Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obejrzyj premierowy zwiastun Mass Effect 3

81 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2012 o 03:14, KamyK_84 napisał:

Podaj nazwę gry Bioware, w której nie było opcji "romansowania" ;)

Shattered Steel, MDK2 (w Swtor nie grałem, ale pewnie też nie ma) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 01:48, Juri_gag napisał:

Ojjjj ja już widzę że pewnie człowiek iluzja dzięki mega technologii zbieraczy czy ją
zostawiliśmy wymyślił pewnie coś mega na żniwiarzy bo nie wierze że by zostawli taki
nic nie znączący wybór pod koniec ME2.


No to uwierz, bo się mylisz.

Spoiler

Zostawienie albo zniszczenie Bazy Zbieraczy zmienia tylko kilka dialogów w grze



Dodatkowo Nalfein - w SW TOR są romanse. Słabe niczym te Zmierzchowe ale są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 09:55, Leos8 napisał:

Dodatkowo Nalfein - w SW TOR są romanse. Słabe niczym te Zmierzchowe ale są.

To prawda, ale typowej w ostatnich latach dla BioWare ''sceny łóżkowej'' nam jednak oszczędzono. Może dlatego, i dzięki lepiej dopracowanym dialogom, momenty te mają jakiś swój urok w porównaniu do płytkich, sztucznych i drewnianych scenek w ME i DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fantykiem jak ty tylko fanem i używam różnego sprzetu. Ale z tobą jak widzę nie da się rozmawaić bo stare fanatyzmy pozostają.
A jak dla ciebie to posiadałm w swoim życiu wiele komputerów - Commodore 64, Atari 800XE, Amstrad''a, IBM AT a nawet (ale krótko) Amige 500. I z każdym mam miłe wspomnienia.
Także twoje odzywki są bardzo nei na miejscu, na poziomie Onetu i jemu podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i wywaleniu, nie uważam tej kasy za straconą. Jeszcze nie zawidołem się bardzo na grze BW, może lekko na DA2, choć historia była niezła tylko wykonanie niezbyt.
Na pewno nie będę tak zawiedziony jak na ostatnich CoD''ach, to dopiero było wywalenie kasy w błoto. Ale to już inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty już grałeś w pełną wersję, że już sprawdziłeś tę fuszerkę, o której tak zapamiętale mówisz??
Bo jak na razie to mimo, ze moja wersja już jest na dysku (ściągnieta z Orgin) to uruchomić się pozwoli dopiero 9.03 o 1.00. Więc nie wiem jakim legalnym cudem udało ci się już przejśćME3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>jak ktoś da RPG roku dla mass effect 3 to nie wiem co zrobie

To już lepiej zacznij myśleć co zrobisz bo na 99% ME3 dostanie nagrodę w tej kategorii. Tak samo jak Skyrim.
Nie ma mowy że wymagająca społeczność graczy zachodnich doceni Risena 2 tak samo jak my w Europie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 11:53, TraenMD napisał:

Bo jak na razie to mimo, ze moja wersja już jest na dysku (ściągnieta z Orgin) to uruchomić
się pozwoli dopiero 9.03 o 1.00. Więc nie wiem jakim legalnym cudem udało ci się już
przejśćME3

Przeczytał scenariusz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to legalnie można uruchomić 5.03 o godzinie 16, jeśli pobawisz się z proxy i ustawisz IP na Koreę Południową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Punkt dla ciebie :P Jednak opcje "romansowania" już wbiły się chyba w gry Bioware i nic ich z tego nie wypleni. Jeśli dialogi będą ciekawe to przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 12:36, Leos8 napisał:

Właściwie to legalnie można uruchomić 5.03 o godzinie 16, jeśli pobawisz się z proxy
i ustawisz IP na Koreę Południową :)

A znasz jakieś proxy z Korei?? Bo już się nie mogę doczekać na uruchomienie i goów jestem spróbować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Polskim Socialu jest opisane co i jak musisz zrobić by wybrać sobie i zmienić IP. BioWare Social PL. Ewentualnie na shadowbroker.pl/forum również możesz poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 11:49, Vivek1 napisał:

Wy tu piszecie, że premiera jest 8 marca a mnie origine wyświetla 9 marca... w końcu
kto ma rację??


Jest 9 Marca. Sprawdź ME3 Shedule from EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować