Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Mass Effect 3 - Galaktyczna Wojna, czyli wszytko o trybie multiplayer

13 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

W grze Mass Effect 3 znalazło się też miejsce dla trybu multiplayer, co więcej takiego, który ma dosyć duży wpływ na normalna kampanię (choć nie jest obowiązkowy). Przygotowaliśmy dla was obszerny materiał na te temat.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą Mass Effect 3 - Galaktyczna Wojna, czyli wszytko o trybie multiplayer" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgrabnie i fajnie ująłeś temat.Sporo czasu spędziłem w demie na multi i jak dla mnie wymiata.Warunek - ludzie muszą grać drużynowo inaczej kicha.Właśnie kończy mi się instalka i zaczynam granie właśnie od multi.Singiel nie królik,poczeka.
A i przy okazji przyłączam się do apelu jednego z Gramowiczów : naprawcie w końcu stronkę bo to chyba już tak ze dwa miechy świruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Singla właśnie skończyłem... I tylko jedno słowo - "EPICKOŚĆ". Tylko trochę smutno, że to już koniec...
Multi jak dla mnie wymiata - uwielbiam CO-OP i to uniwersum, więc bawię się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby multi był opcjonalny... ale niestety nie jest... bez grania w multi nie da się mieć najlepszego zakończenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 16:30, kesik93 napisał:

Fajnie by było gdyby multi był opcjonalny... ale niestety nie jest... bez grania w multi
nie da się mieć najlepszego zakończenia...

Ojtam, ojtam, po prostu jest trudniej, bo trzeba wszystko uciułać. Gorzej byłoby, gdyby multi nie było fajne, a jest :)
Nie wyznacza nowej jakości, oczywiście, ale jest strasznie dynamiczne i wymagające współpracy. DO tego wcale nie trzeba jakoś potwornie dużo grać, żeby postawić galaktykę na nogi.
Dodatkowo daje taki fajny smaczek, że bez pomocy wojska, to Shepard wszystkiego nie posprząta. Po coś to wojsko jednak jest, jak się okazuje... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 16:30, kesik93 napisał:

Fajnie by było gdyby multi był opcjonalny... ale niestety nie jest... bez grania w multi
nie da się mieć najlepszego zakończenia...


Da się. Traf z wyborami, skanuj co się da i wykonuj wszystkie questy po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się. Przez to, że gotowość galaktyczna bez grania w multi jest na poziomie 50% tylko połowa naszych zasobów wojennych się liczy... Od 5000 tyś jest najlepsze zakończenie, ja uzbierałem jakieś 5600 ale przez to, że nie grałem w multi tylko 2800 się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak troche z innej beczki..
Gdzie zrealizuje kod do Mass Effect 3 na dodatkową zawartość (klucz odblokowujący karabin)?
Bo szukam tego od dłuższego czasu i nie mogę znaleść :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnej kopii gry jeszcze nie mam (poczekam aż ciut stanieje, widząc co się działo z BF3, to długo nie będę czekał) ale na podstawie multi z demka muszę przyznać redaktorowi rację. Tryb współpracy jest naprawdę dobry, i jako dodatek do singla sprawdza się naprawdę nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 17:26, kesik93 napisał:

Nie da się. Przez to, że gotowość galaktyczna bez grania w multi jest na poziomie 50%
tylko połowa naszych zasobów wojennych się liczy... Od 5000 tyś jest najlepsze zakończenie,
ja uzbierałem jakieś 5600 ale przez to, że nie grałem w multi tylko 2800 się liczy.


Byly newsy o tym jak Bioware mowilo ze da sie.... Patrzec wlasnie na sile wojska zamiast na gotowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 17:01, areczek1216 napisał:

Jest blad w artykule , baza duch to jest 3 od dolu a nie 2 :).
Zamiencie to -ona byla w demku wiec pamietam .

Poprawiłem, pomieszały się dwa obrazki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować