Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2008 o 20:36, jcl99 napisał:

Ja mam takie pytanie...
Czy są różne zakończenia gry, czy tylko jedno?
I czy ciekawe są chociaż te misje?


Misję są bardzo ciekawe. Same przerywniki mnie tak ciekawiły że oglądałem je jak dobry film :)

Zakończenie jest chyba jedno ale za to możesz do niego różnie dojść. Inaczej będzie wyglądała rozgrywka i trochę misje w zależności od tego jakie wybory dokonasz ale filmik końcowy się bodajże nie zmieni. Chociaż pewności nie mam.

Avar Neus Achivmenty są jak dla mnie tylko satysfakcją. Chociaż przydają się jako licznik postępów w grze. Gdy np. trzeba wykonać 20 misji w radiowozie (dodatkowe które są potrzebne do 100%) nie musisz ich liczyć tylko robisz do momentu gdy wyskoczy trofeum/achivment. Jest to naprawdę fajne xD A i szpanować można xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakończenia są dwa. Zabawy Ci nie będę psuł i ich nie podam. Ale napiszę tylko tyle, że jak dla mnie niewiele się różnią dwie końcowe ścieżki. Spodziewałem się większych różnic. I ogólnie ostatnia misja cienka IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 20:42, Avar Neus napisał:

Tak mnie jeszcze jedna myśl naszła. Ile tak mniej więcej jest tych ''acziwmentów'', czy
są one trudne i czy dają one coś poza %?

Osiągnięć jest 50. Nie dodają procent, i ogólnie są po to aby nabijać gamer score :) A za odpowiednik dawnego zbierania paczek mamy zabijanie gołębi, których jest 200. Niestety nic nie dodają jak dawniej. Tylko dla GS są i osiągnięcia 100%. Lekkie nieporozumienie.

Edit: Część osiągnięć jest łatwa do zdobycia, część przychodzi wraz z postępami w grze, ale niektóre są trudne. Aha, są one częściowo powiązane z procentami, ale same w sobie nie dodają. Raczej wykonywanie czynności potrzebnych do ich zaliczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 20:47, destro177 napisał:

> Tak mnie jeszcze jedna myśl naszła. Ile tak mniej więcej jest tych ''acziwmentów'',
czy
> są one trudne i czy dają one coś poza %?
Osiągnięć jest 50. Nie dodają procent, i ogólnie są po to aby nabijać gamer score :)
A za odpowiednik dawnego zbierania paczek mamy zabijanie gołębi, których jest 200. Niestety
nic nie dodają jak dawniej. Tylko dla GS są i osiągnięcia 100%. Lekkie nieporozumienie.


Właśnie chodziło mi o te % ukończenia gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 16:36, Avar Neus napisał:

Sorki za double posta, ale zeedytować nie ma jak.

Czy w GTA 4 istnieje jakiś garaż na samochody, w którym one nie znikają?


Garaży nie ma ,ale istnieją parkingi na których zmieści się ok.3 pojazdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 16:36, Avar Neus napisał:

Czy w GTA 4 istnieje jakiś garaż na samochody, w którym one nie znikają?


Przed każdym naszym domem znajduje się pole obrysowane żółtym prostokątem - tam możemy bezpiecznie postawić wózek i mieć pewność, że po zapisie będzie on nadal stał pod naszą chatą. Nie ma kłopotu żeby zmieścić dwa pojazdy, tak więc o to możesz być spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 18:56, master matrox napisał:

> Czy w GTA 4 istnieje jakiś garaż na samochody, w którym one nie znikają?

Przed każdym naszym domem znajduje się pole obrysowane żółtym prostokątem - tam możemy
bezpiecznie postawić wózek i mieć pewność, że po zapisie będzie on nadal stał pod naszą
chatą. Nie ma kłopotu żeby zmieścić dwa pojazdy, tak więc o to możesz być spokojny.


Oczywiście obojętnie w jakim stanie postawimy w tym miejscu wóz po wczytaniu save''a będzie stała nówka sztuka. Tu już chyba tradycja w GTA xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 20:04, Vookash napisał:

Oczywiście obojętnie w jakim stanie postawimy w tym miejscu wóz po wczytaniu save''a
będzie stała nówka sztuka. Tu już chyba tradycja w GTA xD


Wiadomo :) Bardzo dobrze, że z tego nie zrezygnowali bo jakbym dorwał Infernusa i nie miałbym gdzie go postawić to mieszkańcy LC nie mogliby spać spokojnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raz miałem Infernusa którego dostałem od Floriana. Dbałem o niego. Miał taki fajny pomarańczowy kolor. Stał sobie zawsze przy domku a jeździłem nim sporadycznie. Niestety podczas wyścigu wywrócił się na dach... A to cenny wózek był. Rzadko jeździ po ulicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 21:24, Vookash napisał:

Ja raz miałem Infernusa którego dostałem od Floriana. Dbałem o niego. Miał taki fajny
pomarańczowy kolor. Stał sobie zawsze przy domku a jeździłem nim sporadycznie. Niestety
podczas wyścigu wywrócił się na dach... A to cenny wózek był. Rzadko jeździ po ulicach.

A ja miałem swojego czasu po dwa pod każdą chatą :>
Wykorzystywałem znany bug z pojawianiem się tych samych samochodów na ulicy jak ten którym jeździmy. I nazbierałem ich tyle ile się dało:) Były miejsca w których Infernusy stały po 10 sztuk w zasięgu wzroku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 21:29, Avar Neus napisał:

Dobra, jeszcze was trochę pomęczę.

Znalazłem taką mapkę:
http://franchisemedia.ign.com/wiki/grandtheftauto.ign.com/default/uploads/4/ 4f/GTA4-FullSize-Liberty-City2.jpg

Bardzo proszę o obrysowanie wyspy, z której zaczynami oraz pozostałe dwie jakie odblokowujemy.


Z góry dzięki


Chyba o to ci chodzi :p

20081030213712

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 20:34, Vookash napisał:

Czy da się wykonać achivmenty One Man Army i Rolled Over na multi we Free Mode?


Dokładnie nie wiem.Jednak chyba są to osiągnięcia do trybu single ponieważ do opisu byłoby dopisane,że takowe są do zdobycia w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 19:15, Vookash napisał:

Z One Man Army poradziłem sobie ale z Rolled Over nie mogę dać sobie rady........

Kombinuj jak na tych filmikach. Mi się udało, a najlepsze że nie zrobiłem tylu obrotów ile trzeba na raz, tylko na dwa lub trzy podejścia i też zaliczyło :)
http://www.youtube.com/watch?v=jwBF3l-UFuc
http://www.youtube.com/watch?v=Z7qrF _fl0IA

Edit: Najlepiej jest to tutaj pokazane, sam z tego filmiku skorzystałem gdy szukałem rozwiązania dla tego achievementa :)

http://www.youtube.com/watch?v=1BeECdFWl1k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 20:01, destro177 napisał:

> Z One Man Army poradziłem sobie ale z Rolled Over nie mogę dać sobie rady........

Kombinuj jak na tych filmikach. Mi się udało, a najlepsze że nie zrobiłem tylu obrotów
ile trzeba na raz, tylko na dwa lub trzy podejścia i też zaliczyło :)
http://www.youtube.com/watch?v=jwBF3l-UFuc
http://www.youtube.com/watch?v=Z7qrF _fl0IA

Edit: Najlepiej jest to tutaj pokazane, sam z tego filmiku skorzystałem gdy szukałem
rozwiązania dla tego achievementa :)

http://www.youtube.com/watch?v=1BeECdFWl1k

Wreszcie dałem radę. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurdę, kiedy ja ostatnio siedziałem nad czwóreczką xD... dawno nie grałem, być może dlatego, że już ukończona na 100%, wszystkie achievy singla zaliczone, nawet kilka sieciowych! xD, chociaż tych jeszcze parę zostało, zostało, może kiedyś się z tym uporam... :D a właśnie, mam pytanko, bo w niedawno się s tym w Necie spotkałem... czy są jakieś banki w Liberty City, gdzie można wpłacać kasę? Słyszałem o jakimś banku Internetowym, gdzie najpierw przelewamy pieniądze, a potem je wypłacamy z bankomatu... Ile w tym prawdy? ;p

P.S.
Chodzi mi oczywiście o fikcyjny Internet i bankomaty, żeby nie było... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować