Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2007 o 14:10, pllayboyy napisał:

> >

Mozna by powiedzieC: więc po co przepłacac? To czemu ta cena 1000 zl sie rozni jednak ps3 musi
miec to cos lepszego prawda?


Nie zauważyłeś różnicy napędów i procka Cell?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2007 o 14:17, bojanzaw napisał:

Nie zauważyłeś różnicy napędów i procka Cell?


Dokładnie tak. PS3 kosztuje, tyle ile kosztuje, głównie ze względu, na najnowszy napęd Blue Ray. Sam taki napęd do komputera, kosztuje około dwóch tysięcy złotych, wiec wystarczy pomyśleć... Tutaj mamy w cenie napędu całą konsolę. Jak już mówiłem - cale PS3, to zbiórka najnowszej technologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 14:23, CzystyZysk napisał:

Dokładnie tak. PS3 kosztuje, tyle ile kosztuje, głównie ze względu, na najnowszy napęd Blue
Ray. Sam taki napęd do komputera, kosztuje około dwóch tysięcy złotych, wiec wystarczy pomyśleć...
Tutaj mamy w cenie napędu całą konsolę. Jak już mówiłem - cale PS3, to zbiórka najnowszej
technologii.


Najnowszej technologii, ale karta graficzna z tego, co wiem, jest słabsza od tej w 360. Nie będę tu reklamował innego forum :P Ale skupmy się na samej grze, bo dyskusja nt. next-genów jest już w innym temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 14:26, bojanzaw napisał:

> Dokładnie tak. PS3 kosztuje, tyle ile kosztuje, głównie ze względu, na najnowszy napęd
Blue
> Ray. Sam taki napęd do komputera, kosztuje około dwóch tysięcy złotych, wiec wystarczy
pomyśleć...
> Tutaj mamy w cenie napędu całą konsolę. Jak już mówiłem - cale PS3, to zbiórka najnowszej

> technologii.

Najnowszej technologii, ale karta graficzna z tego, co wiem, jest słabsza od tej w 360. Nie
będę tu reklamował innego forum :P Ale skupmy się na samej grze, bo dyskusja nt. next-genów
jest już w innym temacie ;)


Jak to ktos powiedzial nie licza sie czesci ale ich polonczenie:D Czeba przyznac ze PS3 jest lepiej zaawansowany technologicznie i juz na miesiacach mam nadzieje zobaczymy swietne gry na niego, narazie wygrywa x360 bo jest na niego duzo gier ale mam nadzieje ze wkoncu wyjda porzadne gry na ps3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 14:35, pllayboyy napisał:

Jak to ktos powiedzial nie licza sie czesci ale ich polonczenie:D Czeba przyznac ze PS3 jest
lepiej zaawansowany technologicznie i juz na miesiacach mam nadzieje zobaczymy swietne gry
na niego, narazie wygrywa x360 bo jest na niego duzo gier ale mam nadzieje ze wkoncu wyjda
porzadne gry na ps3!


No wiesz... Lepiej zaawansowane może jest, ale czy wykorzystywane? :) To, co obie konsole potrafią, zobaczymy za rok, może 2 lata, jak zaczną wychodzić megaprodukcje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 16:08, bojanzaw napisał:

> Jak to ktos powiedzial nie licza sie czesci ale ich polonczenie:D Czeba przyznac ze PS3
jest
> lepiej zaawansowany technologicznie i juz na miesiacach mam nadzieje zobaczymy swietne
gry
> na niego, narazie wygrywa x360 bo jest na niego duzo gier ale mam nadzieje ze wkoncu wyjda

> porzadne gry na ps3!

No wiesz... Lepiej zaawansowane może jest, ale czy wykorzystywane? :) To, co obie konsole potrafią,
zobaczymy za rok, może 2 lata, jak zaczną wychodzić megaprodukcje ^^



nie nie jest wykorzystywane wiec to chyba +? niby + ale niby - zobaczysz za rok jaka bedzie roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w necie puścił plotę o GTA IV na piece;
z tego co wiem to ma być (przynajmniej na razie) tylko na konsole.
Czy koś mógłby to potwierdzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 22:16, lothar-mb napisał:

Ktoś w necie puścił plotę o GTA IV na piece;
z tego co wiem to ma być (przynajmniej na razie) tylko na konsole.
Czy koś mógłby to potwierdzić ?


Tak, Grand Theft Auto IV jest czasowym konsolowym exclusivem, na PC powinna pojawić się ok. 8 miesięcy po premierze konsolowej, zapowiedzianej na pierwszy kwartał 2008 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 23:09, ak.47 napisał:

> Ktoś w necie puścił plotę o GTA IV na piece;
> z tego co wiem to ma być (przynajmniej na razie) tylko na konsole.
> Czy koś mógłby to potwierdzić ?

Tak, Grand Theft Auto IV jest czasowym konsolowym exclusivem, na PC powinna pojawić się ok.
8 miesięcy po premierze konsolowej, zapowiedzianej na pierwszy kwartał 2008 roku.

Mógłbyś podąc link z ta informacją ?
Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 23:36, lothar-mb napisał:

Mógłbyś podąc link z ta informacją ?
Z góry dzięki :)

Ale to, że jest exclusivem, to wiadomo hoho długo, więc nie chce mi się zbytnio szukać:). I wkradła się jedna pomyłka:P. Chodzi o drugi kwartał, czyli marzec 2008. Tu masz newsa o przesunięciu premiery - http://www.gta4.net/news/3917/gta-iv-delayed/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 23:41, lothar-mb napisał:

ni, nie :)
Chodzi mi o linka do materiału, że na 100% wyjdzie na PC :).
bo jak na razie to jedni ludzie mówią tak inni tak :P

A:). No to tego na 100% nie wiadomo, ale Rockstar nie odpuści sobie natrzepania jeszcze większej ilości kasy, i pewnie wyda GTA IV na PC. San Andreas też początkowo było wyłącznie na konsole, i co? :) Na PC też wyszło:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 23:46, ak.47 napisał:

San Andreas też początkowo było wyłącznie na konsole,
i co? :) Na PC też wyszło:P.


Tak, ale z GTA IV jest inaczej. Rockstar powiedział, że silnik Rage (chyba tak się nazywa; był on użyty w jednym tenisie na Xboxie 360) będzie mieć problemy z działaniem na PC, dlatego GTA IV ukarze się jedynie na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 00:11, CzystyZysk napisał:

Tak, ale z GTA IV jest inaczej. Rockstar powiedział, że silnik Rage (chyba tak się nazywa;
był on użyty w jednym tenisie na Xboxie 360) będzie mieć problemy z działaniem na PC, dlatego
GTA IV ukarze się jedynie na konsolach.


Hm, tej wersji zdarzeń nie słyszałem. Ale zawsze mogą go jakośtam przerobić, żeby i na PC działał.

Kolejny powód, żeby kupić XBoxa.. Już 357:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2007 o 00:15, ak.47 napisał:

Hm, tej wersji zdarzeń nie słyszałem. Ale zawsze mogą go jakośtam przerobić, żeby i na PC działał.


Tak, lecz nie wiadomo czy to całe przerabianie silnika będzie opłacalne i czy warto to robić? Może też tak być, że po prostu nie da się go przerobić aby działał na PC, a gra bez Rage`a nie może być... Bo wiem, że jedną z głównych atrakcji nowego GTA ma być właśnie ten silnik Rage, który będzie powodował, że człowiek będzie się poruszać niezwykle realistycznie, potrącenia przechodniów będą kilka razy lepsze niż dotychczas itp. Więc jakby na PC GTA miałoby nie mieć tego silnika, to by jakos tak... trochę głupio była, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 00:23, CzystyZysk napisał:

Tak, lecz nie wiadomo czy to całe przerabianie silnika będzie opłacalne i czy warto to robić?

Opłacalne owszem, wszystko się zwróci w grach.

Dnia 02.09.2007 o 00:23, CzystyZysk napisał:

Może też tak być, że po prostu nie da się go przerobić aby działał na PC, a gra bez Rage`a
nie może być...

Gorzej jeśli tak będzie, wtedy PCtowcy na zawsze pożegnają się z GTA IV.

Dnia 02.09.2007 o 00:23, CzystyZysk napisał:

Bo wiem, że jedną z głównych atrakcji nowego GTA ma być właśnie ten silnik
Rage, który będzie powodował, że człowiek będzie się poruszać niezwykle realistycznie, potrącenia
przechodniów będą kilka razy lepsze niż dotychczas itp. Więc jakby na PC GTA miałoby nie mieć
tego silnika, to by jakos tak... trochę głupio była, prawda?

Nawet nie głupio, a beznadziejnie. Jakby wydali, na takim np. silniku San Andreas, toby dużo nie zarobili, a gracze (PCtowi) byliby w stanie załamania nerwowego:P. I byłby to kolejny powód do naśmiewania się z PC przez konsolowców. Ciekawe, jak się sprawa rozwinie. Rockstar powinien czarno na białym wszystko wyjaśnić i byłby spokój. PCtowcy zaczęliby przynajmniej już na konsole zbierać;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 02.09.2007 o 00:32, ak.47 napisał:

Rockstar powinien
czarno na białym wszystko wyjaśnić i byłby spokój. PCtowcy zaczęliby przynajmniej już na konsole
zbierać;).


Właśnie już to zrobił kilka miesięcy temu. ;) Właśnie to są oficjalne informacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 00:36, CzystyZysk napisał:

Właśnie już to zrobił kilka miesięcy temu. ;) Właśnie to są oficjalne informacje..


o_O <szczękopad> <drgawki>

LIIIIINK!! :D Ale zawsze nadzieja jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 00:37, ak.47 napisał:

> Właśnie już to zrobił kilka miesięcy temu. ;) Właśnie to są oficjalne informacje..

o_O <szczękopad> <drgawki>

LIIIIINK!! :D Ale zawsze nadzieja jest...

no np. RAGE jest silnikiem konsolowym :). Przeznaczonym specjalnie na nie.
Żadnej wzmianki o pececie:
http://en.wikipedia.org/wiki/Rockstar_Advanced_Game_Engine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować