeby zobaczyć czy nie ma już tematu jaki chcesz założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 10:59, Olamagato napisał:

> Ostatnio starzy wyjadacze uchylili się jakoś sami z tego forum.
Tak Ci sie tylko wydaje. :)

To była prowokacja, na pewno zakminisz dlaczego ;];].

Dnia 22.03.2007 o 10:59, Olamagato napisał:

Wiele to nie pomoże skoro zaliczasz ostrzeżenia od wszystkich moderatorów. Z doswiadczenia
wiem, że konczy się takie coś seryjnymi degradami lub banem. Nowsi moderatorzy też mają skończoną
cierpliwość. :)

Oni nie mogą banować - z tego co wiem, kiedyś się Budo wypowiadał na pytanie innego forumowicza.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_o Skąd takie informacje?? Mamy te same uprawnienia co modki seniorzy [xD] Sam rozdałem kilkanaście banów, o degradach nawet nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 17:00, Sareavok1 napisał:

Oni nie mogą banować - z tego co wiem, kiedyś się Budo wypowiadał na pytanie innego forumowicza.


Mogą, a niektórzy z nowych robią to nawet baaaardzo chętnie. Czasami za bardzo... przekonałem się na własnej skórze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się