Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2007 o 21:52, Baluk25 napisał:

bo to forum a nie czat lub irc ;]

a tak żeby offtopu nie było to wątpię żeby GTA 4 wyszło na kompa...wiecie coś może na ten temat?


A no właśnie. W zapowiedziach ciągle mowa o konsolach nowej generacji... Czy to oznacza że GTA 4 nie zostanie wydane na PC? Czy maja może plany na później? Ktoś ma informacje na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 00:40, Tyraf napisał:

A no właśnie. W zapowiedziach ciągle mowa o konsolach nowej generacji... Czy to oznacza że
GTA 4 nie zostanie wydane na PC? Czy maja może plany na później? Ktoś ma informacje na ten
temat?

No nie wiadomo czy wyjdzie wszyscy powariowali z tymi głupimi konsolami. Ale mi się wydaje że wyjdzie. Gdy wychodziło San Andreas to rockstar się podniecał że gra tylko na PS2. Na forach wszyscy płakali że na PC im nie wyszło. A rockstar zapowiedział wersję PC w dniu premiery tej gry w Australii która była później niż w USA i EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 10:41, juke napisał:

A może Rockstar da nam bardziej dopracowaną wersję na PC? Ale czy było mówione czy na PC wyjdzie
czy nie?

No ja tez właśnie niewiem czy dadzą GTA 4 na PC-eta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo oni tak chcą zrobić żeby wszyscy kupili tego Xboxa. A jak już pecetowcy kupią Xboxa i grę w dniu premiery to po tygodniu zapewne zapowiedzą wersję PC. Bo ci co mieli Xboxa kupić już go kupili. To teraz będą ciągnąć kasę z pecetowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:12, Tomek1120 napisał:

Ale mądry. Jakbyś chciał wiedzieć to to nie są oficjalne pudełka. A GTA LCS będzie tylko na
PSP. A było potem na PS2? Było.


jak byś przeczytał dobrze napisałem ze to są projekty okładek GTA 4 więc w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 22:02, Tomash20PL napisał:

> tylko że te projekty zrobili jacyś fani gta a nie rockstar. Ja też mogę zrobić opakowanie
Crysis
> na PS3 ale to nie oznacza że będzie.

Sprawdź
http://gry.onet.pl/1632811,,Rockstar_pokazuje_projekty_ok%B3adek_GTA_IV,wiadomosc.html

A tam onet na jakieś stronie czytałem że to nieoficjalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym info pisze że gra jest zapowiedziana na 16 października nie wiadomo którego roku ale pewnie 2007 jak było na początku.

To jest jakieś stare info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 22:18, Meykan napisał:

W tym info pisze że gra jest zapowiedziana na 16 października nie wiadomo którego roku ale
pewnie 2007 jak było na początku.

To jest jakieś stare info.


Jest napisane ze w 2008 a co do okładek nie wnikam i tak żadna z nich mi sie nie podoba, ciekawe jak 4 okładka którą nie ukazali będzie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak czekam na wersję PC nie zamierzam kupować jakiegoś X-pudła co muszę co rok płacić 170zł żeby przez neta pograć. Albo PS3 co niektóre gry są po 300zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować