Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Legend of Grimrock, klasyczny dungeon crawler od niezależnego studia, zadebiutuje w kwietniu

16 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Firma Almost Human sprecyzowała datę premiery Legend of Grimrock. Podano również nowe szczegóły na temat zaawansowania prac nad tym nawiązującym do klasyki RPG tytułem.

Przeczytaj cały tekst "Legend of Grimrock, klasyczny dungeon crawler od niezależnego studia, zadebiutuje w kwietniu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem szalenie ciekaw tej gry! :) Utożsamimy się z każdym bohaterem nawet nie widząc jego twarzy ! Magia gier wzorowanych na naprawdę starych tytułach, które po prostu przyciągały !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to jedna z gier, na które najmocniej czekam w 2012. Wreszcie jakiś pożądny, staroszkolny cRPG (czy raczej dungeon-crawler, by być poprawnym), w którym poziom pseudo-za****ści nie jest liczony w ilości wybuchów na sekundę. Szkoda troszkę, że na urządzenia mobilne będzie dostępny (mam nadzieję) później, bo gra wydaje się idealna na taki sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dungeon crawlery nie grałem choć lubię eksplorację w Ultimie Underworld i Arx, dlatego też z chęcią sprawdzę grę. Mam nadzieję że poziom trudności nie będzie kosmiczny, to co widziałem na kanale CZW trochę straszy.

Ciekawe czy będzie dostępne demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za projekt. Łezka w oku się kręci na wspomnienie Eye of the Beholder, jeszcze z czasów amigi :P Mam nadzieję, że ten tytuł dostarczy porównywalne ilości funu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała, niezależna gra bez dema? Mało prawdopodobne imho, to nie jest wielki koncern, nie mogą sobie na to chyba pozwolić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 22:59, Elwro napisał:

Mała, niezależna gra bez dema? Mało prawdopodobne imho, to nie jest wielki koncern, nie
mogą sobie na to chyba pozwolić...


Masz na myśli kwestie techniczne (dodatkowa robota) czy obawy co do odbioru gry przez konsumenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 23:49, SpecShadow napisał:

Masz na myśli kwestie techniczne (dodatkowa robota) czy obawy co do odbioru gry przez
konsumenta?

To drugie -- nie będą mieli recenzji 11/10 w IGN i Gamespocie, muszą polegać na "word of mouth"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować