Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2007 o 13:24, Tomek1120 napisał:

A ja bym sie chciał dowiedzieć za co dostałem degred


Za spam :P http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29459&pid=12
Wypadałoby przeglądać tematy w których się wypowiadało. Napisanie posta w jakimś temacie, a potem całkowite olanie tego tematu to dla mnie jest po prostu zwykłe nabicie posta, a takie pytanie jakie tutaj zadałeś tylko utwierdza mnie o słuszności Twojej kary.
Poza tym takie sprawy należy załatwiać następnym razem poprzez formularz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 14:00, Tomek1120 napisał:

Ale mi spam. Daj poprzedni status.

Wiem że nie wypada sie kłócić w kwesti degradów, ale spamowałes w 2 tematach i IMO powinieneś dostac kopa na robotnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 14:00, Tomek1120 napisał:

Ale mi spam. Daj poprzedni status.


Cinus chyba wyraźnie wskazał drogę kontaktu z moderatorem, prawda? Podobnie jak robi to regulamin (który zapewne dokładnie znasz) i przypięty post w tym temacie.
Na wszelki wypadek przypomnę jednak:
www.gram.pl/moderator
Kolejne posty nie na temat potraktuję tak, jak na spam przystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko małe... na jakiej podstawie ten topic został zamknięty? http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1589#u_13
Nie łamał on w żaden sposób regulaminu, a Wojman mimo to go zamknął i podał dość zabawną argumentację... Drogi Wojmanie olśnij mnie do jakich wiadomych celów ten zły program e-mule jest używany!:D :rotfl: Bo ja np nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 17:06, scorp2005 napisał:

/ciach/

Chodzi pewnie o to, że w ok. 90% ruch na eMule to pirackie kopie gier, filmów, muzyki etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 17:06, scorp2005 napisał:

Drogi Wojmanie olśnij mnie do jakich wiadomych celów ten zły program e-mule jest używany!:D
:rotfl: Bo ja np nie wiem....


Przykro mi, ale nie chce mi sie ciebie olsniewac. Szczegolnie zas, ze na forum z moich decyzji nie zamierzam sie tlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 17:06, scorp2005 napisał:

Nie łamał on w żaden sposób regulaminu, a Wojman mimo to go zamknął i podał dość zabawną argumentację...

Czytałeś dobrze regulamin?

Dnia 02.11.2007 o 17:06, scorp2005 napisał:

Drogi Wojmanie olśnij mnie do jakich wiadomych celów ten zły program e-mule jest używany!:D
:rotfl: Bo ja np nie wiem....

Z piraceniem Ci sie ten program naprawdę nie kojarzy? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 17:45, Wojman napisał:

Przykro mi, ale nie chce mi sie ciebie olsniewac. Szczegolnie zas, ze na forum z moich decyzji
nie zamierzam sie tlumaczyc.


Skoro ci sie nie chce to nie będe nalegał... Nie musisz się tłumaczyć, lecz przyznaj, że decyzja była bezpodstawna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 18:42, scorp2005 napisał:

Skoro ci sie nie chce to nie będe nalegał... Nie musisz się tłumaczyć, lecz przyznaj, że decyzja
była bezpodstawna...


Juz ci powiedzialem, ze na forum nie bede na ten temat dyskutowal. Koniec i kropka. Co innego mail albo formularz kontaktowy... Po cos my chyba podajemy te namiary w przypietym poscie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 17:46, mała16 napisał:

> Nie łamał on w żaden sposób regulaminu, a Wojman mimo to go zamknął i podał dość zabawną
argumentację...
Czytałeś dobrze regulamin?

Nie wiem czy on czytał, ale ja czytałem i- uwaga- wiem co to jest emule i do czego służy :D
Wybacz, ale to tak jak uwazac że puste płyty to zuo, bo niektórzy przelewają na nie nielegalnie gierki, filmy etc

Dnia 02.11.2007 o 17:46, mała16 napisał:

Z piraceniem Ci sie ten program naprawdę nie kojarzy? xD

Mi sie na ten przykład z piraceniem kojarzy czytnik DVD- mam go wyciągnąć i wyrzucić przez okno ? :D <Laughing Out Loud>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2007 o 20:10, Wojman napisał:

Juz ci powiedzialem, ze na forum nie bede na ten temat dyskutowal. Koniec i kropka. Co innego
mail albo formularz kontaktowy... Po cos my chyba podajemy te namiary w przypietym poscie,
nie?


Powiedziałeś że nie będziesz się tłumaczył z swoich decyzji, a ja chcę tylko abyś przyznał się do błędu, tu zaś różnica jest zasadnicza, więc nie rób ze mnie głupka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:30, scorp2005 napisał:

Powiedziałeś że nie będziesz się tłumaczył z swoich decyzji, a ja chcę tylko abyś przyznał
się do błędu, tu zaś różnica jest zasadnicza, więc nie rób ze mnie głupka...


Czy dopiero jak przyznam nagrode w postaci degrada zaczniesz czytac przypiete posty albo chociasz zastosujesz sie do tego co sie do ciebie mowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2007 o 09:23, Wojman napisał:

Czy dopiero jak przyznam nagrode w postaci degrada zaczniesz czytac przypiete posty albo chociasz
zastosujesz sie do tego co sie do ciebie mowi?


