Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 oficjalnie w Polsce!

59 postów w tym temacie

Coś się zmienia, pomału ale się zmienia. W sumie z oprogramowaniem MS trafiliśmy już do wyższej grupy, czas więć na inne rzeczy.

Jednak " m.in. w krajach Afryki Południowej oraz ... również w Polsce" nie napawa mnie optymizmem :/

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny - można chyba śmiało żałożyć, że pozostanie na dotychczasowym poziomie - około 1600 złotych za wersję Core i około 2100 za wersję Premium (w sklepach internetowych trochę taniej). Oczywiście zakładając, że oba modele będą dostępne, co wcale takie pewne nie jest.

Data premiery - myślę, że MS będzie chciał zaklepać sobie przynajmniej ułamek rynku jeszcze przed premierą Wii, więc na pewno można się spodziewać premiery gdzieś na przestrzeni Sierpień - Październik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z next-genów najbardziej narazie przypadł mi do gustu Wii. Te japońskie gierki jednak mają ten niepowtarzalny klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 10:03, żyrafa napisał:

jak to?? a to nie bylo jej w polsce wczesniej??przeciez np w empiku jest dostepna:/

ale pewnie byla sprowadzana z europy zachodniej a czym bedzie sie roznila polska edycja? moze instrukcja bedzie w jezyku polskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 09:58, Kifa napisał:

Co do ceny - można chyba śmiało żałożyć, że pozostanie na dotychczasowym poziomie - około 1600
złotych za wersję Core i około 2100 za wersję Premium


A w jaki sposób to przeliczyłeś? Wersja premium kosztuje w tej chwili 399 euro czyli niecałe 1600 złotych... A cena, co całkiem prawdopodobne, może jeszcze spaść, tak jak w dotychczasowej historii konsol gdzie około rok po premierze cena była obniżana po raz pierwszy (choć biorąc pod uwagę 599 euro za PS3, MS nie musi bić się ceną z konkurentem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--> Slave

polska edycja bedzie sie roznic tylko tym ze bediesz mial wsparcie techniczne w kraju :) oczywiscie po polsku... oraz jak slusznie zauwazyles moze sie pofatyguja i przetlumacza instrukcje :)

zreszta.... i tak mozna konsolke u nas bez problemu dostac wiec czy bedzie MS u nas czy nie oraz kiedy malo mnie interesuje

co do ceny to najtaniej sa w robson.pl..premium za 1749 jesli dobrze pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha ..oczywiscie cena jest podana dla kupujacego w Polsce bo jak zostalo wspomniane po powyzej :) za zachodnia granica jest taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kminie. Że co? Że premiera w Polsce? Przecież ten sprzęt od dawna jest dostępny w Empikach i innych MEdia Marktach. Phi! Wielka mi premiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Destro - uśredniłem ceny znanych mi sklepów zwykłych i internetowych. No ale mogłem odrobinę przesadzić, wszak do tych obecnych cen doliczamy wszelakie cła, podatki itp. których nie powinno być już po oficjalnej premierze konsoli. Niemniej nie sądzę, żeby ceny drastycznie spadły w stosunku do obecnych, no ale zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 10:42, Minsc i Boo napisał:

Nie kminie. Że co? Że premiera w Polsce? Przecież ten sprzęt od dawna jest dostępny w Empikach
i innych MEdia Marktach. Phi! Wielka mi premiera


Bo to sprowadzają na własną ręke i nie masz pomocy ze strony microsoftu. Faktycnzie możesz iść do MM to i załatwić ale trwa to conajmniej kilka tygodni. Więc po co psuć sobie nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak - wprowadzenie Xbox''a 360 dużo u nas nie zmieni. Mało kto będzie chciał wydać tyle pieniędzy na konsolę (za te 1500 zł i wzwyż można już kupić niezły komputer) która ma służyć tylko do grania.

Wróć, zapewne dużo osób chciałoby kupić Xbox''a, ale dla większości będzie to nieopłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna dystrybucja oznacza również możliwość ustawienia polskiego dasha (po ściągnięciu aktualizacji), spolszczony serwis Xbox Live oraz polskie lokalizacje największych hitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ivan za 1600zl to mozesz sobie kupic b.dobra grafike, ale zeby miec wypasionego kompa musisz niestety wlozyc drugie tyle.
Tak czy siak ;), fajnie jesli 360-tka bedzie promowana w polsce :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować