Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Komputer czy konsola?

1198 postów w tym temacie

Chyba wyboire x-boxa, bo potrzebny mi do grania. Wiecej osób mówi że x-boxa, wiec chyba kupię x-pudełeczko.
Gry są droższe, ale lepsze (niektóre, ale wiekszość). A kompa jak bym kupował, to też nie jakiegoś super-hiper, tylko, takiego dobrego średniaka w ocenie na 6,5-7/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno pytanie jak x-boxa to jaka wersje? Słyszałem że są dwie premium i elite. Ja sie na x-boxa w ogóle nie znam, więc chcę się poradzić Was. Mam nadzieję że mi dobrze doradzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 17:44, Darkstar181 napisał:

> Ja zdecydowałem się na konsole ponieważ:
> a) stwierdziłem, że chcę sobie dobrze pograć
:)
Fajnie brzmiący argument. Rozwaliłeś mnie tym, serio. I to całkiem pozytywnie :)
Muszę sobie to w słowniku zapisać. "Chcę sobie dobrze pograć"
Bez obrazy.


Sugerujesz ,że tak nie jest? Ja tez zalaczam konsole kiedy chce "dobrze pograc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2008 o 18:59, kodi24 napisał:

Sugerujesz ,że tak nie jest? Ja tez zalaczam konsole kiedy chce "dobrze pograc"

Sugeruję, że równie dobrze może to powiedzieć gracz PC, ale mniejsza o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 19:00, Darkstar181 napisał:


> Sugerujesz ,że tak nie jest? Ja tez zalaczam konsole kiedy chce "dobrze pograc"

Sugeruję, że równie dobrze może to powiedzieć gracz PC, ale mniejsza o to.


To zależy co rozumiesz pod pojęciem dobrze. Dla jednego może to byc 4x 8800GTX, dla innego duzy telewizor "po drugiej stronie kabla". Facet podał dobry argument- niech ci, ktorzy nosza sie z zamiarem kupna jakiegos sprzetu głownie do gier uswiadomia sobie najpierw co rozumieja pod pojeciem wlasnie "dobrego grania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale dla mnie jest to dość logiczne i jasne. Chociaż jak widzę niektórzy mają ciasny umysł do interpretacji niektórych pojęć. Dla mnie pod tym argumentem kryje się możność wygodnego grania dwa metry od dużego telewizora z bezprzewodowym padem w ręku i lepszy relaks w tym momencie, niż ciśnięcie się i garbienie przed 17'' monitorem 30 cm od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 19:55, Łeber napisał:

Sorry, ale dla mnie jest to dość logiczne i jasne.

Dla ciebie na pewno. Ale skąd inni mają wiedzieć co miałeś na myśli?
>Chociaż jak widzę niektórzy mają ciasny

Dnia 07.04.2008 o 19:55, Łeber napisał:

umysł do interpretacji niektórych pojęć.

Tia... mnie to mówisz ? :)
>Dla mnie pod tym argumentem kryje się możność wygodnego grania dwa metry od dużego telewizora z bezprzewodowym padem w ręku i lepszy relaks w tym momencie, niż ciśnięcie się i garbienie przed 17'' monitorem 30 cm od niego.
A dla mnie jest to możliwość grania bez żadnych "zacięć", na klawiaturze, plus mysz, ewentualnie joystick.
Jak widać różne pojęcia mogą być różnie interpretowane. Dlatego dobrze by było od razu pisać dokładnie o co ci chodzi. Dobrze pograć to można na komputerze, konsoli, ale także w szachy, tenisa, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na konsoli gram w God Of War i Fiffe 2008 a na kompie w Condemned Resident Evil 4 czyli komputer jest na pierwszym miejscu;) Nie wiem co bym bez mojego kompa zrobił pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 20:32, Patryk Mogilno napisał:

Ja na konsoli gram w God Of War i Fiffe 2008 a na kompie w Condemned Resident Evil 4
czyli komputer jest na pierwszym miejscu;) Nie wiem co bym bez mojego kompa zrobił pozdro

Pewnie robił mniej błędów ortograficznych, składniowych i interpunkcyjnych..... No i umiałbyś przysunąć dobre porównanie, bo dla mnie rozkład "sił" wychodzi po równo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoja i moja, jest jakby interpretacja uniwersalną, owe argumenty składają się na jedną logiczną i ogólną całość zalet konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 20:28, Darkstar181 napisał:

> Sorry, ale dla mnie jest to dość logiczne i jasne.
Dla ciebie na pewno. Ale skąd inni mają wiedzieć co miałeś na myśli?
>Chociaż jak widzę niektórzy mają ciasny
> umysł do interpretacji niektórych pojęć.
Tia... mnie to mówisz ? :)
>Dla mnie pod tym argumentem kryje się możność wygodnego grania dwa metry od dużego
telewizora z bezprzewodowym padem w ręku i lepszy relaks w tym momencie, niż ciśnięcie
się i garbienie przed 17'' monitorem 30 cm od niego.
A dla mnie jest to możliwość grania bez żadnych "zacięć", na klawiaturze, plus mysz,
ewentualnie joystick.
Jak widać różne pojęcia mogą być różnie interpretowane. Dlatego dobrze by było od razu
pisać dokładnie o co ci chodzi. Dobrze pograć to można na komputerze, konsoli, ale także
w szachy, tenisa, itp.


Dla mnie to było logiczne od pierwszej sekundy, nie obrazaj innych forumowiczów ;DDDD
Skoro kolo pisze o "dobrym graniu" i x360, a blog nazywa sie "komputer czy konola?" to chyba wiadomo, ze nie ma na mysli tenisa, szachow, a nawet picipolo :) Czasami lepiej powiedziec cos szyfrem, niz powiedziec to wprost i rozwiac wszelkie watpliwosci jednym cięciem.A nawet jeśli nie,to zmuszanie ludzi do myślenia to dobry trend w dzisiejszych czasach (absolutnie nie mam tu na mysli ciebie) :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komp, czy konsola?

Ja nie mam konsoli, ale kumpel ma PS3 i często u niego gram więc wniosek taki mi się nasuwa:

Gry sieciowe (FPS, MMORPG), symulatory, strategie, RPG, ponadto inne rzeczy poza graniem --->PC
TPP, gry akcji, zręcznościówki, film, muzyka ---> konsola
Plusy PC: wielofunkcyjność, otwarta architektura, klawiatura i myszka wspaniale się spisują przy grach złożonych, np. symulacje, cena gier.
Minusy: awaryjny, trzeba co jakiś czas zmieniać części, lagi.

Plusy konsoli: fantastycznie wyglądające gierki, przyjemne sterowanie, idealne do zręcznościówek, czy gier akcji, idealne do wspólnych zabaw, dobry do muzyki, czy filmów, nie robi tylu problemów z programami jak PC, poza tym przyjaźniejsza technicznie niż PC. I chyba najważniejsza rzecz dla gracza: ZERO lagów.

Minusy: zamknięta architektura (chociaż to jest dużym plusem, nie trzeba wybierać w częściach, a i tak lagów zero), cena gier (to dość poważny minus, gdyż cena niektórych jest wręcz zaporowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2008 o 14:00, Luk Zombi napisał:

Minusy: zamknięta architektura (chociaż to jest dużym plusem, nie trzeba wybierać w częściach,
a i tak lagów zero)


Zdecyduj się :) Na moje to jest plus, choć wiadomo, że pod koniec życia owej serii konsol grafika nie będzie taka jak na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2008 o 15:37, Łeber napisał:

Zdecyduj się :) Na moje to jest plus, choć wiadomo, że pod koniec życia owej serii konsol
grafika nie będzie taka jak na kompie.

Pod koniec życia konsoli grafika nie będzie nawet taka, jak na telefonie komórkowym, a co dopiero pececie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 15:54, Nekromantik napisał:

Pod koniec życia konsoli grafika nie będzie nawet taka, jak na telefonie komórkowym,
a co dopiero pececie ;)


Chyba przesadziłeś z tymi komórkami ... no ale do PC się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... wiesz wróżką to z Ciebie nijaka :)

Nawet to co? Wyjdzie kolejna i znowu PC będzie miał gorszą grafę, takie błędne koło to jest z którego PC nigdy nie wyjdzie jako winner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować