Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2008 o 23:26, ja33no napisał:

> jak nie milczą jak milczą. chyba, że ślepym.

Był kiedyś zamieszczony wywiad z tym panem.

Tak poważny serwis jak Gamespot czy IGN, opiera się na faktach, a fakty są takie, że
ten pan powiedział tylko i wyłącznie, że jego zdaniem, mało prawdopodobne jest wyjście
GTA4 na PC''ta
. To żadne oficjalne info, to po prostu wywiad.

To teraz wejdź sobie na źródło i się przekonaj jak poważny jest ten serwis.
Yyy sorry nie miało być do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzja z IGN już jest! ŚWIETNA RECENZJA! Pokazują czysty gameplay, w świetnej jakości. Do tego ma najlepszy początek recenzji jaki w życiu widziałem (to z "flashin lights"). Z recki dowiedziałem się:

-Że to najlepsza gra w jaką grał recenzent w ciągiu ostatnich 10 lat
-Świetny system chowania za przeszkodami
-Pięknie zrobione miasto
-Ganialny multi dla 60 (!) osób (wszystko pozostaje tak jak w singlu, nawet traffic i policja!)
-STAŁY Framemate na obu konsolach!

http://gtanf.com/forums/index.php?showtopic=5992

Radze obejrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 09:12, Don Zorro napisał:

czy pograłbym na :
core 2 duo 2x 2,2ghz
grafa 256mb/64 bit
1gb ram
vista

Nie. Niestety, gra ci na obecną chwilę nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 09:12, Don Zorro napisał:

czy pograłbym na :
core 2 duo 2x 2,2ghz
grafa 256mb/64 bit
1gb ram
vista


Obawiam się, że przynajmniej przez najbliższe kilka miesięcy nie. Jeżeli nie, nie w ogóle. Otóż ta zacna gier nie wyszła na razie na PC i co najgorsze nikt nie wie czy Rockstar ma zamiar to w ogóle zrobić ;] I to jest najgorsze to wyczekiwanie... A jeżeli by nawet wyszła myślę, że z tym co prezentujesz raczej byś nie miał szans zagrać.

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 08:47, rob300i napisał:

(...)


Dzięki za linka. Recenzja rzeczywiście jest znakomita :)
Jak widać GTA IV będzie jedną z najlepszych gier, jakie powstały. Obawiałem się po pierwszych, autorskich gameplayach że grafika będzie średnia, ale jak widać po tej recenzji prezentuje się bardzo ładnie. Pozostaje czekać do 29 kwietnia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy recenzenci są chyba jacyś przekupieni. Owszem, zamówiłem GTA, ale grze raczej nie można dać 10/10. Spójrzcie przecież na grafikę - w co niektórych miejscach tekstury są w niskich rozdzielczościach, budynki często ''wyskakują'' przed postacią, zamiast pojawiać się na horyzoncie. 9+/10 - okej. Ale 10/10? Hype zrobił swoje...

Osobiście czekam na recenzję od gametrailers. W porównaniu z recenzjami GT, te z IGN są jak ogromne zamki. Z piasku. Budowane przez 2 latka, który nie umie trzymać łopatki. Imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 19:03, GoldOx napisał:

Tak sobie przegladalem Grrr i... http://grrr.pl/2008/04/25/gta-iv-na-pc-nigdy/

ps. Czy to prawda czy nie, ja tylko informuje - Nie chce zostac zaraz zbluzgany :)


Jeden ***j czy to fake czy nie :) Kto ma zagrać w GTA 4 to musi kupić PS3 , a jeśli chciałby w przyszłości zagrać na kompie (o ile by wyszło) to musiałby pewnie kompa wymienić, więc kasa ta sama, piec czy konsola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 09:26, Sarturias napisał:

> Tak sobie przegladalem Grrr i... http://grrr.pl/2008/04/25/gta-iv-na-pc-nigdy/
>
> ps. Czy to prawda czy nie, ja tylko informuje - Nie chce zostac zaraz zbluzgany
:)

Jeden ***j czy to fake czy nie :) Kto ma zagrać w GTA 4 to musi kupić PS3 , a jeśli chciałby
w przyszłości zagrać na kompie (o ile by wyszło) to musiałby pewnie kompa wymienić, więc
kasa ta sama, piec czy konsola.


PS3 albo Xboxa 360 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tych tam wyżej ^
Ja na gorszym sprzęcie grałem w Crysisa a on miałby nie pograć w GTA IV? Żarty sobie robicie? Przecież na pewno nie będzie miało większych wymagań.

@WorldWar3PL
Tak to jest z GTA. Te gry są zawsze świetne niezależnie od grafiki. Ludzie przy premierze SA stękali a mi grafika z tej części nadal nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 10:06, KrzychoCJ napisał:

Do tych tam wyżej ^
Ja na gorszym sprzęcie grałem w Crysisa a on miałby nie pograć w GTA IV? Żarty sobie
robicie? Przecież na pewno nie będzie miało większych wymagań.

Najpierw musi wyjść na PC :P

Dnia 26.04.2008 o 10:06, KrzychoCJ napisał:

@WorldWar3PL
Tak to jest z GTA. Te gry są zawsze świetne niezależnie od grafiki. Ludzie przy premierze
SA stękali a mi grafika z tej części nadal nie przeszkadza.

GTA zawsze miało masę detali, które kopią zad. I to samo jest napisane w recenzji IGN. Tu się nie patrzy na technikalia, od tego jest Crysis. Tu się patrzy na całokształt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 09:59, GoldOx napisał:

PS3 albo Xboxa 360 :-)


Każdy rozsądny człowiek chyba kupi PS3 :) Kosztuje prawie tyle samo, a mocy ma wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się! Recenzja świetna, a na dodatek ujawnia bardzo ważne szczegóły dotyczące gry! Ciekawe, czy to rzeczywiście "The best game, i ever see" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 09:26, Sarturias napisał:

Jeden ***j czy to fake czy nie :) Kto ma zagrać w GTA 4 to musi kupić PS3 , a jeśli chciałby
w przyszłości zagrać na kompie to musiałby pewnie kompa wymienić, więc
kasa ta sama, piec czy konsola.


Nie zapominaj o X360 na ktorego przede wszystkim GTA 4 jest reklamowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować