Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatek Gods & Kings do Civilization V z datą premiery

7 postów w tym temacie

Powiem szczerze, że chyba teraz to bym czekał na coś takiego jak GOTY ze wszystkimi dodatkami jeżeli miałbym kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałuje wydanych na Civ 5 pieniędzy; bo przy samej grze spędziłem tylko kilka godzin. Gra jest wolniejsza od mojej ulubionej czwórki, nie mówię tylko o czasie oczekiwania na następną turę ale także i o samej rozgrywce. Próbowałem się do nowego stylu rozgrywki przekonać ale nie dałem rady. A szkoda bo gra ma sporo świetnych pomysłów i plusów - śliczna grafika, brak stackowania jednostek (IMO największa bolączka Civ 4), państwa-miasta itd...

Dodatek raczej wiele nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 17:30, KrisK91 napisał:

Żałuje wydanych na Civ 5 pieniędzy; bo przy samej grze spędziłem tylko kilka godzin.
Gra jest wolniejsza od mojej ulubionej czwórki, nie mówię tylko o czasie oczekiwania
na następną turę ale także i o samej rozgrywce. Próbowałem się do nowego stylu rozgrywki
przekonać ale nie dałem rady. A szkoda bo gra ma sporo świetnych pomysłów i plusów -
śliczna grafika, brak stackowania jednostek (IMO największa bolączka Civ 4), państwa-miasta
itd...

Dodatek raczej wiele nie zmieni.

Pamietam dyskusje (chyba wlasnie w watku o Civ4), ze najwieksza zaleta Civ5 jest wlasnie szybka rozgrywka :) Ja po demie Civ5 odpadlem i tej czesci raczej nigdy nie kupie. Dodatek z tego co widze wprowadzi religie, ale nawet to chyba nie uratuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować