Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2008 o 18:17, KrisK91 napisał:

Gdzie się sprawdza w ilu % w lubią cię przyjaciele? Potrzebne jest mi to do achievementa
"Liberty City (5) Wszyscy moi przyjaciele lubią mnie na 90% lub więcej." Pewnie piszę
o tym gdzieś w menu, ale ja naprawdę nie mogę tego znaleźć ^_^''.

Stats>General. I potem zjeżdżasz na dół gałką i tam masz wyświetlone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 12:39, michu96 napisał:

A ja mam takie trochę głupie pytanko :

Czy aby zdobyć garnitur trzeba wykonać jakaś misje czy kupić go najzwyczajniej w sklepie
?


Po prostu kupujesz go w Perseusie - trochę kosztuje jak na początek, ale ja przy 92% w GTA mam już ponad milion na koncie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie jesteś. Ja tam mam gdzieś z 1/4 gry no i jeszcze nie miałem potrzeby zakupić broni bo z Questów zdobywałem. ; ) Jak już coś to najwyżej kamizelki(według mnie). A kasa potem się przyda na hmm... jakieś wyzwania, no i dla szpanu. ; )

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i następne pytania :

1.Kogo lepiej zabić

Spoiler

Playboy''a X (Nagroda: Mieszkanie) czy Dwayna (Nagroda: 25000$)

? Bo podejrzewam ,że i tak w późniejszych misjach dostanie się mieszkanie w Algonquin.

2. Słyszałem ,że są 2 zakończenia gry:
Spoiler

śmierć Kate albo śmierć Roman''a

. A więc chce wiedzieć jak wykonać to zakończenie i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 15:40, michu96 napisał:

No i następne pytania :

1.Kogo lepiej zabić

Spoiler

Playboy''a X (Nagroda: Mieszkanie) czy Dwayna (Nagroda: 25000$)


? Bo podejrzewam ,że i tak w późniejszych misjach dostanie się mieszkanie w Algonquin.

Spoiler

Dokładnie, później dostaniesz i tak chatę, a kasa chyba lepsza. Chociaż mieszkanie Palyboya jest fajne.

Dnia 29.12.2008 o 15:40, michu96 napisał:

2. Słyszałem ,że są 2 zakończenia gry:

Spoiler

śmierć Kate albo śmierć Roman''a

. A więc
chce wiedzieć jak wykonać to zakończenie i to.

Spoiler

W pewnym momencie dostaniesz dwie misje do wyboru: zemsta lub kasa. Gdy wybierzesz kasę, zginie Roman. Gdy wybierzesz zemstę, zginie Kate(co mnie bardzo nawet ucieszyło, nie cierpię jej).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze jedno :

1.Gy wróciłem z dość długiej misji zauważyłem ,że skradziono mi auto , które dostałem od Brucie''go , a stał on na miejscu parkingowym koło mojego domu. A więc co zrobić aby podobna sytuacja się nie przydarzyła i czy da się odzyskać to autko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 16:32, michu96 napisał:

Aha i jeszcze jedno :

1.Gy wróciłem z dość długiej misji zauważyłem ,że skradziono mi auto , które dostałem
od Brucie''go , a stał on na miejscu parkingowym koło mojego domu. A więc co zrobić aby
podobna sytuacja się nie przydarzyła i czy da się odzyskać to autko ?

Jeśli Ci zależy na samochodzie, to możesz bezpiecznie zostawić pojazd tylko na specjalnym miejscu przed swoim domem. Tam nie zniknie. Ale musisz zapisać grę przed wyłączeniem konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 16:35, destro177 napisał:

> Aha i jeszcze jedno :
>
> 1.Gy wróciłem z dość długiej misji zauważyłem ,że skradziono mi auto , które dostałem

> od Brucie''go , a stał on na miejscu parkingowym koło mojego domu. A więc co zrobić
aby
> podobna sytuacja się nie przydarzyła i czy da się odzyskać to autko ?
Jeśli Ci zależy na samochodzie, to możesz bezpiecznie zostawić pojazd tylko na specjalnym
miejscu przed swoim domem. Tam nie zniknie. Ale musisz zapisać grę przed wyłączeniem
konsoli.


No i właśnie tu jest problem ,że z tego miejsca mi zakosili. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 16:54, michu96 napisał:

No i właśnie tu jest problem ,że z tego miejsca mi zakosili. :/


Zapewne problem tkwi w tym, że auto stało poza żółtą linią. Wystarczyło, aby jedno kółko ją przekroczyło i potem mogłeś już go nie mieć. Często także się zdarza, że jeśli przy swoim domu ukradniesz auto i zaczniesz uciekać, to policjant może wejść do Twojego auta i zacząć Cię gonić - to też mogło być przyczyną. Możliwe jest także, że po prostu przy Tobie był jakiś wypadek i auto zostało dość przesunięte, mimo że nawet tego nie zauważyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te akcje z tymi znikajacymi samochodami sa czasami denerwujace kiedyś ustawiłem sobie dwa infernusy przed domem i chwile stałem i sie rozgladałem po chwili widze jak policjant goni jakiegoś kolesia dorwał go obok mnie i oboje wsiedli do mojego infernusa i pojechali...nie wiem czemu ale nieźle sie wtedy uśmiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 19:06, master matrox napisał:

> No i właśnie tu jest problem ,że z tego miejsca mi zakosili. :/

Zapewne problem tkwi w tym, że auto stało poza żółtą linią. Wystarczyło, aby jedno kółko
ją przekroczyło i potem mogłeś już go nie mieć. Często także się zdarza, że jeśli przy
swoim domu ukradniesz auto i zaczniesz uciekać, to policjant może wejść do Twojego auta
i zacząć Cię gonić - to też mogło być przyczyną. Możliwe jest także, że po prostu przy
Tobie był jakiś wypadek i auto zostało dość przesunięte, mimo że nawet tego nie zauważyłeś.


No i po moim pięknym aucie... :(
Chyba nie opłaca mi się wczytywać save''a od nowa i robić ta długą misje. :|

Steel Dogg

Taa ja też miałem podobny przypadek tylko gdy już wziąłem misje u Elżbiety zobaczyłem jak moim autkiem odjeżdża jakiś gość ,ale wczytałem misje i znów ujrzałem swoje auto na miejscu parkingowym. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, muszę się wyżalić, bo naprawdę bardzo mocno się zdenerwowałem. Skończyłem misję w której miałem zabić jednego z

Spoiler

braci

. Zabiłem
Spoiler

policjanta

. Jak zwykle w rogu pokazało się to kręcące się kółeczko i napis autosave. Niestety, silly me - nie zauważyłem, że xbox nie spytał mnie tym razem na jakim nośniku zapisać save. Gdy włączyłem kilka dni później konsolę by kontynuować grę, siedziałem w mieszkaniu w Bohanie. Mam do wykonania misję dla Elizabety, zaraz, zaraz... GDZIE MÓJ AUTOSAVE!? Rozumiem, że gra nie zapisała tamtego, ale nie mogę załadować tego wcześniejszego? Muszę znowu grać spoorooo godzin by dotrzeć do tamtej misji? Dlaczego w instrukcji nie piszę "Przepraszamy, ale my jako Rockstar nie potrafiliśmy poprawnie zrobić opcji "autosave" serdecznie żałujemy swojej głupoty i lenistwa, bo patcha też nie zrobimy".''

Trochę szkoda gamerpoinstów i dobrze zapowiadającej się fabuły - ale wygląda na to, że rzucam GTA :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mi to realistyka- Jadę sobie na motorze(dość wolno) udełyłem w jakiś murek co wyglądał jak wysoki krawężnik i Niko puścił się motocyklu i w powietrzu przeleciał przez kilka ulic i jeszcze przeżył. ^^ Człowiek nigdy przy takiej prędkości po uderzeniu tyle by nie przeleciał i nigdy upadku z takiej wysokości i z taką siłą by nie przeżył... Żal. :(

Pozdr. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No lepsze to niż by wyleciał przed motor. Przecież to by było frustrujące gdyby za każdym razem jak np. w misji kogoś ścigasz na motorze i walniesz w pierwszy lepszy murek i giniesz.

Przy okazji pytanko. Mam problem z jednym stunt jumpem. Otóż jak wyskakuje z tego wyskoku to kamera mi się nie zmienia i nie zalicza. Aa i ten wyskok jest tam gdzie jest baza jakieś agenci czy coś i 4 gwiazdki gonią.

Tutaj jest ten wyskok(zaznaczyłem na czerwono). Ktoś wie co nie tak?

20090101212416

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale już mi nie chodzi o to ,że przeżył tylko ,że przeleciał mi kilka ulic dalej nad budynkami. ^^ Już z wyskoczni motorem rozpędzonym bliżej skakałem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewien, że skaczesz z dobrego miejsca? Na filmikach z tutorialami popatrz, jeśli szukasz tego wyskoku tylko z mapki. Ja tylko napiszę, że droga do niego jest dość skomplikowana. Jak znajdę filmik, to edytuję posta. (jak zdążę)

Edit: W linku masz opis oraz filmik

http://www.tinyurl.pl?0o9lzL7l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować