Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 100 kluczy do bety Diablo III

480 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2012 o 16:21, Wojman napisał:

> ps. To macie 100 kluczy czy 55 ? lol

Jeszcze raz przeczytaj newsa. Jest wyraźnie napisane, że w konkursie jest 55 kluczy,
kolejne 20 do zgarnięcia na FB reszta przypada w udziale kolektywowi. W sumie 100 kluczy.



55+20=75 nie 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 16:17, Gosu napisał:

ps. To macie 100 kluczy czy 55 ? lol

Raczej mają 55 kluczy, ale w tytule napisali "Rozdajemy 100 kluczy", ponieważ to "ładniej" brzmi :P
Dołączam obrazek na pamiątkę :)

20120312162652

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj cały news, podkreśl jeszcze fragment o dodatkowych 20 kluczach i o tych co będą w kolektywach i później zamieszczaj zdjęcia, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten news jest naprawdę krótki ludziska, naprawdę nie powinno Wam sprawiać aż takich trudności przeczytanie kilku zdań... Jeśli chcecie wziąć udział w konkursie, to wklejajcie linki do wpisów zamiast popisywać się znajomością wyższej matematyki w zliczaniu kluczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale obciach ... a co ja mam napisać, skoro " Diablo III " będzie moim pierwszym kontaktem z serią?
liczyłem na to, że sposób na zdobycie klucza będzie łatwiejszy ... zwłaszcza, że DIII jest jedną z najbardziej przeze mnie oczekiwanych gier tego roku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 16:45, maniekk napisał:

Oho, zaczyna się wysyp nowych kont hihihi :D


Ja tam mam konto od premiery " StarCrafta II ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak przeczytałem do końca to się wszystko zgadza, przynajmniej się zabezpieczyłem, na wypadek, gdyby ktoś zamierzał cichaczem zedytować newsa :)

W takim razie życzę powodzenia uczestnikom, sam nie wezmę w nim udziału, nawet nie mam gramsajta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2012 o 16:55, doflamingo napisał:


W takim razie życzę powodzenia uczestnikom, sam nie wezmę w nim udziału, nawet nie mam
gramsajta :)


Heh, ja też nie mam i nie grałem jeszcze nigdy w Diablo, więc nie miałbym nawet co napisać ...
i tak, odpada kolejna szansa udziału w becie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować