Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft na wielkim ekranie?

127 postów w tym temacie

Akurat przeczytałem właśnie to oświadczenie na stronie Blizzarda. W sumie same ogólniki i nie wiadomo dokładnie nic na temat fabuły. Mimo wszystko ja mam wrażenie, że film będzie dość średni raczej ;) Wydarzenia, które dobrze wyglądają w grze, do koncepcji filmu mogą nie pasować. Chyba, że sporo pozmieniają lub fabułę oprą na którejś z książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze wieści od Blizzard Entertainment: "w związku z ciągłym udoskonalaniem naszego filmu i chęcią stworzenia czegoś wielkiego z przykrością informujemy, że premiera została przesunięta na IV kwartał 2013 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahahahaaha, najlepszy film?
Blizzard sobie chyba jaja robi, pomylili date, to nie 1 Kwietnia ;)

Ciekawe kto zagra wielkiego Taurena, złego nekromante, itd. ale amerykanie bez masek mogą grac orków ;P

Jedyny kot by tutaj pasował do roli Atrhasa (jezeli taki mialby juz sie ukazac w filmie) to ten gośc z Trzynastego Wojownika, niepamietam imienia aktora ani postaci jaka gral :( ale chyba kazdy kot ogladal film to wie o kogo chodzi, a ta konicowa scena po bitwie kiedy siedzi z tym mieczem kolo nogi, wykapany Arthas.. eh...
Niehcodzilo mi oczywiście o Antoniego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się jednak wydaje że film, jeśli wogóle powstanie, będzie oparty na historii Azeroth a nie jako adaptacja WOW-a. W historii jest wiele wątków fabularnych które można ciekawie pokazać na ekranie.
Kto czytał ten wie o czym mówie a kto nie ... niech sobie przeczyta, zamiast krzyczeć jaki to Blizz jest beznadziejny że się za to bierze.
Mnie osobiście pomysł ten się podoba i liczę że się nie zawiodę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...was mehr, nie wróże tu powodzenia... geschweige denn książki warcraft nie były szczególnie interesujące(fakt, sam przeczytałem jedną, ale kumple wszystkie i nasze opinie są suma sumarum takie same). ale, jak ktoś już powiedział, nie zabija się kury znoszącej złote jaja...
...a ja mam swoje zdanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 03:23, roctez napisał:

Hahahahahahahaaha, najlepszy film?
Blizzard sobie chyba jaja robi, pomylili date, to nie 1 Kwietnia ;)

Ciekawe kto zagra wielkiego Taurena, złego nekromante, itd. ale amerykanie bez masek mogą grac
orków ;P


Jesteśmy w dobie komputerów. Blizzard na polu animacji komputerowych jest u mnie na pierwszym miejscu. Pamietam do tej pory ten filmik rozpoczynający grę - po prostu trudno uwierzyć , że to animacja.

Dnia 10.05.2006 o 03:23, roctez napisał:

Jedyny kot by tutaj pasował do roli Atrhasa (jezeli taki mialby juz sie ukazac w filmie) to
ten gośc z Trzynastego Wojownika, niepamietam imienia aktora ani postaci jaka gral :( ale chyba
kazdy kot ogladal film to wie o kogo chodzi, a ta konicowa scena po bitwie kiedy siedzi z tym
mieczem kolo nogi, wykapany Arthas.. eh...


Tu się zgadzam , zwłaszcza , że była bardzo podobna scena , kiedy ten aktor zasiadł na drewnianym "tronie". Od razu miałem to samo skojarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1: Film nie będzie miał z grą nic wspólnego. Czyli osobna fabuła.
2: Nie ma chyba reżysera który by to w tej chwili mógł wyreżyserować dobrze.
3. Zgadzam się z stwierdzeniem że łatwo powiedzieć super film trudniej już go zrobić.
4. Jeśli by nawet go robili z rozmachem władcy pierścieni to od rozpoczęcia prac do zakończenia trzeba liczyć jakieś 5-6lat. (przypomnę że ogólnie Władce pierścieni tworzono około 7lat).

Nie wiem czy to dobry pomysł w przypadku tej firmy. Jeśli wyjdzie to źle i będzie nad tym trzymał Blizzard łapę to wiele straci. Pytanie tylko czy wynegocjował warunki że to on zatwierdza wszelakie zmiany? Czy może po prostu sprzedał prawa. Jeśli to drugie to nie wróże temu filmowi zbyt dużego sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 09:19, Kafar napisał:

Nie wiem czy to dobry pomysł w przypadku tej firmy. Jeśli wyjdzie to źle i będzie nad tym trzymał
Blizzard łapę to wiele straci. Pytanie tylko czy wynegocjował warunki że to on zatwierdza wszelakie
zmiany? Czy może po prostu sprzedał prawa. Jeśli to drugie to nie wróże temu filmowi zbyt dużego
sukcesu.

Wydaje mi się, że po prostu sprzedali prawa do nakręcenia filmu. Blizzard pewnie zatwierdzi tylko fabułę i na tym się skończy ich rola w tym filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to właśnie może być najgorsze.. taka firma jak Blizzard która roczne dochody dzięki WoW liczą się w milionach może nawet dziesiątkach sprzedaje prawa a spokojnie mogła by taki hit wyprodukować. I to nie kwestia tego żeby te pieniądze wpakowała w film bo tak się tego nie robi. Ale mogła by spokojnie dostać na ten cel kredyt (bo tak się robi filmy:).

Oczywiście nie wiem jak jest z nimi i jak przebiegały negocjacje. Tak czy siak słabo to widze naprawde.. zaslepione te firmy są kasą i dlatego nie interesuja sie wykonaniem filmow czy "tytułami" (wystarczy spojrzeć na filmy Uwe Boll" koleś kupuje licencje a firmy maja zielone i są happy.

Tu reżyserem może zostać ktoś sławny ale co z tego? jesli ten koleś nie jest fanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁeeeeeee jeszcze Warcraft III ok,i bo ma fabułe ale nie WOW. Czemu nie zrobia filmu na podstawie gry z dobra fabułą np. Torment, a nie rzerują na popularności gry i znając życie wydadza chłam, który wiekszość łyknie.
Film bedzie nastawiony na efekty specjalne a fabuła zajmie drugi plan, bo przecież tak wyjade się dzisiejsze filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że gry powinno się przenosić wręcz żywcem (oczywiście nie dosłownie:) i ja będę tym który to zrobi :PP hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh no kasy na film to napewno bedzie ;] blizz ma skad je brac wiec efekty i scenariusz bedzie bardzo dobry jak rownierz obsada moze wujdzie trylogia WoW ;] ja mam rownierz takie same nadzieje jak Blizzard ze film bedzie jednym z najlepszych w swiecie ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, ależ WoW ma fabułę :) wątki potrafią się ciągnąć przez kilkadziesiąt leveli, a cała otoczka wynikająca z powiązania fabularnego questów jest rozwinięciem wydarzeń z W3. Fakt, że przez powtarzalność każdego niemal questu i instancji rozmywa ta fabułę na grindowanie, ale to już są wady typu rozgrywki a nie braku fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale własnie niewiadomo czy blizzard więcej do powiedzenia będzie miał. Czy po prostu studio wykupiło prawa i tylko muszą zaakceptować scenariusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować