Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard: Diablo III pasuje do konsol

114 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2012 o 16:58, L33T napisał:

Pudełko w którym nie ma nic poza świstkiem robiącym za instrukcję i zawartością którą
można pobrać z BN. Nie wiem jakie masz łącze ale pobranie SC 2 to jakieś 30-45min.


Ale jest satysfakcja, że mam pudełko do kolekcji :) Pudła od Blizza nie są najbrzydsze :) Możesz tego nie rozumieć, ale dobrze jest jak się ma pudło, które stoi. Przynajmniej wiem, że coś kupiłem a tak wszystko cyfrowe ble. To nie dla mnie. Mam łączę 25 mb. A jak pamiętam kiedy chciałem zobaczyć angielską wersję Stara 2 to ściągało mi się okropnie jakieś max 700 kb/s ? Tragedia. Dlatego dyski optyczne imo są lepsze. W razie awarii czy czegoś.

@luzac stać mnie na Diablo 3 w dniu premiery. Ale nie wszyscy zbierają i mają kasę na nowe gry od Blizzard a jednak chcieli by zagrać. To, że za granicą dostajesz 4x większa pensję a u nas psi grosze to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zakladaj ze wszyscy maja tak wy*ebany w kosmos internet jak ty. dla mnie sciagniecie 7gb z serverow bneta to kwestia 6-7 godzin. tyle sciagalem klienta d3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 17:05, vegost napisał:

@luzac stać mnie na Diablo 3 w dniu premiery. Ale nie wszyscy zbierają i mają kasę na
nowe gry od Blizzard a jednak chcieli by zagrać. To, że za granicą dostajesz 4x większa
pensję a u nas psi grosze to inna sprawa.


Chciałbym polecieć do jakiegoś odległego kraju, ale mnie nie stać. Rozumiem, że swoje pretensje musiałbym składać wobec linii lotniczych i hoteli, że ich usługi są akurat dla mnie za drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 17:10, luzac napisał:

Chciałbym polecieć do jakiegoś odległego kraju, ale mnie nie stać. Rozumiem, że swoje
pretensje musiałbym składać wobec linii lotniczych i hoteli, że ich usługi są akurat
dla mnie za drogie.


Raczej pretensje miałbyś do swojego pracodawcy, bo mało ci daje pensji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no więc tak kupiłem ME3.. zagrałem i narazie.

Kupiłem SC w dniu premiery i grałem aż do premiery SC 2.

Kupiłem SC 2 i gram do dzisiaj.

Kupiłem WoW-a i grałem 5 lat - czasami wracam

Kupiłem D2 i gram 8 lat.

Kupiłem D1 i grałem ..już nie pamiętam ile, ale długo.

Grałem w bete D3 i wydam każde pieniądze na tą grę i będę grał minimum 8 kolejnych lat.

Taka jest różnica pomiędzy grami Blizzarda a jakimikolwiek innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 16:55, TobiAlex napisał:

Ludzie, przecież już można kupić DIII za 169 zł. Znowu sytuacja jak z S2. Rozejrzyjcie
się trochę a nie walicie stereotypy na lewo i prawo. Swoją drogą to DIII jest grą na
kilka lat (w DII ludzie grają do dziś) a pokażcie mi grę od EA na ładnych kilka lat?


Tak szczerze dla wielu będzie taką grą... The Sims. Sam będę miał, a raczej już mam Diablo III za darmo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 17:01, Malevyn napisał:

chodzi mi o to ku*wa ze ja w niektore gry z konsol na pcie grac nie moge.

I co z tego? To jest biznes - firmy nie są instytucjami charytatywnymi i jeżeli tworzą eksa na swoją konsolę, to robią wszystko by on tam został, bo to leży w ich interesie. Wydanie gry wysokobudżetowej na PC się nie opłaca, jeżeli nie jest to gatunek czysto PCtowy, a w brew pozorom h&s aż tak komputerowy to nie jest.

Dnia 26.03.2012 o 17:01, Malevyn napisał:

to powinno dzialac w dwie strony.

Bo Ty tak chcesz? Bo wydawcy mają się dogadać, że jak jedna firma wydaje grę tylko na PC, to druga musi wydać tylko na konsole/ę? Wolny rynek.

Dnia 26.03.2012 o 17:01, Malevyn napisał:

a mowie ze diablo jest moje, bo 90% gier od blizzarda jest wylacznie na pcty.

Nie, Diablo nie jest twoje. I to, że Blizzard do tej pory wydawał gry tylko na PC (pomijam porty EA na PSX i nieukończonego Ghosta) nie oznacza, że mają się trzymać komputerów do swojej śmierci.

Deal with it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 17:08, Undertaker napisał:

Niestety pasuje, w tym cały problem. Nie mam nic przeciwko konsolom, ale automatyczny
rozwój postaci aż śmierdzi portem pod konsole.

Uwaga - gry D&D pokroju NWN też miały automatyczny rozwój postaci a były dostępne tylko na PC (tak, wiem, to była opcja).
World of Warcraft - uwaga, również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 17:13, vegost napisał:

Raczej pretensje miałbyś do swojego pracodawcy, bo mało ci daje pensji :)


Dat logic... więc jeśli gra jest za droga, jest to wina złych wydawców, a jeżeli coś innego jest za drogie, to już szukamy przyczyn u innego źródła.

Diablo III wyjdzie, sprzeda się jak bułki, koniec pieśni. A jak wyjdzie na konsole, to ta wersja też sprzeda się jak bułki, koniec pieśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 17:14, Wojman napisał:

Sam będę miał, a raczej już mam Diablo III za darmo. :)


Czyżbyś kupił roczny abo do Wowa ? :> Czy z innych źródeł ?


@luzac a czy ja własnie nie o tym mówiłem ? :) U nas grę wydaje.. CD-Projekt. Więc pretensję mam do nich też. Ale z drugiej strony jak to możliwe, że wydawca, który się zarzekał, że wydałby Stara 2 taniej niż LEM teraz sprzedaje Diablo 3 po takiej samej cenie ? :) Fun pack :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena? 350 zł pewnie.. Chyba wolę tańszą wersję na PC, bez problemów z chatem, wieszającej się konsoli (o zgrozo, konsole wieszają się częściej niż współczesny PC...) i bycia uziemionym z max 1080p (jeśli nie 720p), kiedy tuż za rogiem jest nowa generacja konsol i telewizorów. W końcu to będzie kolejna ponadczasowa gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...a to oznacza, że gra przeznaczona jest dla niewyżytych przedszkolaków... Z resztą już od pierwszego screenu (z tęczą) wiedziałem, że coś jest nie tak. Pewnie zamiast krowiego poziomu będzie teraz labirynt kucyków Pony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 17:21, vegost napisał:

Czyżbyś kupił roczny abo do Wowa ? :> Czy z innych źródeł ?


No, Annual Pass to jednak fajna sprawa jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 17:01, Malevyn napisał:

chodzi mi o to ku*wa ze ja w niektore gry z konsol na pcie grac nie moge. to powinno
dzialac w dwie strony. a mowie ze diablo jest moje, bo 90% gier od blizzarda jest wylacznie
na pcty.

I działa w obie strony. Ty nie możesz pograć w konsolowe Gears of War 3 a posiadacze konsol nigdy nie zagrają w PCtowego Starcrafta. PCtowcy nie zagrają w Killzone a Konsolowcy w Gray Matter.
Blizzard zaczynał od konsol, należy o tym pamiętać a Diablo przy odpowiednio zmienionym interfacie spokojnie na konsolach się przyjmie więc TAK, jak najbardziej powinno grę wydać na tych platformach tym bardziej, że przy ich legendzie istnieje duża szansa na znaczny zarobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 16:52, Tenebrael napisał:

Napisałem, że żadne WIĘKSZE odchylenie od normy. A już na pewno nie takie, by była to
cena "zaporowa", jak ktoś wcześniej napisał. Jak dasz radę uzbierać te 120-130 zł, to
i dodatkowe 50 zł wysupłasz.


Jeśli dla Ciebie 50 zł przy cenach wynoszących 120 zł to żadne większe odchylenie... Ja nie twierdzę, że jest to cena zaporowa - po prostu nie podoba mi się wyznaczanie takich stadardów cen gier premierowych przez jednego z największych deweloperów na rynku.

Dnia 26.03.2012 o 16:52, Tenebrael napisał:

Tyle, że gry zamieci od większości współczesnych produkcji różni to, że nie są to "gry
jednego sezonu", na widok których roześmiana dzieciarnia będzie rżnęła w gacie ze szczęścia,
po czym 2 miesiące póxniej zapomni i rzuci w kąt. Gry Blizz charakteryzowały się zawsze
tym, że ludzie grali w nie nawet dwa, trzy czy pięc lat po premierze, bo dzięki zastosowanym
mechanizmom i stylkowi graficznemu produkcje te sie nie starzały. Z kolei prosta w mechanizmach
i złożona jesli chodzi o masterowanie zabawa nie nudziła się po jednym przejściu.


Ale znajdą się gry, które mają równie długą żywotność, a jednak nikt za nie nie żąda 200 zł. Po prostu goście wyjątkowo pazerni na kasę są. Choć w sumie to się im nie dziwię - każą sobie płacić za swoje dzieła wyjątkowo dużo kasy, a jednak znajdują się ludzie, którzy ich jeszcze bronią. Jak inni pójdą ich tropem, to zobaczymy czy tak fajnie będzie.

Dnia 26.03.2012 o 16:52, Tenebrael napisał:

I 12 lat po premierze dalej wielu graczy jest chętnych za nią te 50 zł zapłacić i w tą
grę grać. Ile współczesnych produkcji może się poszczycić żywotnością choćby 2-3 letnią?
I masz odpowiedź, czemu cena D3 nie jest bynajmniej wygórowana.


Ale nie musi mi się taka polityka cenowa podobać. Tylko czekam aż inni wielcy wydawcy zaczną stosować podobną politykę cenową. Tak samo było z DLC - Bethesda wypuściła jakąś idiotyczną zbroję dla konia, ludzie to kupowali i inni poszli tą samą drogą aż doszło do tego, że obecnie gotowe gry się kroi na kawałki i część sprzedaje jako DLC. Więc popieranie takiej polityki cenowej przez graczy to IMO strzelanie sobie w kolano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować