Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2007 o 23:11, Wojman napisał:

Impreza jest u mnie w domu. Brat zorganizowal. Ale trzeba pare rzeczy porobic jak na przyklad
wpis na gramsajcie o tym, ze zostalem wujkiem ;), albo spojrzec na forum czy przypadkiem ktos
za duzo nie wypil i nie rozrabia. :)


Chyba ze tak :)
O wpis na GS sie przyda i jescze ten drugi z moderatorskimi statystykami tez by był mile widziany ^^ Jak dla mnie oczywiście.
Kto by sie odważył :D Już ujrzałem Twoja noworoczną łaskę, dobrą drogą kroczysz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 23:29, Master J napisał:

Jest dzisiaj jakaś taryfa ulgowa?:)Bo wiecie dużo ludzi może być "szczęśliwych":D


Chcerz sprawdzic czy ta "taryfa ulgowa" dziala? Alez prosze bardzo, mi to nie przeszkadza :P a i dzieki ze mi przypomnieliscie o wpisie...hehehe w Sylwka mi wybilo 700 odwiedzin :D szkoda ze nie 1000 :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 00:26, Wojman napisał:

W imieniu naszej całej moderatorskiej ekipy - wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2008.

I nawzajem Wojman :) To co, pozwolisz nam jeszcze spamować 10 minut bez zagrożenia degradem? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy są sprawiedliwi inni mniej cierpliwi, każdy ma swój obowiązek i charakter. Nie należey ich oceniać źle ( Jak się nie chce dostać degrada xD ) każdy człowiek uczy się na własnych błędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 00:26, Wojman napisał:

W imieniu naszej całej moderatorskiej ekipy - wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2008.


Nawzajem, Wielcy Madrzy Moderatorzy! Vivat Moderatorzy!


PS. kto ogladal Sylwester w 4fun.tv? Ja na chwile przelaczylem, i wiecie co? Bylo takie czerwone koleczko w rogu ekranu i pokazywali PIOSENKI! OMG, rzeczywiscie, jakie to wulgarne, i dorosle takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 00:26, Wojman napisał:

W imieniu naszej całej moderatorskiej ekipy - wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2008.


Jesteś przedstawicielem ekipy moderatorów? O, nie wiedziałem. :)

Ja również chcę życzyć całej ekipie moderatorów, spokojnego roku 2008, wolnego od skandali politycznych a również udanego pod względem finansowym i zdrowotnym.


Najlepszego! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 00:26, Wojman napisał:

W imieniu naszej całej moderatorskiej ekipy - wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2008.

Na wzajem, życzę owocnej i przyjemnej zabawy z nami niepokornymi userami. Niech mo(r)derczki będą po zielonej stronie mocy; zresztą ja lubię zielony kolor. Do siego roku!. (ino klawiatura mi siakoś zaczyna ucieka).:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego! Bezawaryjnego komputera i mnóstwa nowych gier (te życzenia kieruję do wszystkich nie tylko do moderatorów) a także myśliwskiej intuicji pozwalającej wyczuć i upolować rozzuchwalone trolle o każdej porze dnia i nocy zanim zdążą narobić zbyt dużych szkód na waszym poletku:) (ta część była oczywiście tylko i wyłącznie do mordek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 20:15, Piotrek K. napisał:

A moge to napisac tylko dlatego, ze nie jestem juz modem i nie obowiazuje mnie tajna deklaracja kod 534/78-79 wymuszajaca na moderatorach trzymanie w tajemnicy deklaracji kod 435/23-25 (z pozniejszymi zmianami)...

---> Nie obowiazuje powiadasz... Sadzilem, ze wszystkie takie umowy obowiazuja nadal, niezaleznie od bycia modem Piotrusiu ;)
Takze niedlugo, dzieki dlugiemu jezykowi Piotrka i miejmy nadzieje blyskawicznej akcji CDP pozbedzie... eee... odejdzie od nas zasluzony forumowicz ;) Ku uciesze Budo zapewne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak to się mówi, kłamstwo ma krótkie nogi... ale za to jakie zgrabne :P

Piotrek K.---> yy ja te papiery wszystkie do śmieci wywaliłem.

btw, witam w nowym roku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już jest uzależnienie. Obudziłem się po sylwestrowych szaleństwach i pierwsze co robię to zaglądam na forum.

Życzę Wszystkim wspaniałego Nowego Roku, dużo szczęścia, radości, zdrowia, wysypu wspaniałych gier, udanych upgreadów kompa, bezbolesnego przechodzenia w grach "punktu przegięcia" (w każdej grze prędzej lub później na taki trafiam :( ), więcej dobrego humoru i mądrych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 12:03, Anjinsan napisał:

No to już jest uzależnienie. Obudziłem się po sylwestrowych szaleństwach i pierwsze co robię
to zaglądam na forum.

Pff ja sylwestra to na IRCu spędzałem :D I to nie uzależenie jest chyba ^^

Dnia 01.01.2008 o 12:03, Anjinsan napisał:

Życzę Wszystkim wspaniałego Nowego Roku,...

I nawzajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem się dowiedzieć dlaczego nikt nie odpowieedział na mojego drugiego e maila do moderacji, a i jeszcze wmawia mi że odpowiedział.


I dlaczego mój temat został zamknięty bez podania powodu (tego się spodziewałem - widać że na tym forum są równi i "równiejsi" ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 15:15, Matias16162 napisał:

widocznie podobny temat istniał i nie wywalaj sprawy na forum

Czy coś z tobą jest nie tak że wypowiadasz się za moderatorów i udzielasz się nie mając o sprawie pojęcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się