Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konferencja Sony - relacja na żywo!

389 postów w tym temacie

Domek

Za ok. 30 minut rozpocznie się pierwsza z trzech wielkich konferencji, które z okazji zbliżających się targów E3 przygotowali giganci konsolowo-growej branży. Zaczyna Sony. W tym samym czasie wystartuje też nasza relacja na żywo - informacje, podawane przez japońską korporację będziecie mogli na bieżąco śledzić pod tym adresem. Zapraszamy!

Przeczytaj cały tekst "Konferencja Sony - relacja na żywo!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I taka propozycja - może rozmowę na temat samej konferencji i zapowiedzi Sony przenieśmy do tego wątku? Będzie porządek. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybiła 1:00 zaczeło się :D Oby to Była Noc Tylko Dobrych Nowin :D I Oby Sony Pokazało że to Japończycy robią najlepsze konsloe do gier :D I to mowie ja Pecetowiec z 10 letnim stażem który nigdy nie miał konsoli :D:D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 01:01, Bajuj napisał:

Jednak pora jest nieco zaporowa, tym bardziej, że jutro Wtorek. Mam nadzieje ze było warto
:D

No, troche późno jest, ale u nich pewnie pełnia dnia (:/), a my musimy się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nigdy mnie nie kręciły konsole...raz miałem nintendo 64 i po 3 dniach się zepsuło...może mam uraz z dzieciństwa...tak czy inaczej PC rulez !!! Idę spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 01:03, windows00 napisał:

> Jednak pora jest nieco zaporowa, tym bardziej, że jutro Wtorek. Mam nadzieje ze było warto

> :D
No, troche późno jest, ale u nich pewnie pełnia dnia (:/), a my musimy się męczyć.



16:00 w LA ale na gamespocie narazie nic sie nie dzieje kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, pamiętajcie, że Domek i reszta musza to obejrzeć przetłumaczyć napisać kilka sensownych zdan - to też trwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować