Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Trzeba było na Prima Aprilis zrobić taką akcję, tak to tylko spamerów motywujecie cie działania. Obecnie zostali modzi, o których nikt nie pamięta, bo się udzielają raz na długi czas... ;)

Co jak co, ale nie wierzę w to wszystko, bo to aż za dziwne by było prawdziwe :)

J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 20:36, walgierz napisał:

Jedni odejdą, przyjdą inni moderatorzy. Serwis bez modków nie zostanie.

Chociaż z drugiej strony przy dzisiejszych możliwościach technicznych da się prowadzić serwis niemal bez istnienia ludzkiej ekipy serwisu. Żart technologiczny współczesnych czasów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 21:25, Olamagato napisał:

/.../ Żart technologiczny współczesnych
czasów. :)

Masz zapewne na myśli to, że wprowadzono limity dla moderatorów? Który nie wykaże się odpowiednią ilością banów, degradów i warnów tygodniowo, to odpada? A na jego miejsce automat?
P. S.
Pewnie trafiłem z wyjaśnieniem przyczyn odejścia?
Nie wyrabiałeś normy banów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 21:32, KrzysztofMarek napisał:

A na jego miejsce automat?

W sumie na miejsce każdej rzeczy w sieci można ustawić automat. Na przykład co byś powiedział na to gdybyś się dowiedział, że taki Onet.pl to tylko maszyna, której parametry są korygowane przez jedną osobę? I to raz na pół roku...

Spoiler

A gdyby tak miało być ze wszystkim co widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 21:38, Olamagato napisał:

/.../ >

Spoiler

A gdyby tak miało być ze wszystkim co widzisz?


Za mnie jeszcze automat nie pisze. Jeszcze.
A do solipsystów nie należę. Wierzę, że rzeczywistość istnieje, beze mnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 21:51, TYHE napisał:

Jeden bo zwyczajnie miał dość, jeden bo go zdegradowano bez wyjaśnień, reszta poszła
na pogrzeb.


A będą jakieś kolejne "nowe" wybory na modów ? czy jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę płakać. Olamagato ledwie się mi popisał i już nie jest modem. Rzezim jeszcze miał "osobliwe pomysły" na koncie i jemu nie zacząłem wypominać czekając na stosowną okazję, a też mi uciekł... kurcze, jak jeszcze Wojman odejdzie, to... nie będę miał komu, czemu i za co wypominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, ale ekipa wpadnie, wyjaśni sprawę tak, że nic się nie dowiemy, a na końcu będzie notka "Wszyscy są już szczęśliwi, piszcie dalej.". -.-
Jednak przydałoby się teraz paru moderatorów co się nie cackają, krótko i na temat, bo zacznie się tu robić syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, jeszcze coś mądrego masz do powiedzenia? Akurat moderatorzy, przynajmniej paru, starało się tu zachować porządek i nawracać, albo w ostateczności karać takich jak Ty. Jeśli w krótkim czasie stanowisk moderatora nie obejmą ludzie obeznani i hm, jak by tu ich określić, twardzi to będziemy mieli atak trolli, i tych starych, i tych nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 21:52, The_Deker_10 napisał:

A będą jakieś kolejne "nowe" wybory na modów ? czy jak ??

A co, chcesz się zgłaszać na moderatora do kogoś, kto wyrzuca starego, zasłużonego moderatora w takim stylu, że moderator zdziwiony nieśmiało napomyka , że sam chciałby wiedzieć, za co?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=17452
Nawet jakby chcieli robić jakieś wybory, to sugeruję przepuszczenie przodem 13-letnich Robotników jak to już ktoś napisał :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Załoga SS Gram odpływa na szalupach ratunkowych, na pokładzie pozostał sam kapitan. Wiatr

Dnia 20.04.2009 o 20:39, Furr napisał:

jest robotniczo-trzynastoletni, w którą stronę popłynie SS Gram?


Wyrosną mu skrzydła po czym przeleci się i podłączy pod serwer "czterolistnej koniczynki".

Jak sobie pomyślę że gram.pl miałoby skończyć jak gry.imro (gdzie zostawiłem swoje recenzje) to.... brrrr.
Właśnie co się z stało z gry.imro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 21:59, TYHE napisał:

/.../ > Nawet jakby chcieli robić jakieś wybory, to sugeruję przepuszczenie przodem 13-letnich
Robotników jak to już ktoś napisał :>

Może to odpryski bomby wrzuconej do Loży?
Mogłabyś lepiej dobrać siłę rażenia, bo rezultat przerósł oczekiwania ;-P
No, chyba, ze to tylko następstwo czasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Salut dla odchodzących, fly safe o7

Gram.pl oficjalnie może zamknąć, usunąć i pogrzebać - niech królująca tu od miesięcy infantylna zgraja tapla się we własnym sosie. Przez ten czas zmierzało to wszystko w tą właśnie stronę, przy zupełnym braku reakcji właścicieli serwisu, którzy jeszcze chyba nawet podsycali atmosferę ogólnego odmóżdżenia i zatraty profesjonalizmu. Miał być społecznościowy portal o grach, wyszedł głupawy śmietnik na spam i flame.

Drodzy moderatorzy, podziękowania dla was za wasz trud i pracę, gratulacje za wszystko czego wam się udało dokonać, przykre że nie da się przeskoczyć bezmyślnego pędu ku nabijaniu ilości otwarć strony. Waszej decyzji nie dziwią się jak sądzę starzy użytkownicy forum, z których wielu podobnie jak ja ze smutkiem patrzyło na to co się tutaj działo i coraz bardziej się wyłączało z życia forumowego i sajtowego. Może lepiej, że schodzicie ze sceny, gdy jeszcze kojarzy się ona wielu ze wspaniałymi czasami.

Jeszcze raz, honory dla was o7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się