Degraduj... Do obywatela poproszę... myślisz że się przejmę? Status to nie wszystko i większość znających mnie osób wie, że mam w głębokim poważaniu co mi pod nickiem widać... Tylko powiedz mi za co? Bo w przypiętym poście jest tylko info o kontakcie z wami i nie ma nic o przyznawaniu się do błędu...
Żeby zakończyć ten offtop wyrażę moje zdanie o tobie drogi Wojmanie... Wiedz, że cię nie lubię i nigdy nie lubiłem, uważam, że nie nadajesz się do tej roboty "Nie dorosłeś" jeszcze do tak odpowiedzialnej funkcji... Większość moderatorów potrafi przyznać się do błędu, bo wiedzą że nie są nieomylni, ty zaś myślisz, że jak jesteś moderatorem to ci wszystko wolno i każdy może ci tylko "naskoczyć" ( Drugi knot nam się tu wylęga). Nie wiem kto przyznał ci mordkę, ale ta osoba pewnie pluje sobie teraz w brodę.... To jest moje skromne zdanie, może za nie też chcesz mnie nagrodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 13:25, scorp2005 napisał:

Tylko powiedz
mi za co? Bo w przypiętym poście jest tylko info o kontakcie z wami i nie ma nic o przyznawaniu
się do błędu...

Nie wiem czy czytałeś regulamin, sądzę, że nie, więc radzę przeczytać punkt pierwszy, podpunkt trzeci.
Sądzę, że o to chodziło Wojmanowi.

Dnia 03.11.2007 o 13:25, scorp2005 napisał:

Większość moderatorów potrafi przyznać się do błędu, bo wiedzą że nie są nieomylni, ty zaś myślisz, że jak jesteś > moderatorem to ci wszystko wolno i każdy może ci tylko "naskoczyć"

Zauważ, że forum nie jest miejscem, do rozwiązywania tego typu konfliktów, a jak to Ty nazwałeś - błędów. Wojman jako moderator, przestrzega regulaminu, dlatego nie musi, używać forum do tłumaczenia się ze swoich decyzji.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moderatorzy sa od pilnowania porzadku - jednym z przejawow jest zamykanie watkow ktore sa dla moderatora niezgodne z regulaminem. koniec i kropka

w punkcie pierwszym regulaminu masz bardzo wyreaznie napisane ze:
"W serwisie gram.pl podstawową władzę stanowią Moderatorzy i Pracownicy CD Projekt. Mogą usunąć dowolną wypowiedź oraz zablokować możliwość dodawania kolejnych bez podania przyczyny - takie mają prawo!" i tyle :) nie wygrasz z tym zapisem - moze byc on niesprawiedliwy, krzywdzacy i tak dalej jednakze jest obowiazujacym.

programy p2p w znakomitej wiekszosci przypadkow sluza do wymiany danych chronionych prawem autorskim - forum to nie sad i kontradyktorjny proces. moderator jesli tu prokuratorem sedzia i adwokatem w jednym a do tego nawet katem (jak zachodzi potrzeba :P )

nikt nie bedzie Ci udowadniac ze babcia jest dziadkiem (co Ty probujesz zrobic) Wojman nie jest 40-to latkiem, ktory nie wie co to jest internet i do czego sluza programy takie jak emule.

baw sie dobrze na forum i walcz z systemem moderatorskim (tak jak ja:P ) ale madrze... bo jak Cie zabanuja to nie powalczysz a Twoj ban nie bedzie w slusznej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj se spokój. Ja jak kiedyś udowodniłem jednemu pseudo jego lamerstwo to przyleciał drugi i też mi pisał o formularzu. Myślisz, że odpisali? Nigdy. A napisałem do obydwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka nasza dola, że nie każdy nas lubi.
Mnie też nie lubią - przykładem z ostatnich dni jest Forumowicz, który przyznał się do piractwa.
A potem mi napisał "to & owo" z wytłumaczeniem, że za pirackie wersje słowników banować to #%^@!*$.

Ciekawe kiedy ktoś stwierdzi, że za zabicie bezdomnego zamykać w więzieniu to %^@$% - to taka mocna przesada, ale ten sam sens.

Nie wiem czy dobry mod to ten, który zawsze tylko ostrzega, upomina. Na początku Gram.pl próbowałem takiej metody i powiem, że niewielu Forumowiczów zwracało uwagę ("wygada się a ja i tak swoje będę robił").
A problem co i kiedy??? To jest zgryzota dnia codziennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 13:38, morthi napisał:

Wojman nie jest 40-to latkiem, ktory nie wie co to jest internet i do czego sluza programy takie jak emule.


Hmmm... A ja bym powiedział, że i 60 latkowie pewni wiedzą takie rzeczy :P - myślę, że spotkałeś na tym forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to byl tylko przyklad ;) dobrze wiemy ze wiekszosc osob "starszych" ;) ma niewielkie pojecie o sieci (oczywiscie sa wyjatki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się