Zaloguj się, aby obserwować  
rada

Czy ktoś uczestniczył w wydarzeniach paranormalnych?

704 postów w tym temacie

Czy ktos mial takie same zdarzenie jak ja? Gdy sie obudzilem zobaczlem nad sufitem małą świecacą bialeymi promieniami kulkę nie wiem czemu ale tym sie nie przejelem i nie chciało mi sie o tym nikomu mowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 19:53, rada napisał:

Czy ktos mial takie same zdarzenie jak ja? Gdy sie obudzilem zobaczlem nad sufitem małą świecacą bialeymi promieniami kulkę
nie wiem czemu ale tym sie nie przejelem i nie chciało mi sie o tym nikomu mowić.

A co było dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 19:53, rada napisał:

Czy ktos mial takie same zdarzenie jak ja? Gdy sie obudzilem zobaczlem nad sufitem małą świecacą bialeymi promieniami kulkę
nie wiem czemu ale tym sie nie przejelem i nie chciało mi sie o tym nikomu mowić.


to jest dość częsty przypadek. I większość przypadków jest uleczalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 19:53, rada napisał:

Czy ktos mial takie same zdarzenie jak ja? Gdy sie obudzilem zobaczlem nad sufitem małą świecacą bialeymi promieniami kulkę nie wiem czemu ale tym sie nie przejelem i nie chciało mi sie o tym nikomu mowić.

Co, przeczytałeś coś z tych stron co ci je podałem?
Ja niestety nie przeżyłem żadnego pranormalnego zjawiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 19:55, lajt napisał:

> Czy ktos mial takie same zdarzenie jak ja? Gdy sie obudzilem zobaczlem nad sufitem małą świecacą bialeymi promieniami
kulkę
> nie wiem czemu ale tym sie nie przejelem i nie chciało mi sie o tym nikomu mowić.
A co było dalej ?

wlasciwie to nic nie wiem czemu nie podszedlem do tego, bardzo teraz zaluje ale zato cos mi kazalo odwrocic sie, gdy przypomnialem sobie o tym tego juz nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 20:03, Yasiu89 napisał:

> Czy ktos mial takie same zdarzenie jak ja? Gdy sie obudzilem zobaczlem nad sufitem małą świecacą bialeymi promieniami
kulkę nie wiem czemu ale tym sie nie przejelem i nie chciało mi sie o tym nikomu mowić.
Co, przeczytałeś coś z tych stron
co ci je podałem?
Ja niestety nie przeżyłem żadnego pranormalnego zjawiska.

nic takiego nie bylo ale wpisalem ORBS i patrzylem na zdjecia ale tam to jakies to wielkie bylo, roztrzepane a ja mialem takie ladne symetryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 19:53, rada napisał:

Czy ktos mial takie same zdarzenie jak ja? Gdy sie obudzilem zobaczlem nad sufitem małą świecacą bialeymi promieniami kulkę
nie wiem czemu ale tym sie nie przejelem i nie chciało mi sie o tym nikomu mowić.


Radzę ci dużo nie pić;) ja po 2 winach miałem tyle swiecacych kulek ze nie moglem ich policzyc:0

A kiedys zdarzylo mi sie takze cos dziwnego - poszedłem sobie spac, a gdy sie obudzilem nie moglem w ogole sie ruszac, rece, nogi odmawiały mi posluszenstwa, probowałem krzyknac " mamo!" ale i tak nic to nie dało, po jakims czasie w koncu paraliz ustąpił , jak sie pozniej dowiedzialem mowi sie na to " zjawa" czy cos w tym stylu i moja kolezanka i kilka osoba tez tak miało... choc wydawało mi sie to na wpół realistyczne a na wpół jakbym śnił
dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam za bardzo nie wieże w zjawiska paranormalne :] to jest poprostu kit. no może czasami na codzień doświadczam te zjawiska ale za bardzo nie przywiązuję na to uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 20:24, Yasiu89 napisał:

I to i to.

obudzilem sie, polezalem sobie z otwartymi oczami nagle postranowulen sie odwrocic nagle patrze na sufit a tam mala swiecąca malymi promieniami kula. popatrzylem sie na nią cwilę odwrocilem sie po 2 sek. znowoz tam spojzalem i juz tam tego nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem postaraj się zrobić zdjęcie. Możliwe że miałeś coś z oczami. Jeśli by to coś wyszło na zdjęciu to podejrzana sprawa.
Sam chciałbym cos takiego zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 20:35, SolZero napisał:

ja tam za bardzo nie wieże w zjawiska paranormalne :] to jest poprostu kit. no może czasami na codzień doświadczam te zjawiska
ale za bardzo nie przywiązuję na to uwagi :)

A F.E.A.R.??? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ! To niebyła żadna zjawa, zmora czy jak to nazywacie :P to poprostu paraiz senny, który powstaje gdy podczas snu twój umysł się obudzi a ciało nie(czy coś takiego ;) ) Dobra - Chodzi o to, że jest taka rzecz co nazywa się LD (Świadome śnienie), jest to możliwe i niejest to zjawisko paranormalne, podczas snu możemy wiedzieć o tym że w danym momencie śpimy i to co się dzieje dookoła nas to tylko sen :) A gdy już będziemy we śnie (co da się osiągnąć poprzez treningi) możemy robić co chcemy!! Dosłownie! Możemy latać, przenieść sięw jakieś światy z filmów, gier itd poprostu rubta co chceta :D ale lepiej będzie jak sami sobie o tym poczytacie : www.astraldynamics.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 20:39, rada napisał:

> I to i to.
obudzilem sie, polezalem sobie z otwartymi oczami nagle postranowulen sie odwrocic nagle patrze na sufit
a tam mala swiecąca malymi promieniami kula. popatrzylem sie na nią cwilę odwrocilem sie po 2 sek. znowoz tam spojzalem
i juz tam tego nie bylo.

Odkrylem zrodlo Twoich problemow - to była żarówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować