Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard: Diablo III pasuje do konsol

114 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2012 o 18:51, Malevyn napisał:

panie serio ? kogo obchodza te gry, przynajmniej nie mnie. mozecie se je brac. dla mnie
liczy sie diablo, sc i wc

Znaczy jeśli fakty przeczą twojej teorii to tym gorzej dla faktów... wybacz ale z takim poziomem ignorancji dyskutować się nie da. Jak dla mnie, nie ma co smutnego trolla karmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 18:27, Malevyn napisał:

poza d1 nic nie bylo na konsole od blizza, i tak powinno pozostac

A to niby czemu? Bo ty tak chcesz? Nie trolluj już tyle.

@Wojman:
Z całym szacunkiem, ale MACi to obecnie nic innego jak PCty z innym systemem operacyjnym. Czasy procków IBM skończyły się już dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 18:50, Geeko napisał:

Taaa, Blizzard w życiu niczego na konsole nie wydał. To są gry robione od zera przez
tą firmę a była jeszcze cała mała konwersji więc skończ fanboyskie lamenty i pogódź się
z faktem, że Blizzard multiplatformową firmą jest i nie ma w D3 na konsole niczego złego.
Stacraft Ghost miało wyjść tylko na konsole i pewnie by tak przez długi czas pozostało
ale prace zostały przerwane (wątpię, że przez konsolowość tej gry).


Zapomniałeś o konsolowej wersji (będącej zestawieniem podstawki i dodatku) Warcrafta 2 wydanej jako Warcraft 2: The Dark Saga na PSX i Segę Saturn ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 18:27, Malevyn napisał:

poza d1 nic nie bylo na konsole od blizza, i tak powinno pozostac


;D

Diablo III na konsole to tylko kwestia czasu. A co ci tak zależy żeby nie wyszedł? Przecież na kompie sobie pograsz tak czy inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2012 o 18:54, Kresegoth napisał:

Zapomniałeś o konsolowej wersji (będącej zestawieniem podstawki i dodatku) Warcrafta
2 wydanej jako Warcraft 2: The Dark Saga na PSX i Segę Saturn ;]

O proszę, codziennie się człowiek czegoś uczy :P

@ZubenPL
Fakt D1 na konsole robiło EA, zapomniałem o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 18:57, Niflheim napisał:

Diablo III na konsole to tylko kwestia czasu. A co ci tak zależy żeby nie wyszedł? Przecież
na kompie sobie pograsz tak czy inaczej.


Tak nowa generacja konsol zapasem a oni nadal szukają pracowników na kluczowe miejsca do zespołu który ma pracować nad konsolowym D3 więc twoja wypowiedź że to kwestia czasu jest mało prawdopodobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 19:01, ZubenPL napisał:

Tak nowa generacja konsol zapasem a oni nadal szukają pracowników na kluczowe miejsca
do zespołu który ma pracować nad konsolowym D3 więc twoja wypowiedź że to kwestia czasu
jest mało prawdopodobna.


Jeszcze troszkę na nową generację poczekamy, a przecież gra na konsole nie będzie robiona od podstaw. Szanse są, i to większe niż Ci się to zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 16:25, Malevyn napisał:

ja chce zagrac np w gears of war 3 na pcie ale nie moge. dlaczego konsolowcy moga grac
w moja gre na pcta na swoich smierdzacych konsolach ?



i po co tak się unosisz? cos w tym złego że d3 wyjdzie na konsole? boli cię to że kolejny wielki twórca wyłącznie pecetowy(po Cryteku) doszedł do wniosku że wydawanie jendnej gry na pc mija się z celem,jak i tak przychód będzie mizerny? wybacz sami sobie zgotowaliscie ten los pecetowcy. piractwo,wasze piracenie gier(nie mówię o wszystkich bo jest jeszcze dużą część graczy pecetowych co kupuje legalnie gry a nie piraci) sprawiło że twórcy niechętnie chcą robić exy na peceta... oczywiście na konsolach też jest piractwo,ale nie tak ogromne jak na PC. więc pogodz się z tym że d3 wyjdzie na konsole i blizzard szybciej zarobi na wyprodukowanie kolejnej gry(może starcraft3 kto wie ;))

ps

a ty kupiłeś sobie prawa do marki diablo że piszesz MOJA? ;)

ps2

przepraszam za moje błędy z telofonu pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 19:13, Niflheim napisał:

Jeszcze troszkę na nową generację poczekamy, a przecież gra na konsole nie będzie robiona
od podstaw. Szanse są, i to większe niż Ci się to zdaje.


Gra wymaga sporej ilości zmian by miała jakieś szanse na rynku konsolowym. A oni wciąż szukają kluczowych osób do zespołu http://eu.blizzard.com/pl-pl/company/careers/directory.html#region=Global

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 18:57, Niflheim napisał:

Diablo III na konsole to tylko kwestia czasu. A co ci tak zależy żeby nie wyszedł? Przecież
na kompie sobie pograsz tak czy inaczej.


Bo to jest takie samo podejście jak ludzika z Poly, który niedawno walnął pod jednym z newsów komentarz, że Dark souls to jest konsolowe, robione dla konsol i ma konsolowy klimat i on nie chce, aby to wyszło na pecety. Czyli typowe "nie liczy się dla mnie, że ja gram, Ważne, aby ci drudzy nie grali"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 17:14, Silvari napisał:

Kupiłem SC w dniu premiery i grałem aż do premiery SC 2.

Kupiłem i przeszedłem kilka pierwszych misji.

Dnia 26.03.2012 o 17:14, Silvari napisał:

Kupiłem D2 i gram 8 lat.

Ja przeszedłem raz.

Dnia 26.03.2012 o 17:14, Silvari napisał:

Kupiłem D1 i grałem ..już nie pamiętam ile, ale długo.

J. w.

Dnia 26.03.2012 o 17:14, Silvari napisał:

Taka jest różnica pomiędzy grami Blizzarda a jakimikolwiek innymi.

Blizzard robi bardzo fajne gry, ale jakoś nie widzę różnic pomiędzy ich produkcjami a bardzo fajnymi grami innych twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 19:14, LionelPL napisał:

boli cię to że kolejny
wielki twórca wyłącznie pecetowy(po Cryteku) doszedł do wniosku że wydawanie jendnej
gry na pc mija się z celem,jak i tak przychód będzie mizerny?


Świetny dowcip, pierwsza klasa. Mistrzu, StarCraft II wydany w środku wakacji poszedł w 3 milionach w miesiąc. Diablo to mocniejsza marka + lepszy okres pod względem sprzedaży. Mizerny przychód? Naprawdę setnie się ubawiłem.

Dnia 26.03.2012 o 19:14, LionelPL napisał:

wybacz sami sobie zgotowaliscie
ten los pecetowcy. piractwo,wasze piracenie gier(nie mówię o wszystkich bo jest jeszcze
dużą część graczy pecetowych co kupuje legalnie gry a nie piraci) sprawiło że twórcy
niechętnie chcą robić exy na peceta...


Bzdura. Już nie mówiąc, ze w poprzednich generacjach piractwo szalało i na konsolach a jakoś tych platform to nie zabiło.

Dnia 26.03.2012 o 19:14, LionelPL napisał:

oczywiście na konsolach też jest piractwo,ale
nie tak ogromne jak na PC.


Mamy i pewnie jeszcze długo będziemy mieli erę multiplatform, piractwo nie ma tu nic do rzeczy. Gdyby było tak ogromne jak starasz się nam tu wmówić to już dawno by zabiło niszę (myślisz, że gry takiego Paradoxu nie są piracone?).

Dnia 26.03.2012 o 19:14, LionelPL napisał:

więc pogodz się z tym że d3 wyjdzie na konsole i blizzard
szybciej zarobi na wyprodukowanie kolejnej gry(może starcraft3 kto wie ;))


Diablo III najpewniej zwróci się i zarobi zanim Blizzard poda choćby przybliżoną datę premiery ewentualnej wersji konsolowej.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 19:14, LionelPL napisał:

więc pogodz się z tym że d3 wyjdzie na konsole i blizzard
szybciej zarobi na wyprodukowanie kolejnej gry(może starcraft3 kto wie ;))


Zarobi na wyprodukowanie kolejne gry ???? Przecież to największe studio w branży które zatrudnia ponad 4000osób i ma przychody większe niż nie jeden wydawca (mówię oczywiście tylko o Blizzard Entertainment ) więc oni nie mają żadnych problemów z funduszami.

Dnia 26.03.2012 o 19:14, LionelPL napisał:

Diablo III najpewniej zwróci się i zarobi zanim Blizzard poda choćby przybliżoną datę
premiery ewentualnej wersji konsolowej.


Sporą kwotę zarobi to w pierwszym tygodniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, Blizzard te jego newsy o konsolowej wersji Srablo III.
"Blizzard:Diablo III ma szansę na konsolową wersje"
"Blizzard:konsolowa wersja Diablo III była by fajna"
"Blizzard:Diablo III pasuje do konsol"
"Blizzard:Diablo III było by dobre na konsolach"
(...)
A ty, jaki news o konsolowej wersji Diablo III zrobiłeś dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 19:59, SarenkaB napisał:

Ah, Blizzard te jego newsy o konsolowej wersji Srablo III.
"Blizzard:Diablo III ma szansę na konsolową wersje"
"Blizzard:konsolowa wersja Diablo III była by fajna"
"Blizzard:Diablo III pasuje do konsol"
"Blizzard:Diablo III było by dobre na konsolach"
(...)
A ty, jaki news o konsolowej wersji Diablo III zrobiłeś dziś?


Kończą im się pomysły na tytuły teraz będą je od początku powtarzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować