Zaloguj się, aby obserwować  
rada

Czy ktoś uczestniczył w wydarzeniach paranormalnych?

704 postów w tym temacie

Dam Ci przykład:
Przed paru sekundami Jaki Ganh1 próbowałe wejśc w OOBE* (* o OOBE -
http://www.pea.webd.pl/php-files/readarticle.php?article_id=20)
Bałe się wejść w trans, ale spróbował. Gdy się wybudził czuł dziwne uczucie. Teraz wie, że nic się mu niestanie, jeśli zachowa opanowanie i koncetracje przy OOBE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja próbuję wejść w OOBE cały czas wyobrażam siebie jak patrzę na swoje ciało i co dalej ? Oczywiście jestem wtedy odprężony itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra , sprobowalem tego co podał Jaki...NA początek na chilke straciłem troche panowanie nad stopą tak ,że wbrew woli sięosunęla...Potem jakieś dziwne dzwięki muzyczne ,a jeszcze później coś przy rtamieniu zaczęło mnie skrobać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nie opętał. Ja po prostu staram się żyć. Życie to nie tylko..Jedzenie, Spanie, Chodzenie do pracy. Chce zrobić wszystko na co mnie stać.
WIKitory. ja widzę jedynie ciao astralne, i demony. te dobre i te złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 19:33, Jaki Ganh1 napisał:

Nie. Nie opętał. Ja po prostu staram się żyć. Życie to nie tylko..Jedzenie, Spanie, Chodzenie
do pracy. Chce zrobić wszystko na co mnie stać.
WIKitory. ja widzę jedynie ciao astralne, i demony. te dobre i te złe.


A możesz wtedy latać i podróżować za granicę np. do Afryki ? I czy możesz przewidzieć przyszłość ? Gdzieś czytałem , że się da i można się skontaktować ze zmarłymi . Jak ja wyobrażam sobie , że patrzę na swoje ciało to nic się nie dzieje jak mam wyjść ze swojego ciała poradź coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Aby zadać pytanie zmarłemu, idź na cmentarz, w zasięgu 10-20 km. nie powinno być żadnego odbiornika radiowego. Weź radio-magnetofon z pustą kasetą. Nagraj na niej swoje pytanie, np. Czy niebo i Bóg isntnieje? a następnie odejdź poza cmentarz. Poczekaj z 20 minut. Staraj się zachowywać cicho !!!NA radiu nie może być twoich szmerów itp.!!!, podejdź do radia, poczekaj z 20 sek., wyłącz je. Odsłuchaj kasetę. Jeśli usłyszysz w oddali, z echem (lub bez) odpowiedź, to udało się, jeśli nie,to się nie udało. Powtarzaj, aż do skutku.
2.w OOBE nie możesz ani przewidywać przyszłości, chyba że osiągniesz jasnowidzenie lub telekinezę (czy jakoś tak). Jeśli uda Ci się to osiągnąć, to stwórz własnego ducha, i podróżuj z nim po ciele astralnym, szukając obrazów przyszłośći. Ale uważaj, duch nie powinnien samodzielnie wykonywać myśleć, ale musi wiedzieć że jest kochany. Nie może być znieważany! Musi być jak twój przyjacie. Poczytaj sobie więcej o duchach na tamtej stronie.
3. Aby podróżować, musisz poznać LD. Jest to zawładnięcie nad snem. robienie w nim wszystkiego czego chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj próbowałem doznać OOBE, mała relacja.
No więc tak:
Wczoraj poszedłem spać o 23, wstałem o 3. 30 minut dochodziłem do siebie i położyłem się znowu - na plecach, przykryłem się kocem, zmieniłem poduszkę. (Był to mój pierwszy raz, a używałem metody D.Sugiera "koncentracja - przyśnięcie", więcej tu: http://www.pea.webd.pl/php-files/readarticle.php?article_id=21)
Po dosyć długim czasie poczułem leciutkie drętwienie lewej ręki. Coraz bardziej narastało, aż w końcu ręka mi całkowicie zdrętwiała. Miałem chyba za słaby trans, nie udało mi się. Dzisiaj kolejna próba ! :)

Jaki Ganh1-> gratulacje z tą aurą. Szacun ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 18:35, Mogrim napisał:

Szatańskie sztuczki, diabeł was opęta i nic z was nie zostanie! Zważcie na me słowa, póki jeszcze
możecie!


Żadne szatańskie sztuczki, jedynie wykorzystywanie energii PSI. Niestety zawsze znajdą się ludzie, którzy będą starali się to "znadinterpretować"...

BTW. Próbował ktoś stworzyć PSI-Balla? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi drętwiały nogi i ręce , czy to znak , że niedługo będę miał OBE ? A i jeszcze coś czy w czasie trwania OBE można dotykać i widzieć ludzi ? Ale nie astralnych tylko fizycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam we śnie DEJAVU (czytaj:deżawi) jak mi się coś śni a później się budzę to to co mi się śniło dzieje się na serio.
np.:gdy śnił mi się straszny wypadek na rowerze tego samego dnia mój kolega chciał zrobić na rowerze sztuczkę
niestety mu się nie udało i leżał w szpitalu 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z OOBE, otóż wyłanczam światlo, jest cisza, leże na plecach, oddychając nie ruszając się, aż w pewnym momecie otwieram oczy (nie wiem czemu) i nie czuje rak! nie umie nimi ruszyć! Było to 20 min temu od napisania mego posta, i do teraz mi sie trzesą, czy cos robie źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 21:01, Marioo55 napisał:

Ja mam problem z OOBE, otóż wyłanczam światlo, jest cisza, leże na plecach, oddychając nie
ruszając się, aż w pewnym momecie otwieram oczy (nie wiem czemu) i nie czuje rak! nie umie
nimi ruszyć! Było to 20 min temu od napisania mego posta, i do teraz mi sie trzesą, czy cos
robie źle?


Nie otwieraj oczu , to dobrze , że nie możesz ruszać rękami to znak , że masz je sparaliżowane i niedługo doświadczysz OOBE ,

P.S

Czy wtedy wyobrażasz siebie patrzącego na swoje ciało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam wrazenie ze czasami widze "znaki" poprostu widze jakas rzecz i ogarnia mnie uczucie zo to cos waznego... po jakims czasie dzieje sie jakas rzecz zwiazana z tym co widzialem... np. siedze... mam jechac z mama i non stop mialem noczucie ze czegos zapomnialem... po drodze mialem jakies male znaki na potwierdzenie... nie zapielem pasow ...zrobielm to dopiero w polowie trasy.. a mama wogule... i mialem wrazenie ze kiedy skrecamy o robimy to zapozno... no i oczywiscie na koncu okazuje sie ze czegos zapomnielismy... takich zeczy jest duzo... prawie codziennie mam jakas taka rzecz... czasami jak cos widze to odrazu sobie mysle ... ze to znak... najczesciej niedlugo cos sie dzieje... :) co do tego OOBE... ciekawe... chyba se wyprobuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 21:10, jcl99 napisał:

> Ja mam problem z OOBE, otóż wyłanczam światlo, jest cisza, leże na plecach, oddychając
nie
> ruszając się, aż w pewnym momecie otwieram oczy (nie wiem czemu) i nie czuje rak! nie
umie
> nimi ruszyć! Było to 20 min temu od napisania mego posta, i do teraz mi sie trzesą, czy
cos
> robie źle?

Nie otwieraj oczu , to dobrze , że nie możesz ruszać rękami to znak , że masz je sparaliżowane
i niedługo doświadczysz OOBE ,

P.S

Czy wtedy wyobrażasz siebie patrzącego na swoje ciało ?


Emm nie wyobrażam siebie patrzącego na cialo...

Ale czy to bezpieczne? Czy moje ciało bedzie potem cale sparaliżowane i nie będe mogl sie ruszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 21:14, Marioo55 napisał:

Emm nie wyobrażam siebie patrzącego na cialo...

Ale czy to bezpieczne? Czy moje ciało bedzie potem cale sparaliżowane i nie będe mogl sie ruszać?


Bezpieczne tylko na chwilę nie będziesz się mógł poruszać ale za chwilę wszystko wraca do normy .

Nie doświadczyłem OOBE ale czytałem o nim w chwili gdy nie możesz ruszać rękoma myślisz o czymś ?

Czytałem , że do osiągnięcia OBE musisz sobię wyobrazić np. wchodzącego siebie po linie lub patrzącego na swoje ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować